Joop!

Ár:   8770 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Karakter:Orientális-vaníliás
Illatösszetevők: Alma, őszibarack, pacsuli, gyöngyvirág

Ár: 7.500 Ft postával! , Eladó: Regi88
Állapot: 75 ml/ kép, Helyszín: Tapolca, fizetés: Ár+ pk., utalás, postázom / MPL, fox/, esetleg személyesen
Joop! All About Eve fújós eladó
Ár: 1000 Ft / 1800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

emitaylor23

2021. március 7.

Anno csak utánzatra futotta, amit imádtam, akkor még valahogy az utánzatok is tartósabbnak tűntek,
vagy csak az emlék szépíti meg. Most, egy kedves cseretársamnak köszönhetően beszereztem és voila, hatalmas feeling.
Harapnivaló, almás különlegesség, tartóssága kiváló, ez lesz a következő időszak egyik kedvence nálam.
Éljenek a régi, nagy klasszikusok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Éljenek a régi, nagy klasszikusok!

Timi8

2020. október 4.

Ritkaság már, kis különlegesség. Pedig ami jò az jò! Kár volt ezt is megszüntetni... :(
Volt nekem anno ez is és a Blue up-os utánzata is, amikor ezt már nem lehetett kapni.
Keresédes szirupka. Egy fanyarkásan édeskés alma vanìliaágyon. Igazi örök darab. Egyszerű és nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

jomosono

2017. szeptember 7.

Nem volt csak ici-pici mintában sajnos ... jó pár évvel ezelőtt volt ez már ,emlékeimben finom friss zöld almás illat van ,nagyon tetszett akkor.
Kiváncsi lennék most mit váltana ki belőlem ez a vintage joop .
figyelni fogom az oldalon hátha valaki újra felteszi eladásra...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kiváncsi lennék most mit váltana ki belőlem ez a vintage joop .
figyelni fogom az oldalon hátha valaki újra felteszi eladásra...........

Mirácska09

2016. június 8.

Kb. 10 éve rendeltem magamnak egy ilyet, de minek??? Magamra fújtam, nem telt el 10 perc és hányni tudtam volna. Nem tudtam lemosni, csak szenvedtem, amíg már nem éreztem. Tartogattam, tartogattam, hónapok után újra próbálkoztam vele, ááá, nem ment, ugyanaz volt a reakcióm. :( Barátnőmnek is meséltem a parfümről, azt mondta fúj a csuklójára, aztán menőzött, hogy 'hiszen ez jóóóó!' :D Ahaaa .... :)))) pár percig bírta is, aztán mindjárt nem volt olyan jó kedve. Én nem tudom minket mi zavart benne ennyire, azóta sem jártam így parfümmel, hogy a gyomrom kavarog tőle. :(( Eladtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

beatrixkerekes

2016. február 3.

Imaaaadom. Orok kedvenc. Pedig mar sok minden dragabbat is probaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Imaaaadom. Orok kedvenc. Pedig mar sok minden dragabbat is probaltam

claudia.nyilas

2015. november 19.

Tinikoromban használtam ezt az illatot. Imádtam. de nem venném újra, mert annyi újdonság van mindig, ez meg nem egy mai darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Vaslady

2015. augusztus 24.

Na ugy látszik,hogy most fogyott el az 5 csillagos csillagszórás,hiszen mostanában tényleg nagyon jó illatokhoz jutottam,igaz,csak mintákban.
Ez az illat rajtam nem tartós.
Amit még meg is tudnék neki bocsájtani,ha tetszene.
De sajnos,nem lettem oda-vissza érte.
Pedig szeretem a gyümölcsös illat variációkat.
Nekem ő tulságosan zöld alma.
A korházban van a takaritónőknek ilyen illatú felmosó vizük.
Na az jut róla eszembe :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Ez az illat rajtam nem tartós.
Amit még meg is tudnék neki bocsájtani,ha tetszene.
De sajnos,nem lettem oda-vissza érte.
Pedig szeretem a gyümölcsös illat variációkat.
Nekem ő tulságosan zöld alma.
A korházban van a takaritónőknek ilyen illatú felmosó vizük.
Na az jut róla eszembe :(.

szsz

2015. március 3.

Imádom az illatát, de rajtam egyáltalán nem tartós sajnos. Az illat 5* lenne, de a tartósság miatt csak 4* meg is néztem, hogy nem EDT? de nem, EDP.
A környezetem amúgy mindig megjegyzik milyen jó illatom van, faggatnak mit használok, de erre sosem reagál senki, én sem érzem, hogy körülvonna, ahogy más illatok teszik. Nagy kár....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 3.

szimae

2015. február 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az egyik legfinomabb, legkülönlegesebb illatú parfüm, amit ajándékba kaptam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Pr. Nóra

2014. december 4.

A Müllerben most van 40 ml-s kiszerelésben, tényleg igazi téli illat, tartós, finom almás vanília felhő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.