Joop!

Ár:   8770 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Karakter:Orientális-vaníliás
Illatösszetevők: Alma, őszibarack, pacsuli, gyöngyvirág

jomosono

2017. szeptember 7.

Nem volt csak ici-pici mintában sajnos ... jó pár évvel ezelőtt volt ez már ,emlékeimben finom friss zöld almás illat van ,nagyon tetszett akkor.
Kiváncsi lennék most mit váltana ki belőlem ez a vintage joop .
figyelni fogom az oldalon hátha valaki újra felteszi eladásra...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kiváncsi lennék most mit váltana ki belőlem ez a vintage joop .
figyelni fogom az oldalon hátha valaki újra felteszi eladásra...........

Mirácska09

2016. június 8.

Kb. 10 éve rendeltem magamnak egy ilyet, de minek??? Magamra fújtam, nem telt el 10 perc és hányni tudtam volna. Nem tudtam lemosni, csak szenvedtem, amíg már nem éreztem. Tartogattam, tartogattam, hónapok után újra próbálkoztam vele, ááá, nem ment, ugyanaz volt a reakcióm. :( Barátnőmnek is meséltem a parfümről, azt mondta fúj a csuklójára, aztán menőzött, hogy 'hiszen ez jóóóó!' :D Ahaaa .... :)))) pár percig bírta is, aztán mindjárt nem volt olyan jó kedve. Én nem tudom minket mi zavart benne ennyire, azóta sem jártam így parfümmel, hogy a gyomrom kavarog tőle. :(( Eladtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

beatrixkerekes

2016. február 3.

Imaaaadom. Orok kedvenc. Pedig mar sok minden dragabbat is probaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Imaaaadom. Orok kedvenc. Pedig mar sok minden dragabbat is probaltam

claudia.nyilas

2015. november 19.

Tinikoromban használtam ezt az illatot. Imádtam. de nem venném újra, mert annyi újdonság van mindig, ez meg nem egy mai darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Vaslady

2015. augusztus 24.

Na ugy látszik,hogy most fogyott el az 5 csillagos csillagszórás,hiszen mostanában tényleg nagyon jó illatokhoz jutottam,igaz,csak mintákban.
Ez az illat rajtam nem tartós.
Amit még meg is tudnék neki bocsájtani,ha tetszene.
De sajnos,nem lettem oda-vissza érte.
Pedig szeretem a gyümölcsös illat variációkat.
Nekem ő tulságosan zöld alma.
A korházban van a takaritónőknek ilyen illatú felmosó vizük.
Na az jut róla eszembe :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Ez az illat rajtam nem tartós.
Amit még meg is tudnék neki bocsájtani,ha tetszene.
De sajnos,nem lettem oda-vissza érte.
Pedig szeretem a gyümölcsös illat variációkat.
Nekem ő tulságosan zöld alma.
A korházban van a takaritónőknek ilyen illatú felmosó vizük.
Na az jut róla eszembe :(.

szsz

2015. március 3.

Imádom az illatát, de rajtam egyáltalán nem tartós sajnos. Az illat 5* lenne, de a tartósság miatt csak 4* meg is néztem, hogy nem EDT? de nem, EDP.
A környezetem amúgy mindig megjegyzik milyen jó illatom van, faggatnak mit használok, de erre sosem reagál senki, én sem érzem, hogy körülvonna, ahogy más illatok teszik. Nagy kár....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 3.

szimae

2015. február 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az egyik legfinomabb, legkülönlegesebb illatú parfüm, amit ajándékba kaptam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Pr. Nóra

2014. december 4.

A Müllerben most van 40 ml-s kiszerelésben, tényleg igazi téli illat, tartós, finom almás vanília felhő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Én a Blahánál (fönt a felszínen, a főiskola mellett) láttam nem is olyan régen. Régebben volt egy kis illatmintám belőle, nagyon tetszett. Vaníliás-púderes illat, ultranőies. Szerintem téli illat, de legalábbis 10 fok alatt kell lenni a hőmérsékletnek. Én "kabátos' parfümként asszociálom. Nagyon szuper amúgy és tartós is. Nagy parfümériákban már nem látom. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

2014. július 25.

Finom, almás-púderes vaníliás illat, melengetős, körbeölelős, kifinomult. Nekem ő nagy hidegben tetszik a legjobban. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Linalool