Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: orientális

Illatösszetevők: mandula, boróka, ananász, levendula, rózsafa, tonka, borostyán

Ár: 37700 , Eladó: them
Állapot: használt, Helyszín: Győr, fizetés: kp, utalás, személyes átvétel, foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

karakumsivatag

2018. június 23.

Érdekes, mert ruhán határozottan Fa Sport tusfürdő/szappan illat, a bőrömön meg levendulával kevert ananász. Friss, de nem citrusos és nem vizes. És semmiképp sem esti-alkalmi. Olyan, felkapom a csíkos strandtörülközőt meg a szalmakalapot és megyek a partra illat...Tartós, ruhán-bőrön 8 órán keresztül tart. Férfi illat, de azért nőként én is magamra fújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Schmetterling

2015. október 11.

Inkàbb hidegebb időre való illat, imàdom a férjemen! Igazi dögös illat az èn orromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

Laci

2014. június 29.

Régóta vágytam rá, hogy megszagolhassam, mert nagynak számít ő az illatok között, most már tudom is, hogy miért. A kezdete nem tetszett igazán, olyan sportos dezodor feelingje van, mintha csak egy Adidas lenne edzés után. Na, gondoltam, ez az amitől el kéne ájuljak, ez halovány bimbó. Teltek, múltak a percek, egyre többször szagolgattam és egyre jobban tetszett. Az ananász frissessége és egzotikuma vegyül el a mandula púderességével, a tonkabab krémességével, mellette van egy érdekes naturális jellege, lehet a levendula és citrusok elegye okozza, de nagyon szép illat. Van egy kis szappanos jellege, amit nagyon kedvelek, ápolt illatot ad, felfrissít. Nem egy bonyolult alkotás, de mindenképpen izgalmas és szexi. Tartóssága remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

Antioxidánsok: BHT