Jordan

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla16, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A mentolos ízesítésű fogkrém 98%-ban természetes eredetű összetevőkből áll, csomagolása újrahasznosított anyagokból készült.

Vegán termék, xilitet és zöld tea kivonatot tartalmaz

Lilla16

2021. február 25.

Nem rossz, de nekem nem is az igazi. A környezetbarát(abb) csomagolás és természetes összetétel miatt vettem meg én is. Nem igazán habzik, de ezt meg is szoktam a natúr fogkrémeknél, viszont ami kicsit zavar, hogy nem érzem olyan csikorgósan tisztának a fogam, még elektromos fogkefével sem. Olyan, mintha egy nagyon apró szemcsés réteg maradna utána, viszont szerencsére ez az érzés hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

clairenoctuelle

2021. január 25.

Az SLS-mentessége, és az újrahasznosított csomagolása miatt vettem meg. A márka fogkeféjével nagyon meg vagyok elégedve, azért úgy döntöttem a fogkrémjüket is kipróbálom. Kicsit átlátszó állagú, az íze mentolos, de nem túl erőteljes. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Sorbitol h 1 1