Jordan

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla16, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A mentolos ízesítésű fogkrém 98%-ban természetes eredetű összetevőkből áll, csomagolása újrahasznosított anyagokból készült.

Vegán termék, xilitet és zöld tea kivonatot tartalmaz

allebag2

2022. március 4.

Nem nagyon volt még ennél rosszabb fogkrémem. Egyáltalán nem habzik, szerintem nem is tisztít rendesen, az íze is csak minimálisan mentolos, semmi frissítő hatást nem érzek fogmosás után. Alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 4.

heiserfanni

2022. január 10.

Nem habzik, semmi friss érzés fogmosás után, nincs jó íze. Felőlem aztán lehet ökoekovegán ha nem ér semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Lilla16

2021. február 25.

Nem rossz, de nekem nem is az igazi. A környezetbarát(abb) csomagolás és természetes összetétel miatt vettem meg én is. Nem igazán habzik, de ezt meg is szoktam a natúr fogkrémeknél, viszont ami kicsit zavar, hogy nem érzem olyan csikorgósan tisztának a fogam, még elektromos fogkefével sem. Olyan, mintha egy nagyon apró szemcsés réteg maradna utána, viszont szerencsére ez az érzés hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

clairenoctuelle

2021. január 25.

Az SLS-mentessége, és az újrahasznosított csomagolása miatt vettem meg. A márka fogkeféjével nagyon meg vagyok elégedve, azért úgy döntöttem a fogkrémjüket is kipróbálom. Kicsit átlátszó állagú, az íze mentolos, de nem túl erőteljes. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Sorbitol h 1 1