Jouer

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,21 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   $18
Kiszerelés:   6,21 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, hosszantartó folyékony rúzs. Erősen fed, matt finishe van és egész nap az ajkakon marad.

Ár: 4000 Ft (+postaköltség) , Eladó: greta333
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel vagy posta/Foxpost banki előreutalás után
sziszcsy

2018. október 18.

Nemrég vásároltam meg a Noisette árnyalatot a BeautyBayen.
Alapvetően jó a rúzs, jól fed, kevés elég belőle és kellemes az illata (Kylie termékekre emlékeztet).
Az ivást bírja, az evést nem. A száj belső részéről lekopik, viszont könnyen igazítható (ebben az esetben hosszabb a száradási ideje, mint amikor először visszük fel). Nyomot nem hagy, egész könnyen mattra szárad. Kicsit szárít, de nem veszélyes, mert egy könnyebb textúrájú rúzs.
Az applikátor feje okés, lehet vele egész normálisan dolgozni (bár volt dolgom jobbal is), viszont a fogókája nagyon rövid és a kocka alaknak köszönhetően tök kényelmetlen.
A csomagolás cuki, de nem értem miért van az oldalán egy “sín” bemélyedés, ha valaki rájött ossza meg velem légyszi :D
Összességében jó a termék, de nem tud többet más társainál, és árban sem a legolcsóbb. Az egésznapos tartósság pedig kamu.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Nemrég vásároltam meg a Noisette árnyalatot a BeautyBayen.

MargitSchwarz

2018. augusztus 21.

Nekem eddig ez az amiről a legkönyebben megfeledkezek, ha felteszem. Nekem a tartósságával, meg az applikátorával sincs bajom, és csudajó színekben kapható. Még csak egy "praline"-om van, de biztos fogok még venni!

Update: Annyire bevált, hogy vettem egy filigree árnyalatot is. Maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket, nagyon sokszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

r3gina

2018. április 25.

Nagyon jó a kiszerelése, a formulája és a színe is. Egyedül az applikátorral vannak bajok, ami nagyon nem könnyíti meg az amúgy is nagyon sűrű rúzs felvitelét. Persze ez attól még nem ront a termék minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

niki123

2018. március 22.

Szerintem nem rosz. Nekem metálos kiadás van meg, Rose árnyalatban. A formuláját imádom, nagyon krémes, könnyen kenhető és szépen újrafesthető, ha elkezd kopni. És itt jön az első és egyetlen hátránya, gyorsan kopik. Ár-érték arányban amúgy teljesen szuper. Azért adok csak 4 csilagot, mert tartósságban van nála jobb, de ettől függetlenül lehet, hogy fogok rendelni egy sima matt verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Anna-

2017. augusztus 8.

😍😍😍😍
Isteni.
Bronze Rose és Tawny Rose árnyaltok boldog tulajdonosa vagyok. Bronze Rose hat az valami gyonyoru metalos bordos szine. Oda
meg vissza vagyok tole.
Szepre szarad, de nem
tul matt, nem pereg.
Illata egytol egyig Kylie ruzshoz hasonlo.
Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

😍😍😍😍
Isteni.
meg vissza vagyok tole.
Szepre szarad, de nem
tul matt, nem pereg.
Illata egytol egyig Kylie ruzshoz hasonlo.
Csak ajanlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!