Jouer

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   $16
Kiszerelés:   5,9 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A Jouer Cosmetics és Jeffree Star közös terméke, mely önmagában és rúzsra kenve is viselhető, a hihetetlen szikrázó pink finishért.

horireni

2018. április 4.

Önmagában nem biztos hogy használnám hétköznapra, talán nyáron - túl csillámos :)
Viszont JSC folyékony rúzsain álomszép!!! A csillámok valahogy beleolvadnak az alapszínbe és inkább fényes lesz a hatás. Örülök, hogy megvettem, a folyékony rúzs tartósságából nem veszít, bár evést még nem próbáltam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ReiraShiver

2018. január 1.

Imádom az édes illatát, és nagyon szép halvány rózsaszín színe van magában is. Sose viseltem másik rúzson, csak magában. Szinte megenném. Véletlenül kettőt kaptam beautybay rendelésemkor, azért eléggé örültem neki. Nagyon szépen csillog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol