Jovi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Jó minőségű arcfesték, könnyen felvihető a bőrre és eltávolítása is egyszerűen vízzel megoldható.

Lecithin eo I eu Paraffin eo Talc 1 0Peg-9 Laurate Hectorite Mica Methylparaben ta I par 0 0Tocopherol a I v 2 2Propylparaben ta I par 0 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Glyceryl Stearate eo I euGlyceryl Oleate eo I eu

alexandra_domotor

2014. december 7.

Borzalmas! Nem szárad, nem "építhető", kellemetlen szaga van, irritál. Ezzel kezdtem anno, de már csak profi arcfestékkel dolgozom. Azért vettem meg még anno, mert ez közel volt, olcsó volt. Gondoltam kipróbálom. Egyszerűen semmi fedése nincs, nem szárad meg az életben soha és nem ez a legbiztonságosabb bőrre kenés ügyileg. Ami ledöbbentett, hogy egy másfél- két hét hozzá nem nyúlás után felbontottam és PENÉSZES(!) volt. De olyan vastag rétegben, hogy sokkot kaptam a látványtól. Azonnal kihajítottam a kukába és végleg felhagytam az olcsó és rossz festékek használatával. Van amiből jobb az olcsó, de a bőrünkkel ne játszunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

szucslia

2012. április 8.

Gyermekek arcfestésénél nagyon szeretem alkalmazni. Jó krémes az állaga, ecsettel, szivaccsal könnyen felvihető. és persze könnyen eltávolítható. Jobban szeretem, mint a zsíralapú arcszínezőket, mert ez alatt lélegzik a gyerekek bőre, nem ülnek bele a bőrbe, és nem kell külön zsíroldó szer az eltávolításukhoz. Az izzadás hatására viszont maszatolódhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate