Juicy Couture

Ár:   $99   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bonyarkatalin, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. június 10.

Ár:   $99
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: olasz mandarin, körte, sárgadinnye

Szívjegyek: tiare virág, arab jázmin, fehér gyömbérliliom

Alapjegyek: kókusztej, tonka bab, uszadékfa

Llayla

2020. július 27.

A neve és csomagolása szerintem elképesztõen gagyi, de amikor megláttam végkiárusításon, és láttam, hogy kókuszos illat, nyilván muszáj volt megvennem. Az anyaillathoz nagyon hasonló, üdébb és nyáriasabb. Rendes árát szerintem nem éri meg, de én nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

pomme

2019. október 16.

Frissen fújva sárgadinnyés körtésmandarin :) egy pici Juicy DNS-sel, nagyon nyári és csak közepesen édes. Később bekúszik a kókusz, a "kedvencemkókusz", ami nem a mű autóillatosítós szag, hanem inkább kókusztejes-kókuszhéjas illatú, magyarul igazi, frissen tört kókusz. A tiare rajtam nem annyira tolakodó, de lehet, hogy csak azért, mert azon kevés virágok közé tartozik, amiket nem utálok. A végén kókuszos-tonkás sütiillat lesz, de nem is nyári, nem is téli ekkor már, a maradék Juicy-feeling sincs már ott (mondjuk nem bánom, mert minden parfümbe belerakni sztem kicsit túlzás). Szóval egy 4 évszakos, visszafogottan édeskés gourmand lesz (rajtam) a végére, a többi Juicy-hoz képest sokkal szolidabb édességgel. Az üvege borzasztóan giccses a magenta metálmasnival és borzasztóan imádom, mint a legtöbb Juicy üveget :) Külön pluszpont, hogy az üveg talpa is metálpink "műfémlap", tényleg leborulok az üvegdizájnerek előtt, annyira csodás. <3 :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

dlmkvcs

2019. július 17.

Hasonlo a Viva la Juicy-hoz, de rajtam sokkal tartosabb, sokkal edesebb illat. Meg voltam erte orulve annyira tesztett, aztan egyszer csak belemhasitott a felismeres hogy leginkabb ez az illat valami jofele kekszre emlekeztet. Igen, olyan az illatom mint egy jo keksznek. Parom szereti rajtam, dehat tudjuk jol hogy a gyomrukon keresztul erhetunk el leginkabb egy ferfi szivehez. KEKSZ?!?!?! Meg mindig megvisel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.