Juliette Has a Gun

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Még egy Oud? Ellenkezőleg! Egy eredeti illat, amely felidézi a modern arab világ extrovertált grandeur-jét. Mély, ultramodern fás oud verzió, egyedi signature lecsengés."

Fejillat: bergamot, málna
Szívillat: oud
Alapillat: pézsma, ambroxan.

Juliette Has a Gun - Another Oud luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2300 Ft, 10ml = 4300 Ft
Ár: 2300 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Juliette Has a Gun Another Oud Fújós
Ár: 1600 Ft/5 ml 3000 Ft/10 ml , Eladó: Parfuwoman
Állapot: Frissen fújva a sajátomból , Helyszín: Bp, fizetés: Postázom (nincs az árban )
Parfuwoman

2019. május 3.

El nem hiszem,hogy ennyit változott az ízlésem ... Ha ez így megy tovább,a Light blue-t is megszeretem 😀
Szeptemberben lesz 2 éve ,hogy elkezdődött ez a parfümmániás korszakom,bár előtte is használtam és szerettem őket,de csak úgy,mint egy átlagos parfümhasználó.
Mikor először szagoltam oud-ot,egyenesen rosszul voltam tőle : medicinális,domestosos illatnak éreztem,néhol pedig kifejezetten szúrósnak... Az Oud satin mood és úgy am Block MFK Oud sorozata volt,ami elfogadtatta velem az oudot.
Ma felfújtam magamra az another oud-ot a Discovery kit-ből,nagyon óvatosan csak egy pisszentés,mert hogy én az oudot nem szeretem ... Na,itt jött a meglepetés :ez borzasztó addiktív! Tipikus,fémes oud,de olyan elegáns és lágy és finom,hogy elképesztő . Kifújáskor szőlőillatú,aztán kissé lágyul az oud szúróssága...Számomra ez adja azt az élményt ,amit Creed Love in white -jától reméltem . First Ladys;kicsit szúrós ,nagyon határozott ,de végtelenül bájos és finom is tud lenni,a kedvenc színe a fehér ...
Szeretném őt,de nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Szeretném őt,de nagyon.

tigerkid

2019. február 23.

Valami Oudot akartam, mert eddig csak Montale oudjait próbáltam. Kifújáskor meglepetés ért, azt hittem, hogy egy montale illatot fújok magamra. Ami azért jó hír, mert a Montale jóval olcsóbban nyújtja ugyanazt az élményt. Egyébként teljesen elüt a JHG lágy, sejtelmes parfümjeitől, ez ilyen durr bele, nesze neked oud. Nem tudom, hogy mi teszi, talán a málna, de én virágos, rózsás felütést érzek kifújáskor, majd marad az oud és a pézsma. Ambroxant, azt a drága jó lágy, selymes illatot az oud mellett véletlen se lehet érezni, hiszen az oud olyan karakteres hogy elnyomja. Legfeljebb azért venném ezt a Montale Midnight Oudjával szemben, hogy a JHG gyűjteményem bővüljön, de nem muzsikál szebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Laurencia

2017. december 4.

Zólyomi Zsolt kb. másfél évvel ezelőtti védhetetlen 11-ese, amit egy kora tavaszi esten rakott fel rám.
Azóta a szerelem betege lettem, ez vitt el a maszkulinok erdejébe, ott kezdődött el az én igazi fa-füst-keserű mániám, előtte sem tartottam magam átlagos és könnyen kezelhető parfüm választónak, ettől számítva viszont minden egyre csak romlott a szó minőségi és mások számára viselhetetlen jelző irányába.
Jó ez így nekem és köszönöm Romano Riccinek, hogy van ez az illat, más ember lettem.

Sokan nem szeretik, a vélemények bizonyítják is, hogy inkább a negatív irányba mozdul a megítélése, rajtam viszont csodálatosan működik.
Ciános, szalakális, Iso E Superrel felütött oud, bárzongorista a háttérben a málna és az ámbra édessége.
Ültek már el mellőlem tömegközlekedésen és konferencián amikor őt viseltem, ugyanakkor soha az életben ennyi bókot nem kaptam még, mint őt viselve ez is csak megosztó mivoltját bizonyítja.
Nem szaporítom a szót feleslegesen, csakúgy mint az Eccentrico, ez egy olyan drog ami nekem van kitalálva.
Ezzel balzsamozzanak életem végén. End of story.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Ezzel balzsamozzanak életem végén. End of story.

Papec

2017. július 19.

Kifújáskor megpróbálkozik egy kis málna, de gyorsan elillan. És marad - már elnézést kérek mindenkitől - a jesszusommiezaszag? Odvas fa, penészes gumimatrac és valami egészen brutál beazonosíthatatlan szag. Málnás dörzsis tusfurdővel fürdés után most reggel még mindig érzem a csuklómon, bár most már csak valami egészen elviselhető egyedi illat van. Ha lehet ezt elkerülöm messzire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. július 16.

Isteni finom rajtam jól működik a Versace oud a vetélytársa! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 16.

Isteni finom rajtam jól működik a Versace oud a vetélytársa! 5 csillag

eveartstar

2017. június 7.

Jó 10 perc után bújik elő az igazi illata, az eleje tömény fás oud nagyrészt amikor felfújtam...
Érdekes, én sokkal mélyebb, karakteresebb illatra számítottam.
Felejtős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

Érdekes, én sokkal mélyebb, karakteresebb illatra számítottam.
Felejtős!

mudpach

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Nem szerettem meg. Van egy giga 100 ml-s üveggel, de annyi más új finomság van mellette, hogy ez a halvány kis oud labdába sem rúghat. Játszósnak jó lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

galagonyanya

2016. november 29.

A legutóbbi véleményemet három hete írtam. Valahogy mostanában nem igazán volt kedvem hozzá, és azt is be kell vallanom: ezen a véleményen már nagyon túl szeretnék lenni. Talán ezért is halogattam, hogy írjak, mert sok szépet erről az illatról sajnos nem tudok mondani. Egy másik oud, így hívják, Medora egyik kedves illata volt vagy tán most is az; fogalmam sincs, hol járhat most és fogja-e egyáltalán olvasni ezt a zagyvaságot, amit ide pötyögtem így kedd este tízkor. Egy másik oud, és csakugyan, nem az oud az, ami eszembe jut róla. Ő a hűvös, ködös reggelek illata, amikor zárkózottan, de magabiztosan sietsz utadra, mosoly nem ékteleníti arcod szoborszerű szépségét. Ha elegánsan akarnám megfogalmazni: málnás oud, füsttel. Kissé triviálisabban: málnaízű orvosság. Picit a rózsára is asszociálok, de az elvileg nincs benne. Nem tudom, miért kell ennyi oud-os illatot készíteni? Ilyen oud, olyan oud, egyik oud, másik oud, szomszéd oud... ez olyan semmilyen.

Nem azért hisztizek, mert nem működik rajtam. Ennek csak örülök. Pusztán nem tetszik, mert nem értem továbbra sem a lényeget. Mint aki lekési az első felvonást a rémdrámából és utána a darab további része érthetetlen a számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

hopihe11

2016. július 31.

Az illat csodaszép, a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, de nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

tothszilvi75

2016. június 15.

- varázslat-

Beszerzés alatt. Százezer csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

- varázslat-

Beszerzés alatt. Százezer csillag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol