Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   Le Parfum

Kiadás éve: 2015

Illatjegyei: bergamott, neroli, mandula, pézsma

Ár: 1800 Ft , Eladó: niki84balazs
Állapot: Gyári 1,7 ml fujos mínusz pici próba fujas , Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban
Ár: 2500 , Eladó: rupililla
Állapot: frissen fújom , Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalás után postánmaradóra tudom postázni.Foxpost nincs nálunk!

Bigris

2019. május 29.

Ma teszteltem ez az illatot a Discovery Set-ből. Amint felfújtam tudtam, hogy én ezt az illatot ismerem. Éreztem már. Nem kellett sok idő, hogy bevillanjon mire hasonlít. Üssetek agyon, de az én orromnak ez a Zaitsev Maroussia kicsit kifinomultabb, puhább változatban. Ha nem is egy az egyben ugyanaz az illat, de nagy a hasonlóság. A különböző jegyek ellenére számomra ugyanaz a vibráció és illatcsalád. Hála Istennek, azt hiszem rá nem lesz szükségem a Romano Ricci alkotások közül.

Három csillagot tudok rá adni, elismerve a márka illatait, de nem az én illatom nna.

Up:Sajnos rajtam nagyon tartós és így pár órányi tesztelés után nagyon bántó. Nehezen viselem. Már biztos, hogy számomra ő egy nagy NEM.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

tigerkid

2019. február 22.

Te jó ég! Baba szappan, vagy Kék Vörös? Mindenesetre kifújáskor erős szappanos és neroli illat, ami aztán később csak szappan és borotvahab. Tényleg GENTLEwoman, van benne valami masculin, de a selymes fajtából. 6-7 fújás ide-oda, és az illat 4-5 óráig tart. Ezen túl néha felsejlik és azt mondja: vegyél meg! Nem biztos, hogy megteszem, habár piszkálja a fantáziámat.
A JHG Discovery Setjében te is kipróbálhatod!

Szerk: hónapokkal később addig sündörögtem, míg megvettem, mert nem hagyott nyugodni. Nagyon szeretem, folyamatos tisztaság illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

A JHG Discovery Setjében te is kipróbálhatod!

Lanett

2018. szeptember 4.

Jelenleg kb. félúton vagyok a márka illatpallettájának tesztelésben. Közben két illatot már meg is vettem teljes kiszerelésben. Ez egyelőre kérdőjeles a listámon. Nagyon kellemes szappanos,lágy illat. Imádtam viselni. De már vannak hasonló illataim. De ahogy ismerem magam még a közeljövőben ezt ia beszerzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

RekaKrem

2018. szeptember 2.

Szupermodern neroli-értelmezés, változékony, tartós abszolút niche kategóriás illatélmény, én NAGYON szeretem. Használat közben lassan előbújik a levendula, majd a mandula édesiti és érdekesiti kicsit, ez a bőrközeli állapot a kedvencem. Dicséreteket is kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Kardvirág

2016. május 18.

Én ebből csak a narancsvirágot érzem, de azt nagyon erősen. Számomra (el)viselhetetlen, de nagyon tartós, ami ebben az esetben nem erény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

elfi777

2016. január 7.

Az előttem írókkal annyira egyetértek, hogy nem is tudnám másképp megfogalmazni én sem: egy nagyon kellemes, hatásos, tiszta érzetet keltő szappanos illat a nyitány, de nem az olcsóbb, hanem a nehezebb, tartósabb, minőségi szappané. Rajtam utána kibontakozott az enyhe mandulás beütés, de semmi marcipán, enyhe natúr tiszta mandula. Sajnos, Mert bizony, én valami erősebb mandulára számítottam, de ez olyan kis fátyolka, alig kivehető...és csak vártam, de nem jött más, és lassan elmúlt ez is, csak a szappanos tiszta-illat maradt utána, más semmi. Némi virágillat megütött még az elején a szokásos alkohollal, de nem mondtam volna meg, mi az, és gyorsan el is tűnt.
Gondban vagyok.. finom, kellemes, de semmi extra. Illik a JHAG sorba, de csak ez enyhébb, átlagosabb illatok közé.Nem tom, melyik a pézsma, melyik a neroli, de ez náluk gyakori keverék, és a várt csavar, amitől ez egy drága illat hatását kelti, elmarad.
Nem költenék ilyen parfümre, ha telne rá sem, mert olyan kis mindennapos, de egy jól kereső nőnek beleférhet, aki nem akar pl az irodában erős csíkot húzni maga után, de szereti a tiszta ápoltság lenyomatát maga mögött hagyni, ám szerintem ilyen illat ennyiért nagyon drága. A mandula sajnos nem emelkedik ki, és nincs benne semmi ütős, mondjuk egy kis rum, vagy valami likőr... viszont nincs is vele semmi gond amúgy.
Hát kérem, árral együtt ez közepes, finom, de nem extra, viszont a lágyabb J-illatokba passzol, ha ajiba kapnám, szívesen hordanám... de venni, max, ha hiperolcsón sikerülne, akkor.
Sajna elfogult lettem a J-márkával, eddig semmilyen illatcsaládban nem jött be ennyi minden, mint náluk.
Most négyet kap, mert jó a szívem :)
Lényeg: finom, de nem elég ütős. Aki ilyet szeret, az jól jár vele, aki a dögöt keresi, az lépjen tova.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

Most négyet kap, mert jó a szívem :)

Musil

2015. december 28.

Szappanos a nyitánya, majd szép narancsvirág illat kezd kibontakozni belőle, ami erősen emlékeztet az Yves Rocher Secret d'Essences sorozatának Neroli tagjára. Szép tisztaságillat, de számomra kicsit egysíkú, unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

biusjj

2015. május 30.

Volt már hozzá szerencsém úgy egy hónapja. Papírcsíkon. Nagyon tetszett friss picit szappanos (tisztaság) illat, ami nem hagyott nyugodni. Ki kellett, hogy próbáljam bőrön. És.... nem működött. Felfújáskor fejfájdítóan erős, fűszeres, pár perc múlva babaszappan illat, majd pár óra után lila liliom, aminek az illatát szeretem, csak nem hosszútávon. Intenzív és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.