Juliette Has a Gun

Ár:   €240   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   €240
Lelőhely:   Le Parfum

2016-os uniszex parfüm sötét energiákkal.

Fejjegy: édesgyökér

Szívjegyek: orchidea, tonkabab

Alapjegyek: Guaiac fa, papiruszfa, cédrus, pacsuli, ambroxán, norlimbanol

biacsinora

2021. február 1.

Szerencsére én nem érzem sem izzadtságszagúnak, sem füstölősnek!:)
Valóban egy füstösebb-fásabb illat, de az édessége ezt nagyon jól ellensúlyozza. Tartóssága kiemelkedő! Misztikus, gyönyörű üvegbe zárt sötétség! Maga a fekete mágia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Szerencsére én nem érzem sem izzadtságszagúnak, sem füstölősnek!:)

eve06

2017. szeptember 28.

Engem a füstölőkre emlékeztet kifújás után, szörnyű... néhány óra után kissé édeskésebbé válik a bőrömön, akkor már elviselhető, ezért kap két csillagot, de amúgy nagyon nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

skin

2017. május 26.

Ha valaki emlékszik még a ,, Varázslatos iskolabusz'' című gyermek ismeretterjesztő sorozatra,abban volt egy rész amikor a szagmolekulákkal foglalkoztak. Használt zokni rothadt banán és egyéb ilyen finomságokat dugtak egy üvegbe majd lezárták és próbálgatták mi jön ki belőle. Nos azt hiszem ez az alkotás is így született. Én az orromra hallgatok és bocsánatot kérek ,de nem fogok leborulni valami előtt,ha brutál ,zavaró ,kellemetlen mégha niche is a kategóriája. Ez szörnyű izzadt hónalj szag egy kis spay-vel,de a mosdatlan fajtából aranyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

galagonyanya

2017. február 9.

Néhány hónapja történt, hogy ebből szereztem egy mintát magamnak (talán akkor még olvasható volt itt Medora véleménye, mely tudvalevőleg sokat szokott nyomni a latban) és kíváncsian próbáltam ki. Még jó, hogy nem írtam kommentet azon melegében, első felindulásomban, mert esélyes, hogy kitiltottak volna a Krémmániáról. Röviden visszaemlékezve, olyan, mintha valaki a többnapos izzadt hónaljába Hypnotic Poisont spriccelt volna (gondolván, hogy attól majd jobb illata lesz, de nem lett jobb, sőt) és ennyi a hatalmas műalkotás. Kár, pedig milyen szép üvege van...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

biusjj

2016. október 19.

Lebutult a parfüm véleményezésem. Annyi minden kavarog bennem, hogy csak annyit tudok mondani, hogy jó vagy nem. Luxus és egyediség. Medora megírta előttem és 100%-ig igaza van. Ez valami eszméletlenül jó és nagyon erősen ott marad a bőrön! Olvassátok és képzeljétek el micsoda egy csoda ez. Az árát nem kommentálom.. (Összeszökött a könny a szememben..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)