Best of Beauty 2019

Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Ott jön! Ki a fene ez a lenyűgöző, vakmerő, érzéki, szórakoztatóan provokáló, teljesen őrült nő? És őrjítően izgató a parfümje is!

Benne Rose oxyde, Ambroxane, feketeribiszkerügy, frézia, bazsarózsa, pacsuli, tubarózsa, famoha, Hedione, pézsma, Tolubalzsam, vanília, Castoreum és Animalys.

Fújós Juliette Has a Gun Mad Madame
Ár: 5 ml/2500 Ft, 10 ml /4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
FÚJÓS! Juliette Has a Gun Mad Madame
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: Cloudberry
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
Pöti

2019. július 19.

Régi emlékek mára megfakultak. Szerencsére. Mára már csak egy illat, amit szeretek, de kb évente egyszer hordok. Nem azért, mert nem jó. Csak már nem én vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

oaxaca

2019. május 3.

Rajtam egy az egyben Houbigant Quelques Fleurs. És ez nem egy nagy bók... 3 csillagot azért adok neki, mert szerintem ez egy remek illat, de én még túl fiatal vagyok hozzá. 40 évesen majd újra előveszem, inkább ennek a korosztálynak ajánlanám. Ja, és rettentően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Andyca

2019. január 20.

Sajnos nekem nem jött be, iszonyú büdi!! 100 év felettieknek sem ajánlom!! Lemoshatatlan...
Rosszul vagyok tőle...😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Rosszul vagyok tőle...😒

Parfuwoman

2019. január 20.

Hmm, rajtam a hölgy nagyon is őrült, sőt egyenesen veszélyes. Ilyen illat illett volna Sharon Stone-hoz az Elemi ösztönben vagy Glenn Close-hoz a Végzetes vonzerőben. Nagyon szeretem '80-as, '90-es években készült filmeket, amik nálam is idősebbek. Sokszor izgalmasabbak, mint a mai, mindent naturalisztikusan ábrázoló filmek.
Jó áron tudtam venni egy kedves parfümmániástól egy 8-10 ml körüli üveges maradékot, mivel szerettem volna huzamosabb ideig, nyugisan tesztelni. Nem csak az üzletben megejteni 1-2 fújást. Nem tudom mi lehet az az összetevő, de néha vér szagát érzem. By Kilian Voulez vous coucher avec moi-jában és ebben is. Mellette ott egy szúrós, tövises vad rózsa és valami durva, állatias jegy(nem pézsma, azt jól ismerem). Tényleg nagyon különleges illat, Kb a 3.-4. illat amit ettől a háztól próbáltam. El fogom használni a kis maradékot, csak azt nem tudom, hova. Nagyon érdekes élmény tesztelni, valóban különleges
A felsorolt karaktereken kívül passzolna még Bellatrix Lestrange-hez a Harry Potter filmekből.
Igen, ennyire vad rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Igen, ennyire vad rajtam.

tigerkid

2018. november 2.

A Discovery Kitben ismertem meg és rögtön beleszerettem... Illetve nem rögtön. Először azt mondtam, hogy na neee. Aztán mikor a nap végén is érezrem, újra használnom kellett. Számomra inkább a frézia érződik ki belőle és talán a rose oxyde. Vettem is egy nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

karaibrahimgil

2018. szeptember 30.

Hmm, csak én nem érzek benne rózsát? 😀 Amikor a Juliette discovery kitben illatoltam először, állatszagot éreztem. Aztán az öntős minta után beszereztem egy fújós példányt belőle. Na, ez már szelídebbnek tűnt, ambroxan keverve pacsulival és még valamivel.
Bitang tartós és megjegyezhető parfüm, ami 2-3 fújásnál többet alkalmazva könnyen tud zavaró lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Lanett

2018. szeptember 6.

Sajnos arra kellett rájönnöm, hogy a rózsás illatok számomra viselhetetlenek. Pedig ez egy gyönyörű, különleges illat. Nem is vonnék le belőle csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

pagangoddess

2018. július 26.

Minta alapján értékelek, most szagolgatom magamon ezt az illatot. Nagyon intenzíven, virágosan indít, de abból a fajtából, amelyet én is szeretek, mert alapból nem vagyok az a virágos fajta, de ez kivételt képez. Picit később rózsás illattá szelídül, ahogy egy előttem szóló is megjegyezte, a rózsa domináns, de szépen megbolondítva. A páromnak is tetszik:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

fragmaniac

2018. július 4.

Ez a nő érti a dolgát! ;-) nekem a rózsa a domináns, de szépen meg van bolondítva. Egy picurkát nekem olyan benyomást adott, mint a xerjoff casamorati 1888 - 1888. Az alapillat hasonlít. Számomra ez egy nőies, könnyen viselhető, tartós parfüm. És a férjem sincs rosszul tőle, ami nagy szó..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

IRoxy

2018. június 19.

Elállt a szavam! Igazából csak csillagozni jöttem, ez bizony nálam 5*-ös. Ahogy megláttam az üveget, olvastam az összetevőket, tudtam, ez 100%-ban én vagyok. A minta megszerzése után azonnal meg kellett rendelnem a 100ml-es kiszerelést is. Zseniális alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Geraniol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Benzyl Benzoate, Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Cinnamate