Juliette Has a Gun

Ár:   €85 és €110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   €85 és €110
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegy: jázmin abszolút

Szívjegy: pamut virág

Alapjegy:  fehér pézsma

laracroft

2021. július 22.

Sajnos valóban gyengécske, pedig az illata fantasztikus...nem olyan régen még ki lehetett volna kergetni engem a JHG parfümökkel, most viszont egyre több illatot újra próbálok, és vagy a bőröm változott, vagy az ízlésem (esetleg mindkettő), de a Musc Invisible is azon parfümök közé tartozik, amibe konkrétan beleszerettem.
Pedig halvány, gyengusz, sokat kell fújni, újra kell fújni. Nem tudtam, jellegében mire hasonlít, de valóban, ott a hajlakk! :) Viszont nem kesernyésen, hanem inkább... valahogy úgy, hogy arról a tisztaságra, szépségre asszociálok. Nem a "most zuhanyoztam" vagy a "frissen mosott ruha" feeling, hanem inkább a "most jövök a szépségszalonból"...
Én érzem benne a jázmint is, gyapotvirágot is (én még nem hallottam pamutvirágnak fordítva soha) és a pézsmát is, mindezt finoman, lágyan, púderesen összedolgozva.
A gyengécske mivolta miatt mínusz egy csillag, amúgy isteni finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

A gyengécske mivolta miatt mínusz egy csillag, amúgy isteni finom.

Piscinke

2021. május 5.

Kicsit túl diszkrét és talán gyenge is, az tény, de annyira gyönyörűszép, finom illat, hogy muszáj rá 5 csillagot adni! Mostanában igencsak szeretem a lágy pézsmás és a pamutos illatokat is, ez pedig a kettő együtt. Ha valakinek van belőle akár fújósnyi mennyiség, akár több, ne kíméljen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Cloudberry

2020. november 9.

Ehh. Volt már jobb. Nekem nagyon-nagyon gyenge. Való igaz, hogy invisible. De lehet, hogy valakinek ez a könnyű pézsma válik be, a mert a töményebbet nem bírja. Szillázsa nem nagyon van, bőrközeli illat, tartóssága maximum 2 óra, utána kellemes szappanos beütése lesz. Tisztaságillat. Komfortillatnak jó, de ennyi pénzért kicsit soknak gondolom. Az üveg szokás szerint gyönyörű. De vannak ennél sokkal jobb pézsmás illatok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

nkatika

2020. szeptember 15.

De jó, hogy csak a mintát rendeltem! Tényleg hajlakk, mégpedig töményen, fejfájósan... Az én bőrömön csak ennyi érződik, a nyitány marad órákig, nem csendesül, sajnos. Ez lehet a fehér pézsma? Mert nem jázmin, bár attól is megválnék szívem szerint. Túláradó, finomságot mellőző felhő, hiába a csini üveg, ez nem fog állni a tesói mellett a polcon. Nálam nem talált be, idegesít is, ami azt illeti, alig várom, hogy lemossam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

cattitude

2020. szeptember 10.

hát sajna nem lett a kedvencem - kicsit édes hajlakkos felfújáskor, amit nem annyira szeretek. a leszáradás finom, pamutvirágos, frissen mosott ruha illata van, igazán komfortos. jázmint én nem annyira érzek rajta, nekem elnyomja a pézsma. tartóssága átlagos, szillázsa nem túl nagy. ha komfortillat, én maradok a Not A Perfume-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Isoeugenol, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene