JutaVit

Ár:   1860 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Víz ellenálló, gyorsan felszívódó formula  UVA/UVB védelemmel. Véd a leégés ellen, és kellemes barnulást eredményez. Argán olajjal dúsított, amely omega3 és omega6 zsírsavakat tartalmaz. Kedvező összetételének köszönhetően hidratálja és táplálja a bőrt.

EBoglarka

2018. szeptember 11.

Nem vagyok egy leégős típus, így úgy gondoltam elég a 15spf. Ezzel nem is volt semmi gond és az illatát is nagyon szeretem, de most hogy nézem az összetevőket egy picit elszomorodtam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Kendra

2017. május 26.

Ilyet soha többé! Tengerparti nyaralásra vittük ezt és 30-as társát - konkrétan mindenki megégett' - még a kreol,naphoz szokott bőrű párom is....

Ott rohangáltunk gyógyszertárba ahol "arany áron" kaptunk napégésre megfelelő krémet így nem lett bőrgyógyász a dologból...

Csak a régi kipróbált termékeket szabad vinni,nem kell kísérletezni,megvolt a tanulópénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

KuliKali

2016. augusztus 29.

Anyum használta ezt a napkiütés megelőzésére,és rosszabb lett mint valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Anyum használta ezt a napkiütés megelőzésére,és rosszabb lett mint valaha.

CsacskaMacskaMara

2016. augusztus 22.

Én a 30 faktorosat vettem. Nagyon bevált! Nekem gyorsan beszívódik, és tetszik az illata is. Elképesztő gyorsan le tudok égni, azt hittem, hogy naptejjel is, mert amit eddig használtam (nem tudom, pontosan a nevét, a Rossmanos sajátmárkás) mindig ugyanúgy leégtem vele. Ezzel nem, viszont azért barnulok is. Biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

fcsenge

2016. július 23.

30 faktoros van meg. Az összetétele nagyon tetszik, noha szerintem nem szívódik be olyan gyorsan és hagy is némi réteget maga után, de közel nem annyit, mint más naptejek. Meg az illata az nagyon erős, ez nem szimpatikus. De összességében, főleg ár-érték arányban igen jó. És még párom is hajlandó volt vele bekenekedni, ezért jár a csillag. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Laura19

2013. július 30.

50 faktorosat használunk, és remek. Még sose égtem le, ha ezt használtam. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Lina14

2013. június 30.

Gyógyszertárban vettem az 50 faktoros változatát, mivel máshol már nem találtam. krémes, könnyen beszívódik, illata kellemes, olyan eredeti naptej illata van. az én hófehérke bőrömet ez védte meg először, nem égtem meg mint a többi "hiper-szuper-márkás-drága-ilyen-olyan-magas-faktoros" naptej használatától. tuti újraveszem, ha elfogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

horireni

2013. május 16.

A párom a munkahelyéről kapja, nekünk az 50 faktoros van meg. Nagyon szeretjük a könnyen beszívódó formuláját ,a kellemes illatát és a hatékonyságát!:) Szépen le lehet barnulni a használata mellett, annak ellenére hogy igyekszem kerülni a tűző napot,és hogy nem süttetem magam órákig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

tnildiko

2012. július 8.

Már a második flakonnal használjuk többen a családban, de már tartalékot is vásároltam belőle :-). Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól hidratál, naphoz szokott bőrünket védi a leégéstől, de létezik 30 és 50 faktoros változata is. Kellemes illatú, jól kenhető, hamar beszívódik, a bőr kellemesen hidratált tőle. Gyógyszertárban vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.