JutaVit

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

A vízálló naptej, tartós és hatékony védelmet biztosít a leégés és az UVA sugárzás ellen. Fényérzékeny bőrűeknek és gyerekeknek ajánljuk. Argán olajjal dúsított, amely omega 3 és omega 6 zsírsavakat tartalmaz. Kedvező összetételének köszönhetően hidratálja és táplálja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Zsuzsi70

2020. június 21.

Nagyon jól véd a leégés ellen, gyorsan beszívódik, nem ragad, tetszik hogy argán olajos, jól hidratál.
Az ára igazán baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

Az ára igazán baráti.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 15.

Én szerettem, a bőröm nem. Árban teljesen oké, megfelelően véd, jól eldolgozható ám ragadós naptej. Csak az argán olaj miatt nem tudtunk összebarátkozni, teljesen belobbant tőle az akném az arcomon, még a testemen is apró pattanások voltak, ami nem jellemző. Valószínű egyéni érzékenység, számomra rendkívül komedogén, de másnak simán beválhat, ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

nreka

2019. augusztus 6.

Gyógyszertárban vettem, leárazva 1500.-ért. Nagyon nagyon szeretem. Kiadós, gyorsan beszívódik, nem hagy foltot és az argánolaj miatt hidratál is. Sajnos a napallergiám emellett a naptej mellett is kijött, de nem olyan nagy mértékben mint szokott. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Unix

2017. július 5.

Nem zsírosít de még is hidratál egyben, nem hagy erős fehérséget a bőrömön, egész hamar beszívódik szóval tökéletes. UVA-t UVB-t argán olajat is tartalmaz viszont érdemes erős izzadás és úszás után újra felvinni. Megéri az árát, én azt hiszem a Lidl-ben vettem tavaly de idén nem láttam a polcokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Riccah

2016. január 4.

Tök jó kis termék, ezt használtuk egész nyáron, vigyáz a bőrre, és nincs az a "te jó ég, nem lélegzik a bőröm, meghalok!" érzése az embernek, gyorsan felszívódik, nincs kellemetlen szaga és véd. :) LUV IT! :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

regidomi

2015. június 8.

Totál semmi nap nem ér alatta :) :) :) Ugyanolyan a bőröm este, mint reggel, mielőtt kiültem volna a napra. Se nem pirulok, se nem barnulok ..... !!! A kicsi gyerekeimre is ezt használom, szeretjük nagyon, többet ér mint a neves, drága, drogériás napozók. Ha nagyon kötözködni akarok, akkor utálom az ilyen nagy flakonokat, kipattintós fedéllel, tehetnék spraybe is, jobban lehetne szállítani. Tavaly vettem, most kenem el a végét, nem büdös, nem ragad, nem buggyant meg, Szóval abszolút újravevős!!!!!!! 2700 Ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Wr.

2013. augusztus 31.

Nekem nagyon fehér bőröm van, évek óta nem mentem napozni, idén 30 faktorosat vettem végül ebből, és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Egyszer sem égtem le, bár elég rendszeresen kentem magam. De korábban mindig rákvörösen tértem haza, úgyhogy ez nagyon pozitív élmény a számomra. Barnulni nem igazán, nagyon nehezen lehet vele, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Mooca

2013. augusztus 8.

Sosem gondoltam volna hogy 50faktor tényleg ennyire taszítja a napot azaz nem égsz le még ha napon is vagy egész nap......nekem teljesen bevált ez a naptej........ tengerparti nyaralásból most jöttünk haza ezzel kentem magam agyba főbe ( mivel elég pöttyös és világos bőrű vagyok) még ahogy vesszük még barnultam is alatt :) Egy pici bibije hogy nem igazán láttam hogy vízálló ( nem égtem le csak nem láttam azt a vízlepergető hatást) Bátran ajánlom világos,pöttyös bőrűeknek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.