JutaVit

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Stift a köröm gombás fertőzésének kezelésére. Gyógyszerészeti összetevőktől mentes természetes gyógymód.

A Repel Mycoclean körömstift természetes úton szünteti meg a körömgombás fertőzéseket, csökkentve a köröm pH szintjét, így megakadályozza a gombák növekedését és elpusztítja őket. Továbbá növényi olajok kombinációját tartalmazza, melyek táplálják és erősítik a körmöt.

AngelHeart80s

2019. április 16.

Kezdődő körömgombára jó. De! Érezni a gyógyszer szagot a szobában, és eresztett, több folyt ki belőle, mint amennyit elhasználtam volna, azért a pénzemért köszönöm szépen. 1 hónapig nem tudtam használni, mert a kifolyás miatt még előbb elfogyott, de nem értem, hogy folyhatott ki, kupak is rajta volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.