Juvia's Place

Ár:   $21   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2020. december 11.

Ár:   $21
Lelőhely:   online külföldről

Fémes és matt árnyalatok édes keveréke. Krémes, bársonyos érzés gazdag pigmentációval.

Kaolin 0 0Mica Magnesium Stearate sz I h 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Triethylhexanoin eo Zinc Oxide f 1 0Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Silica

schnau.adelle

2020. november 19.

Nagyon jó paletta, kellő képen pigmentált!
A színek könnyedén elsatírozhatóak, építhető.
A mattok nagyon jók (néhány JP palettában érdekes mattokat formuláztak, de ezek teljesen jónak mondhatóak)
A fényes árnyalatok isteniek (én mindig ujjal aplikálom fel a szememre) , de ez a legtöbb JP metál finishre elmondható!
Álomszép... imádom az ilyen különleges színösszeállításokat 🙂
Örülök, hogy a kollekciómban tudhatom ezt a kincset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Nagyon jó paletta, kellő képen pigmentált!
A színek könnyedén elsatírozhatóak, építhető.
Álomszép... imádom az ilyen különleges színösszeállításokat 🙂
Örülök, hogy a kollekciómban tudhatom ezt a kincset!

macooka

2020. szeptember 5.

Gondoltam ezt a JP palettát mindenképpen meg kell vennem, mert egy baráti színkombinációnak találtam, amiből ki lehet azért hozni ezt azt. Miután megérkezett kb 2x használtam, utána már nem is nyúltam érte. A szokásos JP minőséget hozza, ami nem tetszett, hogy a pan-ben látott színek nem mindig voltak köszönőviszonyban a szemen lévő színnel. Tovább is adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

sugarplum2

2020. augusztus 3.

Nagyon jó paletta, élénk színekkel. Porzásra hajlamos színek itt is vannak, de szerintem ez elkerülhetetlen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

samelike

2020. február 10.

Álmaim palettája volt, régóta vágyakoztam utána! Egy hihetetlen szuper és nagyvonalú akcióban rendeltem meg. 40% és ingyenes szállítás volt a forgalmazó oldalán. A színek mesések, könnyen satírozható, építhető és bámulatosan tartós sminket lehet készíteni a palettával. Mivel még ismerkedem a színekkel és szeretem kitapasztalni, ezért azokról írok, amiket próbáltam: a matt bézs egy puha terülő szín, önmagában vagy alapnak is kiváló, a széles elsatírozásához is megfelel; halvány rózsaszín egy üde friss szín kicsit porosabb állag, egyáltalán nem hivalkodó; a két világos irizáló szín mesés, egyáltalán nem potyognak, fényesek, akár szemzugba vagy a mozgószemhéjon is potyogás nélkül egész nap tartanak; a téglaszínt mélyítésre használtam egy leheletnyi elég a tökéletes árnyékhoz, mint a sötét barnából. A zöld és a fémszürke színt még nem próbáltam, nem volt alkalmam. A paletta szerintem tökéletes választás, ha az ember a barnák/szürkék bűvöletéből ki akar törni és némileg egy színesebb sminket szeretne, ami nem túl sok a munkába/hétköznapokra. Elégedett vagyok a palettával, hatalmas panok, nem porolnak, satírozhatóak és nem utolsó sorban alap nélkül is tartós színekkel rendelkezik. Jó vételnek érzem, egyértelmű az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

petra095

2020. február 4.

Három palettát rendeltem egyszerre, és amint megérkeztek tudtam: ez lesz a kedvencem. Imádom ezeket a hétköznapi színeket benne, nem egy teljesen nude paletta, mégis kihasználható bármilyen alkalomról is legyen szó. A hivatalos weboldaláról rendeltem ahol gyakran vannak akciók, a Black Friday ideje alatt 6$-ért jutottam hozzá, ami ekkora panekért szinte már-már ingyen van. Külön kiemelném, hogy a színek nagyon jól satírozhatóak, a legsötétebb árnyalatból is tudsz egy halvány alig látható színt elérni, csak tudni kell vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Amadea

2019. március 16.

A fórumos KM-őrült bagázs (ez nem degradáló jelző akar lenni, hanem elnéző mosolyú) annyit mesélt erről a márkáról, hogy muszáj volt kipróbálnom. Most már értem, hogyan lesz valakinek hirtelen 3-4 JP palettája - ha egyet kipróbálsz, mindet akarod.
Egyszerűen bele lehet fulladni ezekbe az élénk színű, hatalmas panekbe. Totális hörcsögeffektust eredményeznek, az eredeti oldal gyakran és nagyvonalúan akcióz. A csomagolásuk igényes, vastag keménykarton, némelyik holózik, öröm kézbe venni. A színek nagyon pigmentáltak, de könnyen kezelhetőek ÉS nem porolnak, ilyet még nem láttam.
A fényes színek meglepő módon nekem ecsettel működnek, ujjbeggyel annyira nem, ami elég furcsa, de amíg ilyen szépek, nem bánom.
Ezzel a palettával nagyon kis üde sminkeket lehet összedobni, átgondolt, harmonikus összeállítás. A kép nem adja vissza, a valóságban milyen gyönyörűek.
Sokan ódzkodhatnak a Juvia paletták hiperélénk, lángoló színeitől, de az élet rövid és szükség van benne a színekre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

natulcien

2019. február 10.

Összesen 5 Jp palettm van, imádom őket, nagy meglepetés nem érhet senki, hogy ez a paletta is szuper, de mesélek kicsit róla, hátha infó valakinek majd a jövőben. A sötétbarna gyönyörű meleg szín, amihez nagyon sokat nyúlok, a fehér igazából lila-rózsaszín duokróm, ami hideg árnyalatú, a világos púder rózsaszín pedig egy csoda. A menta sor mind hideg, az alsó sor pedig megint meleg árnyalatú színeket tartalmaz. Izgalmas pasztell hideg-meleg paletta ez. A nude szín tökéletes satír, a szürke pedig fémes hatású. Egyre több olyan Jp palettám van amiben ez a fémes formula megjelenik. Mivel nem egészen por nem is a legjobbak hozzá a hagyományos ecsetek. Ujjal, vagy hagyományos applikátorral lehet a legintenzívebb eredményt elérni. Nem porol az állaga miatt, viszont szőr ecsettel darabosan kopik, ami fura lehet, de ezek a kis lyukak könnyen visszaegyengedhetőek, főleg ujjal vagy applikátorral. tökéletes kis belépő paletta ez a színek világába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0