Juvia's Place

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2019. október 2.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

16 intenzíven pigmentált színt tartalmazó szemhéjpúder-paletta, hideg és meleg tónusú árnyalatok keveréke.

mSzandika

2020. augusztus 2.

Egyik legcsodálatosabb palettám ☺️, nagyon régóta szerettem volna Juvia palettát, kedves fórumtársnőmtől lecsaptam rá, és milyen jól tettem :). A gyönyörű külső egy még gyönyörűbb belsőt takar. Hihetetlenül szép színek vannak benne, minden alkalomhoz tökéletes sminkeket lehet velük készíteni :). Nap végéig kitart, nem pereg, nagyon könnyű vele dolgozni, könnyen eldolgozható, csodás, intenzív színek, minden olyan jó tulajdonság jellemző rá, amiért nagyon szeretünk egy palettát. A legjobban a lilát, a rózsaszíneket, a kékeket, szürkét imádom benne :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Lunacska

2020. május 24.

Aki hezitált eddig, melyik színes palettát rendelje, bátran válassza ezt! Csodásan pigmentált, különleges árnyalatok, a fényesek álomszerűen puhák, a mattok változó minőségűek. A kék matt színek általában nem a paletták legjobbjai, itt is így van. Szeretem, ajánlom, kenterbe veri az ABH-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

illesbb

2020. február 14.

A múltkori leárazáson vettem ingyenes szàllítással, így kb 2500-3000 ft-ért egy drogériás paletta árán ksptam meg. Nagyon pigmentált, könnyen satírozható. Csak magamat sminkelem, eddig ilyen jobb minőségű palettám nem is volt még, de nagyon szeretem. Nem feltétlen egy hétköznapi paletta, de nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

viragszonja

2020. január 29.

Olyan szinten pigmentáltak a színek, hogy hihetetlen. Nagyon "imádom-paletta", bármilyen lookot össze lehet vele hozni, praktikus, nem potyog, tartós, gyönyörű színekkel teli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

dunaimano

2019. október 9.

Nehéz volt erre a palettára igent mondanom, mert először túlköltekezés miatt el akartam adni. Végül csak rávitt a lélek, hogy kibontsam, és már az első pillanattól kezdve IMÁDOM! Igen, ahogy kibontottam, lenyűgözött. A színek, istenem, wow, juj de nagyon jók. Extrém pigmentált, mint ahogy egy JP palettától várjuk. És mondtam már milyen csodálatosak a színek? Kicsit mások, mint ahogy vártam, de nem marad el a hatás, sőőőt, még jobban tetszik élőben, mint képzeltem. Ódákat tudnék zengeni róla. Csak óvatosan mindenesetre, mert ahogy beleérsz, már ott is van a szín, és jaj neked, ha többet veszel fel, mint amennyit szeretnél a szemeden tudni... :D Könnyű túlzásba esni, jó satírecset kell hozzá, és sok türelem, ha egyszer megtörténik. De ha már felkészült vagy, és csak szépen apránként viszed fel a terméket a szemedre, lehetetlen elrontani. Habár főleg csak visszafogott sminkeket láttam vele, én nagyon merész színösszeállításokat használok. Imádom, tényleg, mi mást írhatnék még? A maximális csillogó hatás ujjal történő felvitellel érhető el, a matt színekbe pedig óvatosan szoktam egy lazább szálú ecsettel belenyúlni. Na, ha nem csaponganék annyira, még lehet összeszedett is lenne az írásom, de talán ez is tükrözi, mennyire megfogott ez a paletta IS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

agotamaci

2019. július 24.

Sokáig barátkoztam a palettával, nagyon tetszenek a színek, csak sajnos nagyon le vannak préselve! Végül a saját ecseteikkel sikerült kivarázsolnom a színeket a panekbôl és így most már gyakrabban használom. A színes sminkeket ez a paletta szeretette meg velem, így a kezdeti nehézségek ellenére jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Anheszenamon

2019. június 24.

Gyönyörűséges színekkel teli paletta. Amikor először megláttam, nem is fogott meg, de aztán a swatchoktól teljesen odáig voltam. Nagyon örülök, hogy a gyűjteményemben tudhatom ezt a szépséget. Szuper minőség, iszonyatosan pigmentált színek. A szemfestékek óriásiak, soha nem fognak elfogyni. Szerintem a Juvia's Place paletták ár-érték arányban a legjobbak jelenleg a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Iszonyat szép és pigmentált szemhéjpúderek. Könnyű vele dolgozni, viszont a csillogós színek potyognak, szóval érdemes azonnal spray-vel fixálni.

Update: sajna le kell fokozzam :D
Egyáltalán nem tartósak a színek. Felkenéskor elájulok a gyönyörtől, aztán 20 perc múlva csúszkál jobbra-balra, aztán el is halványodik/eltűnik (?).
Próbáltam többféle sminkalappal és anélkül is, de egyszerűen nem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Update: sajna le kell fokozzam :D
Próbáltam többféle sminkalappal és anélkül is, de egyszerűen nem jó...

jadegirl

2019. január 10.

Gyonyoru, az egyik legmagasabb minoseg a piacon. Mindossze 11 dollarert jutottam hozza, de 50-et is megérne. A kék es zold, illetve lilaskek arnyalatok kulonosen szepek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

dorothyk

2018. április 4.

Számos külföldi youtuber ajánlása miatt rendeltem meg először a Magic Palettát. Mondanom sem kell, teljesen megváltoztatta az egész makeup game-met az a paletta! Soha nem láttam még azelőtt ilyen gyönyörű shimmery pigmenteket. Nem igazán kellett vacilálnom, hogy rendeljek-e még több palettát tőlük. Főként a csillogó árnyalatok miatt éri meg, de ezek előtt ajánlott bevizezni az ecsetet vagy egy kis fix plust- fújni rájuk, hiszen így még intenzívebb lesz. Azért ennél a palettánál még volt pár gond a matt színekkel, legalábbis a két sötéttel ( egyáltalán nem olyan mély sötét a két szín, mint amennyire a palettában látszik, körülbelül 5x kentem a szememre, mire a kért hatást nyújtotta volna és akkor sem tökéletesen, úgyhogy azok inkább skip), viszont rendeltem több palettát tőlük és azok teljesen jók! Összességében nekem nem von le az értékéből, hiszen elképesztően imádom a csillogó színeit! Nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz olyan brand, aki hasonló áron verni fogja őket! És a csomagolás is egy álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.