Juvia's Place

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, 6 árnyalatot tartalmazó pirosítópaletta

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Ha azt mondom, a szokásos Juvia's Place minőség, akkor azzal talán el is mondtam mindent. Extrán pigmentált, hatalmas panek, kifogástalan termék. A színek is jól vannak összeválogatva, mert van benne hidegebb és meleg árnyalat is. Jól kihasználható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lilás piros.