Juvia's Place

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

12 matt, fényes és szatén árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder-paletta, amit a fulani kultúra élénksége ihletett.

Ár: 4000 , Eladó: reka921124
Állapot: párszor használt, a feketéből a szóródó pigment kicsit összekente a palettát, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest, Foxpost
Ár: 5.000 ft + pk , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anheszenamon

2021. január 9.

Nagyon szép és pigmentált színeket tartalmazó paletta. Szokásos Juvia's minőség, ami nem okoz csalódást. Annak ellenére, hogy eladtam, számomra ez volt talán a márka legkihasználhatóbb palettája, amivel változatos sminkeket is lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

JReka

2019. november 20.

Ár-érték arányban verhetetlen palettái vannak a Juvia-nak. Gyönyörű színei vannak, nagyon pigmentáltak, könnyű őket eldolgozni. A fényes színekhez nekem szükségem van primerre, mert nélküle nem elég tartósak, de ez megbocsájtható, amúgy is használok szemhéjalapot. A matt fekete szín kicsit potyog, sikerült magát a palettát összekenni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Sushi

2019. augusztus 4.

Most tettem szert az első Juvia's Place palettámra. Teljes mértékben elégedett vagyok a minőségével és a küllemével is. Bár kissé tartok a "papíros" palettáktól, de ennek ellenére még fogok ilyet venni. Magasan pigmentált, tömény színek, professzionális használatra tökéletes. A matt feketéje tartós, nem potyog. A dobozát megtartom, hogy a paletta külseje ne sérüljön a sok használat során. Egyedi, szép jól kitalálták, bőven megéri az árát. Cruelty free ráadásul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

viktoria10

2018. június 29.

Remek paletta!! Pigmentáltak a színek, és könnyen eldolgozhatóak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Remek paletta!! Pigmentáltak a színek, és könnyen eldolgozhatóak!

sonnen77

2018. május 17.

Csodálatos ez a paletta, egyszerűen imádom. Gyönyörűek az árnyalatok, pigmentáltak a szinek, nem kell a szineket épitgetni, mint egyes olcsó palettáknál. Nagyon jó minőség, megfizethető áron. Én beautybay.com-ról rendeltem. Azt hiszem, hogy a Nubian-t is be fogom szerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

pszabina

2018. április 26.

Remek paletta, isteni árnyalatokkal alaptól a highlighterig! Kevés is elég a teljes fedéshez, kiváló a tartóssága és egyaránt lehet hétköznapi vagy valami különlegesebb smink elkészítéséhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

dorothyk

2018. április 4.

Számos külföldi youtuber ajánlása miatt rendeltem meg először a Magic Palettát. Mondanom sem kell, teljesen megváltoztatta az egész makeup game-met az a paletta! Soha nem láttam még azelőtt ilyen gyönyörű shimmery pigmenteket. Nem igazán kellett vacilálnom, hogy rendeljek-e még több palettát tőlük. A Magic-hez képest eléggé meglepett,hogy milyen pici, de akkor is 100%-osan megéri, hiszen elképesztő a minőségük ezeknek a palettáknak!!! Főként a csillogó árnyalatok miatt éri meg, de ezek előtt ajánlott bevizezni az ecsetet vagy egy kis fix plust- fújni rájuk, hiszen így még intenzívebb lesz. A Magic Palettában volt pár matt árnyalat, ami nem nyerte el a tetszésemet, viszont ezekben mindegyik szuper. Minimálisan hullik a matt, de megbocsájtható. Számomra ilyenek a tökéletes paletták!
UI: a Fula és a Woodable valami elképesztően gyönyörűek, azzal mindenképpen kísérletezettek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Regi23

2017. október 21.

Nagyon sokat hezitáltam, hogy megrendeljem-e, majd végül rászántam magam, es teljesen megérte! Nem értem nálunk miért nem olyan felkapott ez a márka, nagyon jó minőségű palettái vannak és cruelty free. Változatos sminkeket lehet készíteni vele, szuperpigmentáltak a színek és nagyon tartós a hatás. Kedvenc :)
Ui. Én Beautybayről rendeltem, jobban megéri mint az eredeti oldalról, ott sok a szállítási költség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

cooleva

2017. június 8.

Rászántam magam, sok jót, szépet hallottam a Juvia's Placeről és megrendeltem ezt a palettát. A szívem kiugrott, amikor megérkezett: extrém pigmentált, szuper tartós színek, könnyű felvitel, jó állag..szerelembe estem:-) A márka cruelty free amúgy, szívből ajánlom mindenkinek, aki nagyon jó minőségű szemhéjfestéket keres, megéri rászánni minden fillért!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.