Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Normál, vékonyszálú hajnak a pehelysúlyú újraépítéséhez.Nem kiöblítendő újraépítő.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rosalindfranklin

2018. augusztus 4.

Évek óta használom, és nem tervezem, hogy lecserélném. :) Volt, hogy kipróbáltam mást is, ha éppen nem tudtam beszerezni, de mindig visszatértem ehhez. Nem olcsó, de nálam egy évig bőven kitart. Nem a hajamra szoktam fújni, hanem a tenyerembe és azt oszlatom el a hajamon. Tényleg nem kell belőle sok, mert akkor csak zsíros hatást kel, 3-4 fújás bőven elég. Erőt ad a hajamnak, nem nehezíti el és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

agirlhasnoname

2016. november 12.

Első használatkor nagyon jó tartást adott, akkor is ezt használtam, ha tudtam, hogy hosszú ideig lesz napsütésnek kitéve a hajam.

Viszont előfordult olyan is, hogy egy meleg nyári napon szinte kezelhetetlen, merev és lenyalt lett tőle az egész. (Nem hiszem, hogy olyan sokat tettem volna fel belőle, bár minden lehetséges...)

Végső soron arra a következtetésre jutottam, hogy nekem elég az, ha a hajmosó és kondícionáló termékeiket használom, akkor általában nincs szükségem kiegészítő ápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

fruzsii11

2016. augusztus 2.

Nekem sajnos ez sem segített a hajamon, a töredezés megállításán sem... A hajújraépítő kezelése a joiconak is csak az első hajmosásig tartott. Akinek alapból egészséges a haja, persze hogy szép lesz... Ennek a termékcsaládnak a roncsolt hajúak lennének a célpontjai, csak azon semmi látványosat nem mutat szerintem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Fodri

2014. március 30.

Én úgy vettem észre, hogy a roncsolt hajon már nem segít (mondjuk eddig nem volt szerencsém olyan termékhez, ami a totál tönkrement hajon segített volna), viszont az egészséges hajvégeket óvja a töredezéstől (legalábbis lassítja a folyamatot). Elég drága volt, igaz cserébe nagy mennyiséget kapunk. Hajmosás után, nedves hajon alkalmazom. Ahogy előttem már írták, én sem közvetlenül a hajamra fújom (akkor nem oszlik el olyan egyenletesen), hanem szintén két részre választom a hajam és a tenyerembe fújok belőle, mindkét részre 1-1 fújás jut. Nem lesz tőle könnyebben fésülhető a haj és az illatát sem különösebben szeretem, de azt hajszárítás után már nem is lehet érezni. Plusz pont, hogy az én hajam egyáltalán nem nehezíti és nem is zsírosítja, és tényleg szépen megtartott szerkezetet biztosít hosszútávon. Nem egy hatalmas hajápolási csoda, nincs tőle az a "húha, ezt biztosan újraveszem" érzés, de ha elfogy egyszer (nagyon kiadós, már 1,5 éve megvan), és addig nem találok semmit ami jobb lenne, akkor ezt fogom újravenni. Összességében 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Montelino

2011. december 12.

Nekem sajnos nem jött be. Négyezer Ft ez a nagy flakon, elég gazdaságos (fodrásztermékhez képest), mert 300ml van benne és nem kell sokat fújni belőle. Csak a hajam alsó részére akartam belőle fújni, de mivel gondoltam úgy sem tudnám egyenletesen felvinni így fújkálva, a tenyerembe fújtam 2x és felkentem a hajamra (2 részre osztottam a hajam 1 spriccelés elég volt mindkét részre), így nem ment rá sem túl sok sem túl kevés. Nekem a hajam inkább keményedett tőle és szárazabb lett, mint volt, ezért a 3. eset után túladtam rajta. Lehet h. egy rommároncsolt hajon segít, az én hajam nem szebb lett tőle, hanem rondább. "Normál, vékonyszálú hajnak a pehelysúlyú újraépítéséhez." Ez nagyon jól hangzik, csak nálam pont ellentétes hatása volt. Egy időben azt hittem h. proteinérzékeny a hajam azért nem vált be (ez egy proteines hajújáépítő, ez hiányzik itt a leírásból, pedig lényeges), de nem ez a helyzet, mert a Sebastian proteines hajújáépítőjétől szép lett a hajam. Szokásos samponozás, balzsamozás után törölközőszáraz hajra használtam. A hajam nem zsírosodott tőle gyorsabban (a hajtő közelébe nem szabad fújni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

Bjudit

2011. április 22.

Már évek óta használom a többi JOICO termékkel és tökéletesen helyretette a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

Erzsi73

2011. február 8.

Szeretem ezt a terméket ,egyetlen hátránya hamar zsírosodik a hajtő.Viszont szép fényes, egyenes lesz tőle a szőkített hajam.
Használom a samponját és a Deep-Penetrating Reconstructor balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 8.

Használom a samponját és a Deep-Penetrating Reconstructor balzsamot.

Ancico

2010. november 14.

Selymes haj

Finom selymes lesz tőle a haj, bár sajnos néha hamarabb is zsírosodik, hiába teszem távolabb a hajtőtől. Ha nem használom, egyből seprű lesz a hajam, de lehet, hogy csak több idő kell a végleges eredményhez.

Kell mellé egy hidratáló kence is, akinek száraz a haj vége, ez inkább a hajszerkezet megerősítésére, a törés megelőzésére való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 14.

Selymes haj

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.