Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: jekatyerina, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Keratint, kókuszolajat és vitamin komplexet tartalmazó gazdag tápláló tej, mely kivételes ragyogást, puhaságot és selymességet biztosít a hajnak. Válogatott aktív hatóanyagai gyorsan és eredményesen regenerálják, táplálják és óvják a sérült hajszálakat.

kawaiichan

2019. július 12.

Nem tudom mi baja vele mindenkinek, nekem nagyon bevált. Igaz, én kallos hajpakolást is használok minden hajmosáskor, de a kókuszossal és természetesen a keratinossal párosítva vizes hajra felkenve nagyon tökéletes. Reggel amikor felkelek, annyira puha, fényes és finom illatú a hajam...nagyon szetetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon jó, puhább tőle a hajam és mesés az illata, kár, hogy ilyen kicsi kiszerelés, mert én nem kis mennyiségben használom, és alig hat használat után félig van a cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Lolychan

2017. június 7.

Vigye innen valaki ezt a vackot. Olyan gubancokat csinált, alig bírtam kifésülni a hajam. :/ Borzalmas :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

FrauNika

2017. április 26.

Sokkal jobb hatásra számítottam. Szinte semmit nem csinál a hajammal. Hajmosás után a fültőtől a hajvégekig felviszem a hajamra de semmi. Olyan érzést kelt mintha így össze tapasztaná a hajszálaimat.
Elhasználom valahogy de ,biztosan nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Elhasználom valahogy de ,biztosan nem fogom újra venni

reginand

2017. február 6.

Sokkal jobb hatásra számítottam, nekem csak szárazabb lett tőle a hajam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Sokkal jobb hatásra számítottam, nekem csak szárazabb lett tőle a hajam!

Csigabee

2016. szeptember 10.

Hajmosás után, nedves hajba szoktam belefésülni, majd hagyom megszáradni. A végeredmény fantasztikus, üde, piha-puha hajkorona.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

rena35

2016. augusztus 17.

Nagyon klassz kis termék nekem nagyon bevált csak ajánlani tudom mindenkinek☺

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nagyon klassz kis termék nekem nagyon bevált csak ajánlani tudom mindenkinek☺

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Jelizz

2016. augusztus 16.

Eleg jo az ara, nagyon tetszik az ilata nem tolakodo! Mikor az egesz hajamra teszek : le kapit sanos, igaz puhabb tapintasu lesz a hajam ,de elmegy par ora mulva a hatasa es az illata :( meg megis szoktam a hajam ,de a haj vegeimre neha rakok. Nem veszem ujra, inkabb keresek egy jo hajvegapolot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

amauri

2016. június 20.

Az illata isteni, az állaga nagyon könnyű, nem nehezíti és tapasztja össze a hajat. Én hajvégápolóként használom nedves és száraz hajon egyaránt. A hajam puhább szebb, bár a hatása nem tart sokáig, de ennek ellenére újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

enicicc

2016. április 11.

Az illata nagyon tetszik. Nem kell belőle sok, könnyű állagú, nem nehezíti el a hajat (bár én inkább csak a hajvégekre kenem). Egy fokkal puhább tőle a hajam, de nem tart sokáig a hatása sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL