Kallos

Ár:   590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: annamaria01, Módosítva: 2015. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Aktív alga kivonat hatóanyaga behatol a hajszálak belsejébe, mélyen hidratálja, táplálja, újjáépíti a sérült, élettelen hajat. Tökéletesen tisztít, miközben olívaolaj tartalma selymessé, ragyogóan fényessé varázsolja a hajszálakat.

valaholmessze

2016. december 9.

Nagyon zsírosította a hajam, teljesen elkeserített :( Heti kétszer mosok hajat, ezzel kétszer annyit kellett. Az illatával semmi bajom, és nem is szárított, de így nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

brigi50c

2016. május 8.

Ahhoz képest, hogy a neve kicsit bizarr illatot feltételezne, nagyon kellemes illata van. Én mindig nagy samponmennyiségeket használok, de így sem habzik fel túlzottan, sőt... alig habzik valamit. Kellemesen tisztít, célját ellátja, nem vettem észre, hogy szárítana különösebben. Ennyit mondjuk a banános is tud, és az szimpibb volt. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

artificalbeauty

2015. december 8.

Nagyon finom, szolid illata van, és nagyon szép selymes lesz tőle a hajam. És nem mellesleg nagyon olcsó! 710 Ft-ért vettem az egy literes kiszerelést. A keratinos pakolással együtt használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

joren

2015. augusztus 19.

Jól tisztít, de semmi extra. Van a kallos márkán belül ezerszer jobb alternatíva is hajmosásra. Az illata nem tolakodó, majdnem már túl egyszerű. A használata után nem vettem észre semmi változást, de ettől nem egy rossz termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

averna

2015. május 2.

Nekem ez a HIDRATÁLÓ sampon kifejezetten szárítja a hajam... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Nekem ez a HIDRATÁLÓ sampon kifejezetten szárítja a hajam... :D

trudee

2015. március 29.

Nem rossz sampon. Kellemesen habzik, jól tisztít, nem kell sajnálni. Én használok mellette hajmosás előtti és utáni szereket is, ezért nem tudom, hogy pontosan mi a sampon érdeme az összhatásból, de a régebbi, alig habzó, büdös Kallos samponokhoz képest ez nagy fejlődés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

blinda

2014. november 15.

Egyszerűen hiperszuper! Imádom!! Extra fényes, csillogó, dús, puha tapintatú és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam! Nekem extra érzékeny a fejbőröm és idáig csak a gyógynövényes pH semleges samponokat tolerálta, de most ez is nagyon bevált. Jót tett a fejbőrömnek. Annyi negatív van benne h gyorsabban zsírosodik a hajam tőle, de sok pozitív mellett ez eltörpül:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

claudia

2014. szeptember 28.

Bevallom őszintén vonakodva vettem meg, mivel nem volt a keratinos sampon, szóval rá esett a választásom. De még milyen jól tettem! Az illata a megszokott kallos illlat, olyan majdnem semmilyen, de mégis tiszta és friss. Kicsit szárít, tehát balzsam/pakolás nélkül szerintem nem ajánlatos használni. Illetve remekül tisztít is. Ami meglep benne, hogy nekem baromira dúsítja a hajam, egyszerűen nem tudom normálisan lófarokba kötni mert annyira dús tőle, hogy még lelapulni se nagyon akar, pedig nem írja a címke, hogy dúsító hatása lenne. Imádom, új kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd még: algakivonat.