Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiak, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hatású, kondícionáló hajbalzsam, mely ápolja és védi a festett hajszálakat. Hatóanyagainak köszönhetően a haj visszanyeri vitalitását, fényét és selymességét.

maximilla

2018. augusztus 10.

A legrosszabb az összes közül,elnehezíti a hajat,a banános és a csokis sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Cuncievi

2017. november 22.

Mindig kallos balzsamot használok,de ezt a terméket nem fogom újra venni.A samponjával eggyütt használom de nem művelt csodákat ellentétel a milk verzióval.az illata jó ezért 2 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Dominika28

2017. június 16.

Ez a kedvenc hajbalzsamom! :) Nem festem a hajam véletlenszerűen vettem meg ,de IMÁDOM!! A hajamat puháva & selymessé és jól kifésülhetővé tette! Ráadásul a hajam végei picit szárazak voltak ,amikor ezt a hajbalzsamot használtam eltűnt a hajamvégéről a szárasság! Nagyon szeretem! :) Az illata a legjobb. ^^ Továbbá az árá is jó és a kiszerelére + jó sokáig kitart mint a többi nagy kiszerlésű Kkallor termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Melpomene21

2016. február 24.

Ugyanúgy szívta a hajamból a festéket, mintha egy normál drogériás terméket használtam volna. Azt sem teljesíti, amit ígér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Enca

2014. július 29.

Az 5. helyen van a parfüm, argánolaj nincs is benne... Semmit nem ér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Az 5. helyen van a parfüm, argánolaj nincs is benne... Semmit nem ér...

Dinu

2014. március 10.

Kipróbáltam és elégedett vagyok, puhított a hajamon. Ráadásul 415 Ft-ba került 1000 ml. :)
Az én dobozomon már szerepel az összetevők között az argán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Az én dobozomon már szerepel az összetevők között az argán.

mazsola

2013. december 3.

Életmentő volt a lenmagolajos sampon után, szóval ahhoz képest, amit a sampon csinált a hajammal, ez a balzsam egy csodaszernek bizonyult. De le kell vonjak egy csillagot, mert ha elolvassátok a címkéjét a hátoldalán: "argán olaj ILLATTAL". Szóval egy csepp argán olaj nincs benne :)
UPDATE 2013.12.03.: Rettentően elkezdett hullani a hajam tőle. Tartós használatra nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

befingottakutya

2013. július 2.

én először ezt a sampont vettem a fodrászkellékesnél, aztán a keratinos balzsamot(ami eredetileg száraz és töredezett hajra van), de ez mérföldekkel jobb nemcsak festett, de a töredezett hajra is. már hajmosás közben is érződik, hogy selymes, puha és lágy lesz tőle a hajam, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 2.

tiak

2012. július 27.

Igen kedvező az ára, és mint balzsam, szépen teszi a dolgát :)
Selymes lesz tőle a hajam és fésülhetőbb. Az illata is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Igen kedvező az ára, és mint balzsam, szépen teszi a dolgát :)
Selymes lesz tőle a hajam és fésülhetőbb. Az illata is jó. :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!