Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2017. június 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajápoló krém, mely mélyen ápolja és regenerálja a festett hajszálak szerkezetét. Gazdag hatóanyag tartalmának köszönhetően helyreállítja a haj vitalitását, fényét és selymességét.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Az illata jó de a termék nem extra, arcán olajtól többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

Az illata jó de a termék nem extra, arcán olajtól többet vártam.

PinkAlien

2018. március 14.

Az illatát nagyon szerettem, azóta is keresem más termékekben hátha valamelyik hasonlít rá.
Viszont a hatását én nem tapasztaltam a hajamon bármeddig hagytam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Viszont a hatását én nem tapasztaltam a hajamon bármeddig hagytam rajta.

Formidable

2018. február 15.

Puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat, emellett az illata is finom (és nem túlságosan intenzív). A hajvégeim ugyanúgy töredeznek a használata mellett, úgy fest, nálam csak néhány hajpakolás tudta ezt is megakadályozni egyúttal, de emiatt nem vonok le csillagot, hiszen nem is ezt ígéri a termék, a hajszínvédő hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni, épp akkor akadt a kezembe, mikor már nagyjából két éve egyáltalán nem volt festve a hajam. ^^" Összességében nem egy csodaszer, de ha puha, könnyebben fésülhető hajra vágytok, meleg szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Barbizero

2017. október 4.

Tejberízs illata van ami nekem kicsit sem tetszik. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat de ezen kívül semmi mást nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol