Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Kézkrémek

Speciális hatóanyagai, mint a Kókuszolaj, Avokádó olaj, Olívaolaj, Hialuronsav és Kollagén egyedülálló módon hidratálják és ápolják az igénybevett, száraz, repedezett bőrt. Használatával a bőr puha tapintású, selymes és egészséges lesz. Kifejezetten ajánlott professzionális kéz-és lábápolásra.

hvcs

2018. május 20.

Nem is értem, hogy tudja valaki masszázskrémnek használni. Az én bőrömön azonnal ragadós-tapadós réteget képez, ami inkább a súrlódást segíti, mint a masszírozást - kivéve, ha annyit teszek belőle, hogy be sem tud szívódni, és fehér csíkokat hagy a bőrömön.Talán a glicerintől? Vagy mi csinálhatja ezt? Illattal amúgy nem lenne gond, semleges és könnyű (nem szeretem a túl erős illatot, és nem is terrorizál azzal). Halálosan jól nem hidratál, de könnyű nyárinak majdnem megteszi - végül is lehet, hogy erre el is használom, hiszen amúgy annyira olcsó, hogy online elpasszolni sincs sok értelme.

500 ml, úgyhogy bőven fogom használni forróbb időben is - majd visszatérek és felpontozom, ha kiderül, hogy olyankor viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

eszterlaura

2016. október 25.

Oda vagyok ezért a testápolóért! Gyógymasszőr édesapám vette először, nála próbáltam ki, utána már rohantam, hogy vegyek magamnak is egy tégellyel. Gazdag krém, ezért alaposan a bőrbe kell masszírozni. A hidratáló hatásáról ódákat tudnék zengeni, nagyon puhává varázsolja a bőrömet. Az illata kellemes, nem mű, vagy tolakodó, és ha este bekenem vele magam reggel még egy picit érezni. Ami a legmeglepőbb, hogy mióta használom a bőröm szebb lett- nem mintha eddig olyan csúnya lett volna, de valahogy kapott ettől a krémtől egy egészséges ragyogást. Ja, és én az 1000 ml-es kiszerelésemet vettem 1300 forintért- nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen