Kallos

Ár:   640 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően tökéletesen tisztít, miközben a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

Eperkex

2019. június 26.

Finom illata van, bele akarok harapni. Tök jó, hogy lehet 1 literes kiszerelésben kapni, sokkal jobban megéri ez a sampon, mint a drágább, márkás verziók.
Egyből éreztem a hatását, puha, könnyen kifésülhető lett az egyébként igénybe vett seprű hajam. :) A pakolásával együtt használom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Anettke

2019. február 7.

Nagyon bevált, bár eléggé zsírosodott tőle a hajam, de nem bántam, mert sajnos ez már csak ilyen...
Az illatát, kiszerelését imádtam. A Kallos egy nagyon megbízható márka ahhoz képest hogy szinte ingyen adják. Minden termékével meg vagyok elégedve.

Elfogyott, és jött utána egy Cien (lidl-ben kapható) ami annyira kimarta a fejbőröm hogy már hajmosás másnapján égetően viszket, pedig csumára le lett öblítve, az 1000%. Most két dolog lehetséges, visszatérek a kallosra, vagy pont ez váltotta ki, hogy abbahagytam a kallost.... Na ez sose derül ki! Légyszi, akinek volt tapasztalata, hogy leállt a kallossal és utána kicsattogott a fejbőre írjon rám! Nem valószínű amúgy, hogy ez így van, de ki tudja :P Köszi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Krisztinaia

2018. április 28.

Az illatát én utáltam, de más termékeknél sem szeretem a csokoládé illatát.
Nehéz érzetet kelt a hajamon, bőrön..
A sampon maga viszont nem volt rossz. Semmi extrát nem tudott, de legalább nem is zsírosodott jobban a hajam.
A tojássamponját jobban szerettem a Kallosnak. Igazából ez a termék 4 csillagot érdemelne tőlem, tényleg jó volt, gazdaságos, olcsó.. de gyűlölöm szépségápolási termékekben a csokoládé illatát, ezért csak 3 jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Az illatát én utáltam, de más termékeknél sem szeretem a csokoládé illatát.
Nehéz érzetet kelt a hajamon, bőrön..

kattja

2017. június 25.

Finom illat. Ennyi. Nem rossz sampon, hatása nem igen van, de teljesíti amitt egy samponnak kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Irish

2016. október 22.

Imádtam, de egy örökkévalóságnak tűnt, mire elfogyott. Kár, hogy nincs kisebb kiszerelésben (ugyanez igaz a kondícionálójára is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

ritus206

2016. január 30.

Kellemes illata van, csokoládés de úgy mint a mese sajtnak. Mint sampon, valóban szárít, csak akkor nem töredezik a hajam tőle, ha komoly pakolásokat teszek rá, de akkor sem tökéletes. Kiadós és olcsó, akinek száraz, töredezett a haja, annak viszont sokba fog kerülni, mire mind az egy litert elhasználja. Én gyorsan lecseréltem egy másik samponra. A téli hónapokban, Isteni tusoló krém lett belőle.
20 éves kor alatt ajánlom, azoknak akiknek semmi problémájuk nincs a hajukkal, normál esetleg enyhén zsíros hajra. Csak azért adok 3 csillagot mert kellemes az illata és mert rövid hajra jó lehet, illetve az ár arányában nem is lehet többet várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2015. december 25.

Nekem nagyon bevalt, az illata nagyon finom, jol habzik es nagyon szepen tisztit, en tobbet nem is vartam tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 25.

szandra058

2015. október 15.

Én imádom egy azért mert az illata kettő mert tényleg jó sampon bár én a hajpakolásával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 15.

LaraHB

2015. szeptember 22.

Hát..finom csoki illata van..talán ez az egy jó amit írni tudok róla..elvileg száraz hajra lenne, ezért örültem is neki, erre csak még jobban szárítja, töri a hajamat..nem is habzik és nem is érzem a megmostam a hajat érzést..az illata miatt 2 csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!