Kallos

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Emydanko, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Különleges formulája csalán, zsurló és citromfű hatóanyagok kivonatával mélyen tisztítja és frissíti a zsírosodásra hajlamos vékonyszálú hajat és fejbőrt. Rendszeres használata helyreállítja a fejbőr túlzott faggyútermelését. A haj könnyed, egészséges és vitalizált lesz.

Inana

2021. február 23.

Ez sajnos nem jó termék.
Mindenféle sampont elbír a hajam,de ezzel nagyon nem ment a harmónia.
Nem,nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Ez sajnos nem jó termék.
Mindenféle sampont elbír a hajam,de ezzel nagyon nem ment a harmónia.
Nem,nem ajánlanám.

bibike2000

2020. április 15.

500 forintért vettem meg. Az illata gyógynövényes, géles állagú. Kicsit sok kell belőle, de nem rossz. Nekem teljesen megérte az árát, sokáig elég, jó elhasználgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

lylah

2019. február 17.

Annyi samponnal próbálkoztam, fodrászkellékestől kérdeztem milyen sampont használjak, hogy 3. napra ne kelljen megmosni. Ezt a sampont ajánlotta, de óriási csalódás. Még az a szerencse, hogy csak 690Ft-ot dobtam ki az ablakon. Megmostam vele, de mintha ssemmit nem tisztult volna, másnapra már zsíros volt, s amennyire a fejbőröm viszketett... Úgy érzem a Kallos termékek csak humbuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Emydanko

2018. december 14.

Gyorsan zsírosodó a hajam, a legtöbb samponnál már hajmosás utáni nap zsírosodott a hajam, de ennél nem. Elég hosszú hajam van, ezért nekem relatív sokat kell belőle használni, de nagy kiszerelése miatt ez nem baj.Az illata eléggé érdekes, de számomra nem zavaró. Ha elfogy, biztos, hogy újra veszem, mert nekem használt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Kyry

2017. április 8.

Sajnos ez a termék nekem nem vált be a Kallostól.. Sok kell belőle a tiszta hatásért, az illata sem a legjobb és nem is ad többet mint egy átlagos sampon. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol