Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

B.Sempervivum

2022. június 15.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a fodrászkellékesben. Meg vagyok vele elégedve. Csodát nem tesz, viszont ár érték arányban várakozáson felülin teljesített. Szörnyen rossz állapotban volt a hajam, de ez megmentette. Fél órát hagytam törölközőbe csavarva, a végeredmény szépen kifésülhető selymes haj lett. Heti kétszer használom. Az illata be kell vallanom nem a kedvencem, de emiatt nem vonok le csillagot, hiszen a hatása nem marad el. Hosszú hullámos hajam van, amit sokszor vasalok, abszolút működik rajta. A nagy kiszerelés nagyon sokáig elég belőle. Mivel szeretek kísérletezni következő alkalommal valószínűleg a banánosat választanám, de ezt is nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, akinek száraz töredezett haja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Csutak

2022. március 18.

Nagyon finom, csokis illata van. Minden második héten szoktam használni hajmosás után és utána nagyon selymes, puha és könnyen fésülhető lesz a hajam. Arról nem is beszélve, hogy mióta használom, nem száll a hajam, nincs feltöltődve statikusan. Ennyi pénzért szerintem ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

ChubbyCat

2022. március 12.

Ezt is próbáltam annó Kalloséktól. Konkrétan szárította a hajam és orrfacsaró az "illata". 2 alkalom után ment a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

Dorina09

2022. január 19.

A száraz hajam rendkívül puha lett. Az illata nagyon finom, és ekkora kiszerelés árban tökéletes. Szerintem nagyon megéri és bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Masnilány

2020. november 26.

Iszonyatosan száraz volt a hajam az utóbbi időben és annyira ronda, hogy már csak felkontyolva tudtam hordani (se kókusz se argán se semmilyen olaj nem segített)
Valamelyik üzletben sétálgattam, megláttam ezt, mi baj lehet, a pici tégelyes verzió jött velem haza. Előttem sokan kiemelték, hogy mennyire jó az illata, szerintem borzasztó (bocsi) de nekem azok a gagyi csokis illatosított füzetek jutnak róla az eszembe, amiktől totál rosszul voltam a suliban :D
Viszont a hatása!
Csodát nem vártam tőle, de nálam simán veri a 3x drágább pakolásokat. Nem lett csodagyönyörű a hajam, viszont rengeteget puhított rajta, már kiengedve is merem hordani.
Az illata/szaga miatt vonok le egy csillagot, egyébként meg hiperjó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Viszont a hatása!
Az illata/szaga miatt vonok le egy csillagot, egyébként meg hiperjó!

pillacskak

2020. október 29.

Nagyon jó illata van , nagyon sok van benne, elsőre használtam eddig tetszik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Nagyon jó illata van , nagyon sok van benne, elsőre használtam eddig tetszik:)

heather

2020. október 10.

Sokéves keresgélés, méregdrága (Tigi,Kerastase) hajápolók után vettem meg a kis dobozos kiszerelésben.
Szuper!
Nyilván hajfüggő,kinek mi válik be,de nekem ez a no.1.
A tejproteines balzsammal felváltva használom.
Ápol,de nem nehezíti el a hajam; az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Szuper!
Nyilván hajfüggő,kinek mi válik be,de nekem ez a no.1.
A tejproteines balzsammal felváltva használom.
Ápol,de nem nehezíti el a hajam; az illata finom.

bibike2000

2020. április 15.

A kis tégelyeset vettem meg 300 forintért. Nagyon jó kis cucc, táplálja, erőssé teszi a hajat, könnyű utána fésülködni. Az illata egyenesen szuper, hajon is sokáig érezhető, a fürdőt belengi a csokiillat amikor használom. Szeretem, egyik kedvenc kallos cuccom. Már sokat elhasználtam belőle. Csak javasolni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Jelizz

2020. március 24.

Nagyon imadom az illatat edes csokis.... nem draga es jo puha lesz tole a hajam, persze csodat nem tesz mivel a 2. nap mar nem erzem a hajamon a hatasat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Rudelf

2019. július 10.

Nem vagyok sem édesszájú, sem a csoki rajongója, de ennek egyszerűen annyira jó az illata, hogy legszívesebben minden nap megmosnám vele a hajam. Jól ápol, puha, fényes lesz a hajam, töredezettség alig látható. Kis kiszerelést vettem elsőre, de ezután azt hiszem jön a hordós kivitel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol