Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

bibike2000

2020. április 15.

A kis tégelyeset vettem meg 300 forintért. Nagyon jó kis cucc, táplálja, erőssé teszi a hajat, könnyű utána fésülködni. Az illata egyenesen szuper, hajon is sokáig érezhető, a fürdőt belengi a csokiillat amikor használom. Szeretem, egyik kedvenc kallos cuccom. Már sokat elhasználtam belőle. Csak javasolni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Jelizz

2020. március 24.

Nagyon imadom az illatat edes csokis.... nem draga es jo puha lesz tole a hajam, persze csodat nem tesz mivel a 2. nap mar nem erzem a hajamon a hatasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

Rudelf

2019. július 10.

Nem vagyok sem édesszájú, sem a csoki rajongója, de ennek egyszerűen annyira jó az illata, hogy legszívesebben minden nap megmosnám vele a hajam. Jól ápol, puha, fényes lesz a hajam, töredezettség alig látható. Kis kiszerelést vettem elsőre, de ezután azt hiszem jön a hordós kivitel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Bee028

2019. június 15.

Ár érték arányban nekem nagyon bevált. A hajam puha lesz tőle és az illata....Akármikor használom mindig megkívánom a csokipudingot, imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

fanninstaa

2019. június 11.

Egyszerűen IMÁDOM a tömény csoki illatát, használata után még jó sokáig megmarad a fürdőszobában a csoki illat . Puhává jól kifésülhetővé teszi a hajat, évek óta újra vevős. Ár-érték arányban a legjobb hajpakolás amit valaha használtam és hónapokig elég a nagy kiszerelése végett. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

bmth

2019. május 4.

nagyon jó illata van, puha lesz tőle a hajam és nagyon sok van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

nagyon jó illata van, puha lesz tőle a hajam és nagyon sok van benne :)

fruzsi911

2018. december 6.

Nagyon jó illata van, puhább tőle a hajam. Olcsó, szerintem megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Taestylips

2018. november 24.

Nagyon jó illata van és viszonylag sokáig érezhető is a hajamon. Selymes és könnyen kifésülhető let tőle a hajam, de a doboz felénél már nagyon hozzá szokott a hajam. Onnantól kezdve különösebben nem vettem észre, hogy bármit is tenne a hajammal, ezért egy időre áttérek egy másik balzsamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Genever

2018. szeptember 29.

Puhává tette a hajamat és finom csokis illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Puhává tette a hajamat és finom csokis illata van :)

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

Imádom! Szép selymes lesz tőle a hajam és puha. Nagy kiszerelésben vásároltam, sokáig elég és az illatát se untam meg :)
Árban is ott van, egyáltalán nem drága.
Szőkítés után kezdtem el használni, mert nagyon tönkre ment a hajam, kellett valami ami jó is és olcsó is, ezt ajánlotta barátnőm és nem bántam meg.
Újra fogom venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Árban is ott van, egyáltalán nem drága.
Újra fogom venni :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin