Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Dominika28

2017. június 16.

Az illata finom, az ára is jó & hosszan kitart ,de volt nála jobb hajbalzsamom is a hajvégeimet talán mintha picit szárította volna. :S Ez a Kallos vaniliás kollekciója ,az egyetlen eddig ,amelyel em nagyon vagyok megelégedve. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

koxy001

2016. augusztus 11.

A sampont és a balzsamot együtt használtam. Nem nehezíti vagy zsírosítja a hajat, túlzottan nem is hidratált, de kifésülhető lett tőle a hajam. Az illattól rosszul voltam egy idő után, pedig imádom a vanília illatot, viszont ez durván émelyítően mű. Nem is használtam el, kb. felénél átpasszoltam anyumnak aki elhasználta, de ő is egy idő után soknak találta. Kitartok a márka mellett, de ezeket soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Princess

2014. január 21.

Nekem bevált. Szerettem az illatát, nem volt tőle száraz a hajam, az ára és a flakon nagysága pedig tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

sziszoka

2012. szeptember 28.

Árát mindenképpen megérte.Száraz hajon nem hiszem,hogy túl sokat segítene,de az én festéktől száraz hajamra egész jó volt.Vanília illatot nem nagyon kedvelem,de azért ellehet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

feredith

2011. november 22.

Én nem a balzsamot, hanem az ugyanilyen pakolást használtam, de szerintem kb. megegyezhetnek hatásban. Annyira nem voltam tőle elalélva, de amikor nem használtam balzsamként hajmosás után, a hajam rendesen gubancolódott, és nehezebben tudtam kifésülni. Az illata émelyítő, édeskés, vaníliás, de ki lehet bírni, nálam nem igazán tartós, ebben az esetben szerencsére. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy fényesebb lett-e a hajam. Ártani biztos nem ártott, volt, hogy olívaolajjal kevertem. Szóval a normál, egészséges hajra jó, de a töredezett hajat nem ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Szofi

2011. november 1.

Nem száraz és nem is fénytelen a hajam, de 580 forintért nem lehetett 1000ml balzsamot otthagyni. Nem a legjobb. Kevésbé selymes a hajam, mint az előző balzsamomtól. De nem rossz, csak van jobb is. Az illata mű vanília, ami tartós, ha vizes lesz a hajam, mindig érezni kicsit finomabban, úgy egész kellemes (igaz továbbra is kicsit mű, és valószínűleg csak kivágni lehet a hajból). Összességében nem rossz, ennyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!