Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Tápláló, vitalizáló, intenzív hatású hajpakolás. Búzaprotein és Panthenol tartalmának köszönhetően a haj ragyogó fényű, selymes és könnyen kifésülhető lesz. Száraz és fénytelen hajra ajánlott.

Kiszerelés: 1000 ml

lillka

2019. május 27.

Az illata nagyon kellemes, de azon kívül nem tud sok mindent felmutatni, elhasználtuk a nagy dobozzal, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Krisztii18

2018. július 19.

Szeretem ezt a hajpakolást, szép puha lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni és az illata is nagyon jó! Ár-érték arányban megfelelő ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

hamark

2018. július 2.

Olyan műanyag az egész. Kis kiszerelésben vettem, lassan elhasználom, de az az érzésem nem csinált szinte semmit. Cserébe kb 300 forint volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

raspberry96

2017. szeptember 18.

Én nagyon szeretem nekem bevált,csak hajvégre érdemes ha az egészre másnapra szörnyen zsíros lesz ezért csak 4csillagot kap .:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Beya93

2017. szeptember 15.

Sajnos elcsábított az illata, pedig már megfogadtam hogy Kallost soha...egy termékük se vált be, ahogy ez sem. Az illata nagyon jó, és ennyi a pozitívum. Mű fényes-selymes-puha lesz a haj a sok szilikontól ami benne van. Másnap már rácuppan a haj az ember fejére, következő nap már tiszta zsír. Csak a szokásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Dominika28

2017. június 16.

Kisebb kiszerelésben vettem meg ,ami nem tartott ki nagyon sokáig. Az illata vinom volt bár mintha szárított volna kissé ezért csak 3csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

princess08

2017. június 11.

évek óta ezt használom és elégedett vagyok :) olcsó és nagy mennyiségben kapható ezért nem sajnálom, jó sokat teszek a fenékig érő hajamra :D sokáig rajta is hagyom (20-30 percig). jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

AppleMaple

2017. február 7.

Szokásos Kallos minőség, jó ár és fini vanilia illat. Nekem Bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Szokásos Kallos minőség, jó ár és fini vanilia illat. Nekem Bejött.

Vizililiom

2017. január 31.

Vegyes érzelmeim vannak a pakolással kapcsolatban. Egyrészt nekem nagyon tetszett az illata és az állaga, másrészt valóban fényesebb lett tőle a hajam, többen meg is jegyezték az utóbbi időben. Hajmosás után segített könnyebben kifésülhetővé tenni a hajam. Ami viszont a hátránya, hogy nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam, pedig igyekeztem keveset használni belőle, a hajtövet kihagyva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

nika97

2016. június 29.

Büdi,szárít ..ezzel elmondtam mindent :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Büdi,szárít ..ezzel elmondtam mindent :D

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!