Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.
Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.  Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.
A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

Ciklon3

2019. november 12.

A 902-es bézsszőkével ki lehet világosítani apránként a természetes szőke hajat. 3 használat után már világos szőke lesz vele, nem kell külön blansolni.
A 128-as gyémántszőke pedig tényleg annyira világos és ezüst lesz, mint a tincsmintán, a katalógusban. Szinte fehér-szőke, ezüst fénnyel. (Sajnos az arcbőrömhöz nem állt jól a szín, de nagyon tetszett.) Számítsatok rá, hogy 90-95%-ban azt a színt kapjátok, ami a dobozon van! :)
Tervezem még a 910-es hamvas világosszőkét is kipróbálni, illetve az aranyszőkét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Kacija

2019. augusztus 10.

A Glow 128 gyöngyszőkét próbáltam, és csodálatos az eredmény! Az 12%-os ammónia miatt kissé büdös, de nem marta a fejbőrt, nem viszketett, semmi irritációt nem tapasztaltam, mint más nagynevű márkáknál, és a végeredmény a gyönyörű hamvassszőke haj lett, amit ezelőtt egyetlen agyon reklámozott festék sem produkált. Végre olyan színű a hajam, amilyenre vágytam, és ezt egy 450,-Ft-os hajfesték produkálta. Korábban, kb. 15-20 évvel ezelőtt használtam kallos festéket, soha nem okozott problemát, már nem is tudom, miért váltottam 😁 Igaz, nincs hozzá balzsam, de ez könnyen orvosolható apróság. Ami még nekem fontos, hogy festés után nincs büdös szaga a hajamnak, mint azt korábban más márkáknál tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

redcat66

2019. május 3.

Veri az összes Syoss-t és Palette-t árban és teljesítményben.
A hajamban nem tart sokáig szinte egy szín se (bár ebben az eddigi vörös szín iránti preferálásom szerepet játszhat), viszont ez bírta hetekig. A hajam nem hullik tőle, nem száradt ki, egy doboz elég volt az általános kettő helyett.. így rosszat nem is tudok mondani eddigi tapasztalataim szerint.
A gránátvörösnek az árnyalatát jól eltalálták.
Nemsokára úgyis váltani akarok és a kékesfekete is kipróbálásra kerül ezen márkán belül. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Veri az összes Syoss-t és Palette-t árban és teljesítményben.
A gránátvörösnek az árnyalatát jól eltalálták.

Brigi3

2019. február 27.

Tegnap próbáltam ki a bézsszőke árnyalatát. Sajnos nem értem el a kívánt színhatást csak 2 árnyalattal lett világosabb a világosbarna hajam. A hajam elég szárazzá vált a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

szirmusz

2018. március 24.

Akármilyen hihetetlennek tűnik, ez egy jó hajfesték, kb 350 (!!) Ft-ért. A szín olyan lesz, mint a dobozon (nekem olcsó hajfestéknél ez szokott nagy félelmem lenni, habár okozott már csalódást L'oreal is...), puha lesz utána haj, nekem nem csípett, talán egy kicsit viszketett a fejbőröm 1-2 napig. A színét 3-4 hajmosásig engedi, viszont az általam használt 843-as árnyalat, ami rezes vörös természetesen szépen lassan kikopik, de melyik vörös hajfesték nem viselkedik ugyanígy? (ha van tippetek, ne tartsátok magatokban :))
Második alkalommal használtam, és valószínű még fogom is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Második alkalommal használtam, és valószínű még fogom is használni.

Szityike

2018. február 6.

Sokszor használtam néhány évvel ezelőtt ezt a festéket- több árnyalatát is próbáltam és ár- érték arányban nekem megfelelő volt.
Azt hiányoltam benne, hogy a színek, amiket próbáltam (leginkább vörösek) nem voltak túl élénkek és néhány hajmosás után még fakóbbnak tűntek.
A világos rézvöröstől a sötétvörös színekig mindegyiknél olyan érzésem volt, mintha egy nagy adag élénk színbe egy kisebb adad szürkét vagy barnát, esetleg egy csepp feketét kevertek volna, ami elütötte a szín vibrálóságát és élénkségét.
Mindezek ellenére nekem bejött és egész sokáig használtam- csak később váltottam más festékre. Azért így utólag már látom, hogy lettek volna jobb alternatíváim is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

zsosa

2017. augusztus 13.

Ez volt ez első tartós hajfestékem :) Árban nagyon jó, a hajamra is bőven elég volt, és szerencsére 1-2 mosás után már nem hullott a hajam.
Kb 3 hétig volt jó a szín, utána már erősen kopott, úgyhogy váltottam, de megbántam. Úgy tűnik, hogy a hajamon egy festék sem marad tartós pl a syoss alig bírt ki két hetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

husosbarack

2017. július 15.

Kb. 3 éve volt utóljára festve a hajam. Ezidő alatt a szervezetem nagy igénybevételnek volt kitéve, így nagyon félve kezdtem hajat festeni.
A hajam kopott/fakó szìnű volt, az a tipikus semmilyen!
Csokoládébarna 653-as színt választottam.
A festéket 420Ft-ért vettem a helyi 100Ft-osban, mert úgy voltam vele, hogy inkább az olcsóban csalódjak, ha nem fogja be, mint hogy kidobjak 2000Ft körüli összeget és az is szar lesz...
Az áráért cserébe nem várt meglepetést okozott!
Igaz, hogy a doboz belsejében van a használati útmutató ( ez egy gyakorlott hajfestő esetében nem gáz) de azért nem bántam volna ha nem kell szétszednem a dobozt, keresve a hatóidőt.
Alkergia teszt akkor jutott eszembe mikor a hajamon volt az összes festék... úgyhogy remegve töltöttem az előìrt félórát.Szerencsére nem volt gond!
A lényeg:
A festék csodásan befogta a hajam. Gyönyörű színt és hihetetlen csillogást adott neki, olyan mint a dobozán.
Amikor lemostam az illata leginkább a Wu2 samponra emlékeztetett, pedig én Syoss-al mostam.
Nem használtam semmi kondicionálót mégis puha a hajam, pedig szárítottam és vasaltam.
Bár most fura illata van a hajamnak, de ezen apróságoktól eltekintve tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

A hajam kopott/fakó szìnű volt, az a tipikus semmilyen!
Csokoládébarna 653-as színt választottam.
Az áráért cserébe nem várt meglepetést okozott!
A lényeg:

Summer39

2017. július 12.

Az ára ok. Stimmel a szín is. De jobban hullott tőle a hajam, mint a többi hajfestéktől. Úgyhogy egyéretelműen nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

stella06

2017. június 24.

Frissítés2.: Sajnos le kell vonnom egy csillagot. Hónapokig tartó használat után annyira kiszárította a hajamat, hogy 5-10 centis darabok törnek le a végéből, nem is kevés. Kénytelen leszek új hajfesték után nézni.

Frissítés: Hosszabb szünet után újra ezt használom, de már a fényszőke (120-as) árnyalatot. Továbbra is szeretem, nagyon szép, természetes színe, van, különösebb gondot eddig nem okozott. Azt észrevettem, hogy a dobozra írt időnél tovább nem szabad fennhagyni, mert akkor fokozza a hajhullást a festés után, de ezt már másik márka termékénél is tapasztaltam. Az ára verhetetlen.

Most volt először festve a hajam egy szép aranyszőke árnyalattal. Nagyon féltem, hogy bántani fogja a hajamat, de két hét után még nem tapasztaltam problémát (erősebb hullást, kiszáradást stb.). Az én hajam előzetesen szőkítve volt, ezt a részt és az eredeti (világosbarna) színűt is teljesen befogta a festék, bár az utóbbiakról, azt hiszem, könnyebben lekopik. A termék nevében szereplő "Glow" nagyon találó, festés után napokig szép fénye volt tőke a hajamnak - mostanra mintha már ez is kopna, de még nem tűnt el. Összességében elégedett vagyok vele, különösen az árát (450 Ft) is figyelembe véve, bár lehetne kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.