Kallos

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gombirenn, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajat.

JuditTTT

2019. április 13.

Nagyon nem vált be... vegyél ricinusolajat, panthenol sprayt, étkezési zselatint, ha tudsz, akkor még hyaluronsavat és keress hozzá receptet. Ennél ezerszer jobb saját hajápolót tudsz kikeverni, amiben valóban vannak is hatóanyagok és nincs benne ez a regiment fölösleges kozmetikai összetevő. Elhasználtam belőle vagy 2 dobozzal. Én nem tudom... semmit se vettem észre a hajamon, h. nagyon segített volna rajta, pedig volna min. A Kallosnál ez a regiment adalékanyag ez nagyon 70-es, 80-as évek feeling. Manapság már nem kellene telitolni egy terméket ennyi haszontalansággal. Inkább hatóanyag kellene bele és akkor talán csinálná is, amit ígér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

szerka

2018. október 22.

Ez a készítmény, borzalom. A vékonyszálú hajam ,mint a szénakazal olyan lett. Teljesen kiszárította.
Mínusz 100 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Mínusz 100 pont.

LydiaDeetz

2018. július 29.

Konkrétan nem értem ezt a terméket. Lehet, hogy arról van szó, hogy amikor egyébként szeretünk egy márkát és számos termékét használjuk nagy örömmel, jó hatásfokkal, akkor egyből nagyon rosszul érint, ha kipróbálunk tőlük egy új dolgot, ami nem annyira szerethető és hatékony, mint a többi. Nehezen eloszlatható, tényleg kicsit 'takony' feelingje van, mint már páran írták, nehéz kimosni, ha csak ezzel ápolom a hajamat mosás után, akkor nem annyira puha a tapintása, mint egyébként, időnként kimondottan száraznak érzem. Ha krémesebb pakoláshoz vagy balzsamhoz keverem, akkor nincs baj a lemoshatósággal meg a hajam tapintásával, viszont nem érzem úgy, hogy többet nyújtana a szérum + balzsam kombó, mint simán a balzsam. A hair pro-tox hajban maradó tégelyes pakolás vagy a keratinos pakoló klasszisokkal jobban beváltak a hajamra és nincsen semmi extra hajproblémám, 6 hetente, fodrásznál festetem a hajamat ammóniamentes festékkel az eredeti 8-as színmélységéhez 8.1-esre, csak pár ősz szálat befedni meg fényt adni neki, havonta 1-2 alkalommal hővédő használata mellett vasalom vagy hullámosítom max 180 fokon (vékonyszálú hajról van szó), tehát nincsen szétégetve, kiszárítva tényleg a séróm, mégsem boldogul vele ez a termék, teljesen megdöbbenve olvasom az előző vélemények alapján, hogy ugyanez a cucc károsodott hajat képes helyretenni, az enyém pedig talán csúnyább tőle, mint a használata nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Yubiri

2018. április 8.

Nekem semmit sem èrt. A hajam vège most száraz tapintàsù, ès semmit nem javított az állapotàn. Az illata jò, a kiszerelése nem tetszik. Nem rendszeresen használtam, csak 1 ampullát használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Darsa

2017. október 30.

Olvasom a véleményeket, és mintha nem is ugyanazt a terméket használnánk. Amit én vásároltam és használok nem "takonyállagú" vagy "nyálkás", hanem teljesen folyékony, mint egy közepesen sűrű szörp. Nekem tökéletesen bevált a termékcsalád samponjával és pakolásával kombinálva. Igaz, én az ampullát nem leírás szerűen használom, hanem hajmosás előtt a száraz hajamra kenem fel teljes hosszban (kb fél ampullányit a vállig érő hajamra), úgy hogy a végekkel kezdem és oda többet is kenek, aztán rajta hagyom 15-20 percig, majd mosom, ahogy mosni szoktam. Kb minden második hajmosáskor használom, hihetetlenül sokat javított/javítottak a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Egyszer vasaroltam es azt gondoltam megvagyok vele elegedve, es urjavettem, es olyan idegesito volt.
Nyalkas volt, es folyton kiomlott az uvegbol,pedig direkt erosen lezartam. Es mar minden olyan lett!
Amikor a hajamra raktam akkor az is nyalkas volt es alig lehetett kezelni. Az illata tetszett.
Nagy hatasa se volt a hajamra nezve sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nagy hatasa se volt a hajamra nezve sajnos.

Leonie88

2017. július 12.

Bevált, kissé "taknyos" az állaga. A hátközépig érő hajamra elég fél ampulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Bevált, kissé "taknyos" az állaga. A hátközépig érő hajamra elég fél ampulla.

Mona01

2017. június 19.

Jónak tűnik, bár még csak egyet használtam el. Hajmosás után nedves hajra pakolásként 2 órán keresztül volt fent, egy egész ampulla. A hajam nagyon fényes, puha, és fantasztikus a tartása. Mindenkinek szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

PiciBrigii

2017. március 15.

Megmentette a hajamat...azóta is használom :)

Kb egy év után megint vettem... nagyon puha lesz használat után a hajam, és annyira erősíti,hogy egy atomrobbanás se árthatna neki. Mindig is nagyon száraz volt a hajam, töredezett,ezért jóóól levágattam a fenékig érő hajam (mindenki gondolhatja,hogy milyen lelki problémákat okozott.. :D) kb váll felettire. (Most kb lapockáig ér) Elhatároztam, hogy megelőzöm a bajt, és már most úgy fogok rá vigyázni, mint még soha. De fene a hülye fejembe, heti 1, néha 2-szer kivasalom a hajam. :D És semmi töredezés nincs...nagyon tudom ajánlani mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Megmentette a hajamat...azóta is használom :)

Wonderland

2017. március 8.

Egy dobozzal vettem , semmilyen hatast nem vettem eszre csak, hogy puhitja a tovet es jo illata van 😱

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-12, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.