Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalamaja, Módosítva: 2016. március 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Speciális haj pro-tox formulája- keratinnal,kollagénnel és hialuronsavval

Tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe ,egyedülálló módon erősíti meg a gyenge,vékonyszálú száraz töredezett hajszálakat.Finoman tisztít miközben,Phantenol,Kókuszolaj, és Olivaolaj tertelma mélyen táplálja és hidratálja a hajat.Hazsnálatával a haj tökéletesen stukturált,ragyogóan fényes és egészséges lessz.

Inana

2021. február 23.

A kedvenc samponom.
A kedvenc illatommal,fényes,dús,tiszta a hajam utána.
A hair protox krémpakolásával használom,tömény tisztaság illat a végeredmény.
Nem is nagyon kutakodom más termékek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

A kedvenc samponom.
A kedvenc illatommal,fényes,dús,tiszta a hajam utána.
A hair protox krémpakolásával használom,tömény tisztaság illat a végeredmény.
Nem is nagyon kutakodom más termékek után.

Effi

2021. február 6.

Ez az illat, te jó ég! Imádom, annyira fodrászos! Maga a termék...habzik rendesen, nem kell sok belőle, megfelelően tisztít. A hajam annyira selymes lesz, hogy kicsúszik belőle a hajgumi. Nekem nem zsírosodik hamarabb, viszont észrevettem, hogy nem fokozatosan csoffad, hanem egyik nap még jó, másnap a vállalhatatlan kategória. Érdekes, nem tudom, hogy ez a sampon számlájára írható-e. Szerintem jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Lapetra

2021. január 10.

Minden hajmosás után viszketett a fejbőröm tőle de pár óra után elmúlt.
Az utolsó használatnál nagyon koszos volt a hajam, ezért kétszer mostam meg egymás után és elviselhetetlenül viszketett a fejem. Másnap munkába már fájt és égett a fejbőröm.
Soha többet nem veszek ilyet. Ami maradt elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 10.

Minden hajmosás után viszketett a fejbőröm tőle de pár óra után elmúlt.
Soha többet nem veszek ilyet. Ami maradt elajándékoztam.

oszdaniella

2020. december 18.

Használat után nagyon dús volt tőle a hajam, viszont második nap nagyon zsíros lett és kegyetlen viszketett tőle a fejbőröm. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

hzsvitamin

2020. november 22.

A száraz haj legalább nyolcvan méteres körzetében kerülje ezt a sampont. A termékleírás ezen része "mélyen táplálja és hidratálja a hajat" full kamu, Egy zsíros-normál haj el tudom képzelni, hogy tudja értékelni ezt a sampont, mert a fehérje meglesz, a kollagén meglesz, a fényesség meglesz.

A száraz haj fusson amerre lát! Mégegyszer mondom, riadó! Messze kerülje, ha kedves önnek a haja viaszrétege!

Illata, hát sokkal jobb mint vártam ennyi pénzért...olyan fodrász sampon illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Illata, hát sokkal jobb mint vártam ennyi pénzért...olyan fodrász sampon illat.

Burya

2020. szeptember 16.

Számomra ez egy átlagos sampon, semmi különöset nem csinál a hajammal, egyszerűen normálisan néz ki tőle. Nem zsírosít, nem szárít, viszont hihetetlenül finom illata van. Nem viccelek, ez eddig messze a legjobb illatú hajápolási termék, amit valaha próbáltam, pedig elég sok mindent próbáltam már. Ha valaki tud ehhez hasonló illatú parfümöt, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

snowyfairy

2020. július 16.

Eddig 2x mostam vele hajat, nem kimondottan ápoló, inkább egy hajöblítésnek való sampon. A Kallos Pro Tox termékcsaládban ez a leggyengébb termék. Mellé mindenképpen kell kondíciónáló és hajvégápoló. Habzása minimális a terméknek, viszonylag könnyű leöblíteni. Egészen sokáig elég a termék, heti 1-2 alkalommal való használattal. Inkább a nem festett/szőkített hajjal rendelkezőknek ajánlom ezt a sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

szabo123

2020. június 19.

Eddig 3x mostam meg vele a hajamat és érezhetően dúsabb, kevésbé töredezett. A hajban maradó balzsam miatt próbáltam ki, mert az tökéletes!
Az illatától nem vagyok elájulva, ár-érték arányban szerintem nagyon jó.
Szeretem, hogy nem kell nyitogatni, egyszerűen csak kinyomom.
Még nem tudom, újraveszem-e vagy próbálgatok mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Az illatától nem vagyok elájulva, ár-érték arányban szerintem nagyon jó.
Szeretem, hogy nem kell nyitogatni, egyszerűen csak kinyomom.
Még nem tudom, újraveszem-e vagy próbálgatok mást is.

maxblack

2020. április 25.

Én is a hajbalzsam sikere miatt adtam neki esélyt. Nem igazán jò, annyira nem is rossz, 1 liter volt 856 Ft, nem szárítja a hajam, de nem is javít a helyzeten, szóval ami ellen van, arra nem jó, az alapállapotot fenntartja. Hajmániásként ezt csalòdásnak élem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

A hajam sajnos elég gyorsan zsírosodik, ezért hetente kétszer használtam ezt a sampont. Mellé úgy éreztem, hogy kötelező egy tápláló balzsam, persze csak a hajam hosszára.
A zsírosodáson nem javított, de nem is rontott.
Ezért az árért ez egy korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

A zsírosodáson nem javított, de nem is rontott.
Ezért az árért ez egy korrekt termék.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol