Kallos

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angry, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A Haj Pro-tox formula ötvözve az egyedi tulajdonságokkal bíró Kendermagolajjal. A Kendermagolaj javítja a haj állapotát, elősegíti a Keratin képződését, amitől a hajszálak erősebbek és egészségesebbek lesznek. A Keratin növeli a hajszál rugalmasságát, volumenét és ragyogását, miközben a Vitamin komplex lágyítja és regenerálja a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

narancsdzsem

2021. február 13.

Ez a cucc őrület! Tényleg lekorozi a márkás pakolasokat, és balzsamokat. 20 percre hagytam fent, és totál elpuhította a hajam. Paróka-effektus. Pedig nem jöttek be a Kallos cuccok sosem.
5 helyen van a kendermag olaj, talán ezért hat?
Azúrban találtam rá. Minden spőd hajú lánynak kötelező kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

5 helyen van a kendermag olaj, talán ezért hat?
Azúrban találtam rá. Minden spőd hajú lánynak kötelező kipróbálni! :)

Dora996

2021. január 17.

Tegnap vettem a sarki kínaiban 600 ft.-ért az 500 ml-eset. A húgom próbálta ki először, és úgy jött ki a fürdőből,hogy úr isten ez boszorkányság. Soha semmitől nem volt még ilyen puha a haja és ráadásul dús is. Soha,semmilyen termékkel nem tudta még elérni a selymes,csillogó,puha, dús hajat. Nem győzte simogatni,babrálni. Ma délután én is kipróbáltam,hát az eredmény valami tökéletes. Puha, fényes,selymes és dús. Én amúgy is csak Kallos termékeket használok, mindig kicsi tégelyes pakolásokat, mert így gyorsan elfogy és mindig másikat próbálok ki. Viszont ez köztük az egyik abszolút aranyérmes. Gyorsan vissza is futottunk a boltba és vettünk a Húgomnak is egy pár Kallos terméket, köztük ezt a pakolást is. NEKÜNK MAXIMÁLISAN PRÉMIUM KATEGÓRIÁS CSODASZER!!!! Az ára a mennyiségéhez nyilván nagyon olcsó, viszont a hatása magasan veri a sok-sok-sok ezer forintos termékeket. Bátran próbáljatok minden kis méretű Kallos pakolást, és meg fogjátok találni a számotokra legjobbat. Nagyot én nem vennék, mert a kicsinél tudok váltogatni, és megunni sem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

snowyfairy

2021. január 17.

Heti 2x használom, néha csak balzsamként ha sietős a napom. Szerintem nagyon jó pakolás. Száraz, sprőd hajra csodaszer. Az illata eléggé fura, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.