Kallos

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eprecs, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajerősítő hatású regeneráló balzsam száraz, töredezett és igénybevett hajra.

Kasmír keratin hatóanyagának köszönhetően erősíti és mélyen táplálja a haj szerkezetét. Használatával a haj visszanyeri egészséges ragyogását és rugalmasságát. A hajszálak selymes tapintásúak és könnyen kezelhetőek lesznek.

Noncsi0126

2019. november 12.

Nagyon szuper balzsam! Az illata nagyon jó. Illetve árérték arányban is megfelelő,sokáig elég és funkcionálisan is jól használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

orafka

2019. február 24.

Sokáig elég, lassan 1 éve használom vállig erő hajamon, és még van benne, a hajam töredezik, de nem száraz, használat után könnyen fésűlhetó a haj és napokig nem szárad ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

wifee

2018. november 4.

Az én hajammal nem csinált semmit. De abszolút semmit. Mintha rá se tettem volna, sőt talán még kicsit szárította is a hajam. Az illata sem túl kellemes számomra, a flakon negyedét elhasználtam, próbáltam kicsit tovább a hajamon hagyni, de 10-15 perc után sem éreztem különbséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

nita99kasler

2018. október 25.

Sokáig elég, mivel kevés is elég belőle. Nem töredezett tovább a hajam, miután elkezdtem használni. Szeretem, de az illata lehetne kicsit erősebb.:) ezért 4*, ha lehetne 4,5-et adnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Louisa

2018. október 19.

Sokszor ujravasarolt favoritom a Kallos nagy tegelyben kaphato keratin hajkreme, amit egy ideje nem talaltam. Ezt vettem meg helyette.
Hatasra ugyanaz, ezt balzsamnak nevezik. Konnyen fesulheto, szep fenyes lesz tole a hajam. Miota rajottem a Kallos balzsamok/pakolasok milyen jok, hulye volnek tobbszoroset kolteni kis kiszerelesu drogeriasokra. En ezzel maximalisan elegedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Bebe188

2018. július 24.

Akárki akármit mond, ez a hajbalzsam fantasztikus :)
Borzalmasan rosszul kifésülhető, gubancos hajam van, minden egyes hajmosás után elrebegtem egy imát, hogy maradjon haj a fejemen ha kifésülöm. Rengeteg balzsamot kipróbáltam már, még az Elseve Tükörfény volt ami segített, de ezután találtam rá erre a csodaszerre.
El sem akartam hinni, de siklott a fésű a hajamban, miután ezt használtam. Csodálatosan puha, könnyen kezelhető hajat varázsolt a fejemre. Az illata ezek után számomra már mindegy is lenne, de az is nagyon kellemes.
És még pénztárcabarát is, mindenhol nagyon jó áron látom, aminek én csak örülni tudok :) Nálam óriási favorit lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Akárki akármit mond, ez a hajbalzsam fantasztikus :)

dali

2018. május 18.

Csodálkozom, hogy keveseknek nem jött be igazán - nekem ez eddig a legjobb balzsamom, ha valamiért, hát ezért várom a hajmosást. Tény, hogy nagyon híg, ezért csak és kizárólag törülközőszáraz hajra ajánlom. Viszont ez volt az a hajápolási termék amivel jelentős változásokat értem el a (sötétbarnából majdhogynem fehérszőkére) leszőkített hajam regenerálásában. Egyből könnyen kifésülhető tőle a hajam, és finom, de nem tolakodó illata van. Hajmosás után gyakorlatilag pakolásként kenem fel a fejemre, és kb 20 perc-fél óra után mosom le. Mindenkinek ajánlom, a Gliss Kur-oknál mérföldekkel jobb (és nem mellesleg sokkal olcsóbb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

LAdrienn96

2018. május 18.

Szeretem mert már öblítés után egyből puhábbá és kezelhetőbbé válik tőle a hajam (száraz, vékony szálú hajam van). Az illata kellemes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

szeronik

2018. április 5.

Jó, olcsó, már egy ideje csak ezt használom. Tudja azt, amit a drága balzsamok. Jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Tinamina

2017. október 27.

2x vettem meg ezt a balzsamot. Egyáltalán nem rossz, de azért annyira nem is kiemelkedően jó. Amikor használtam elégedett voltam vele. Viszont most egy syoss balzsamot használok, és az is hozza ugyanezt a szintet. Mindkettőtől puha a hajam. Újra venni szerintem nem fogom de nem amiatt mert nem tetszett, hanem mert nem tart vissza attól hogy más termékeket is kipróbáljak. Én kínaiban vettem kb 450 Ft-ért, abszolút megéri.
Összeségében tényleg jó termék, de nekem nem lett a Nagy Ő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Összeségében tényleg jó termék, de nekem nem lett a Nagy Ő. :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin