Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Minden szakmai színtelenítő technikához megfelelő univerzális színtelenítő, mely teljes hajszőkítésre vagy melírozásra alkalmas.

hadri

2020. március 3.

Szuper termék! Befestettem Garnier-es világosbarna hajfestékkel a hajam. Sajnos fekete lett :( vártam 1 hónapot, hogy hátha fakul, de meg se mozdult. Fodrászkellékesnél ajánlották ezt a terméket. Úgynevezett koktélozást csináltam, szőkítőpor, oxi, víz, sampon, balzsam egyenlő arányban összekeverve. Ezt felvittem a hajamra, nagyon figyeltem nehogy csibe sárga legyen a hajam. Kb 15-20 perc hatóidő elég is volt, lemostam, utána persze nagyon sprőd volt a hajam. Brutál adag hajpakolást tettem rá, majd kímélő samponnal megmostam és örömmel láttam hogy a fekete szín eltűnt, újra barna lett a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

pigglypig

2019. június 26.

Leírom a kálváriám, hátha valakinek valaha hasznos lesz, mert én nem sok infót találtam, mikor kellett volna.

9-es oxival kevertem ki, felvittem egyenletesen, kb. 5 perc után le kellett mosnom, mert nagyon égetett, illetve láttam, hogy teljesen leszívta már ennyi idő alatt is a színt a hajamról. Eredmény: a szín szép rézvörös, ez rendben is van, viszont több helyen leégette a fejbőröm (chemical burn), vérzett, sebes lett. Lehet, hogy ez vmi allergiás reakció, én nem tudom, de azért azt nem kívánom senkinek mikor éjjel mész ki pisilni, félkómásan mosod a kezed utána, belenézel a tükörbe és átüt a fejbőrnél pár piros folt... hirtelen azt sem tudtam, mi van, gondoltam bevertem a fejem valamibe, merthogy szokásom. Szerencsére genny nem szivárgott a sebekből, csak átlátszó "folyadék", ennek ellenére pár napig szedtem antibiotikumot a biztonság kedvéért, nehogy elfertőződjenek nekem. Úgy kezeltem őket, mint bármilyen más égési sérülést, először Betadine, majd aloe vera spray, körömvirág krém, illetve semmi hő/erős vegyszer (pl korpásodás elleni sampon). Most már jobban vagyok, de egy kínszenvedés volt helyreállítani a fejbőröm, szerencse, hogy a hajam nem hullott ki... pedig tényleg 5 percet volt rajta.

Nem tudom, hogy ez a termék hibája, hogy ennyire brutálisan erős volna, vagy az én hajamé, de rám hozta a frászt, az biztos. Kezdőknek mindenesetre nem ajánlanám, mert komoly károkat lehet vele okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

pirospipacsocska

2019. március 23.

Tegnap próbáltam ki,a rengeteg hajfesték eltávolítására,leradírozására a hajamon.De én azt a “koktélt”készítettem el belőle,amit fodrász barátnőm javasolt:szőkítőpor,6%-os oxi,víz,sampon,balzsam keveréke.És tökéletesen működött.Nem égette le a hajamat,nem lettem csibesárga...A fekete hajfestéket rézvörösre szívta le,30p alatt.Kicsit kiszáradt a hajam,de lemosás után jó sok balzsammal korrigáltam ezt is.Szóval szerintem szuper termék,szuper áron!Nekem bevált! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva, párszor használtam, vékonyszálú hajamat nagyon bántotta. Persze nem is egy hajápoló.. Átlagos termék, én inkább minőségibbet választok, ha legközelebb erre adom a fejem, mert veszélyes dolog a szőkítés, jobb, ha nem ezen spórol az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Regen gyakran hasznaltam, mert tudatlan kis tini voltam, jobb mint a masik kallos hajszokito por.
De tulzas professzionalisnak nevezni. Porzik, budos, es toredezik a hajad tole, raadasul olyan sargacsibe hatast eredmenyez, amit egy dragabb szokito por, ami tenyleg professzionalis nem engedhet meg maganak.
Majdnem 500ft es mar egy jobb hajszokito 750ft.
Inkabb fizetek erte tobbet, hogy normalis hajam legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Majdnem 500ft es mar egy jobb hajszokito 750ft.
Inkabb fizetek erte tobbet, hogy normalis hajam legyen.

Matilda

2017. március 9.

Kicsit világosítani akartam a hajvégeimet, azért vettem meg. Könnyű használni, teszi a dolgát, nem károsította a hajam csak minimálisan szárította. Elégedett vagyok vele, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Agnes3518

2017. március 2.

Ombre festéshez vettem. Már több mint egy éve fekete a hajam, így gondoltam, hogy egy alkalom nem lesz elég. Sötétvörös lett. 9 % oxi krémet vettem hozzá. Több ideig volt a hajamon mint amit max hatóidőnek írtak, de nem sérült a vége. Szerintem még egyszer 9 % oxival jó lesz. Utána jöhet a piros szinező 😉
290 Ft volt maga a por, az oxi nem volt 200.

03.02.: Elég is lett. Mivel csak vörös volt a célom így teljesen elégedett vagyok. Második alkalomra rézvörös lett. Be is szineztem és mindenki dicséri. Örülök, hogy nem mentem fodrászhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

290 Ft volt maga a por, az oxi nem volt 200.

LiliMinda

2017. január 7.

Jo volt, szokitesre es hajszinezo /festek leradirozasra(samponnal es vizzel, kegyetlen szaga van de mukodik)
Olcso is ami plusz pont, ha kell majd szokitenem ezt fogom megvenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Olcso is ami plusz pont, ha kell majd szokitenem ezt fogom megvenni

Beuka

2016. július 7.

Én tegnap elött használtam előszőr mivel csak jókat olvastam....bár féltem kicsit...mert göndör és könnyen sérülékeny a hajam.
Szóval a hajamat már többféle színnel festettem... elég nehezen fogta be bármilyen új szin úgy a hajam ahogy szerettem volna....és az elképzelésem pedig az volt hogy sötétbarna-burgundi ombre hajat szeretnék...Rá vettem magam ! megvettem a port,hozzá 9%os oxit...kb 450 ftért. A dolgát végezte ahogy kell, szépen leszivta ahol bekentem..igaz túl sokat nem mertem hagyni ,de ideáliis lett így is, és nagyon szépen befogta a burgundit. Nekem egyáltalán nem száradt ki a hajam tőle,igaz a hajfestés után,meg persze a mosás után rendes balzsamos kezelésen ment át. Én bátram ajánlom mindenkinek, szerintem kiméletes,pedig ismétlem, tényleg gyenge hajam van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Gyorsan szőkít,olcsó.Igazából semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Gyorsan szőkít,olcsó.Igazából semmi extra.

Emulgeálószerek: Sodium Stearate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Stearate, Sodium Lauryl Sulfate
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.