Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Langel, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Azonnal hidratálja és táplálja a száraz, töredezett hajszálak szerkezetét. Aktív, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag Aloe Vera kivonat hatóanyaga serkenti a hajnövekedést, selymessé, fényessé, dússá, könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat.

viragb

2021. október 27.

Nekem bevált. A hajam (valószínűleg ettől) nagyon megnőtt! Szép állapotba is hozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Vancsi

2021. július 27.

Hosszú göndör/hullámos hajam van..hát ez semmire nem jó...gyakorlatilag nulla hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Kovnoncs

2021. április 12.

Nagyon szeretem. Bár ha elfogy mindig egy másfajtát próbálok a kallostól, de amikor ennek volt a szezonja sem csalódtam. Puha, könnyen fésülhető, könnyed érzésű lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Mia0602

2021. február 6.

Az én hajamat kegyetlenül kiszárította, még "szerencse"
hogy az ellenkezőjét ígéri.
Az ecseteimre használom el, de még azok is durva tapintásúak lesznek száradás után.
Én száraz hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Az én hajamat kegyetlenül kiszárította, még "szerencse"
hogy az ellenkezőjét ígéri.
Én száraz hajra nem ajánlom.

Miruska

2020. szeptember 29.

A keratinos és banános után a 3. legjobb az általam próbáltak közül. Kellemes illat, s a szokásos hatás. Imádom őket. Biztos van jobb drága pénzért, de 850 ft.-ért 1 liter több, mint olcsó. Én csak ajánlani tudom a Kallos pakolásait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Csirip74

2018. június 10.

Próbáltam már a keratinos, a biotinos és a fügés hajpakolást is, de messze ez a legjobb. Jó illata van, jól táplál, gazdaságos és olcsó. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Tinamina

2017. október 27.

Szerintem jó termék. Ugyan nem csak ezt használtam, de én elégedett voltam az eredménnyel. Ha kihagytam, érezhetően szárazabb volt a hajam. Hidratál meg puhít, mondjuk gyorsabban azért nem nőtt tőle a hajam, de nem is ezért vettem. Általában hajmosás és balzsam után kentem fel még egy extra 20 percre a pakolást, de csak a hajam végére... vagyis inkább a felére, ahol ki volt szőkítve és az oxi elroncsolta. Viszont így egészségesnek nézett ki legalább és puha volt.
Ez az 1 literes kiszerelés pedig 8-9 hónapra elég volt, pedig egyáltalán nem spóroltam vele. Nemrég fogyott el, most kirpóbálok egy másik Kallos pakolást, de szerintem utána ha nem leszek kísérletező kedvemben, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

stella06

2017. augusztus 18.

Szőkére festett, nagyon száraz, vékonyszálú és törékeny hajam van. Elég változó, hogy mennyire működik rajta ez a pakolás. Arra már rájöttem, hogy jobb ritkábban használni, akkor elég szépen puhítja a hajamat, valamennyire segíti a kifésülést is. Tőlem csak három csillagot kap, mert őszintén szólva többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hopi

2017. január 11.

Tetszik, hogy nagy kiszerelésű, ezért sokáig kitart, pedig nagyon dús hajam van. Az illata nekem tetszik, finom, friss, nem hivalkodó. Puhává varázsolja a hajam, nem zsírosítja, de azt nem vettem észre, hogy kifejezetten fényessé tenné. Ettől függetlenül jól táplál, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

love_cinderella

2016. július 28.

Az illata nemigazán tetszik, viszont a hatása szuper! Több kallos hajpakolást próbáltam már, és az eredményt tekintve ő a legjobb. A száraz göndör hajamat nagyon szépen rendbe teszi. Jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol