Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Langel, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Azonnal hidratálja és táplálja a száraz, töredezett hajszálak szerkezetét. Aktív, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag Aloe Vera kivonat hatóanyaga serkenti a hajnövekedést, selymessé, fényessé, dússá, könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat.

Csirip74

2018. június 10.

Próbáltam már a keratinos, a biotinos és a fügés hajpakolást is, de messze ez a legjobb. Jó illata van, jól táplál, gazdaságos és olcsó. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Tinamina

2017. október 27.

Szerintem jó termék. Ugyan nem csak ezt használtam, de én elégedett voltam az eredménnyel. Ha kihagytam, érezhetően szárazabb volt a hajam. Hidratál meg puhít, mondjuk gyorsabban azért nem nőtt tőle a hajam, de nem is ezért vettem. Általában hajmosás és balzsam után kentem fel még egy extra 20 percre a pakolást, de csak a hajam végére... vagyis inkább a felére, ahol ki volt szőkítve és az oxi elroncsolta. Viszont így egészségesnek nézett ki legalább és puha volt.
Ez az 1 literes kiszerelés pedig 8-9 hónapra elég volt, pedig egyáltalán nem spóroltam vele. Nemrég fogyott el, most kirpóbálok egy másik Kallos pakolást, de szerintem utána ha nem leszek kísérletező kedvemben, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

stella06

2017. augusztus 18.

Szőkére festett, nagyon száraz, vékonyszálú és törékeny hajam van. Elég változó, hogy mennyire működik rajta ez a pakolás. Arra már rájöttem, hogy jobb ritkábban használni, akkor elég szépen puhítja a hajamat, valamennyire segíti a kifésülést is. Tőlem csak három csillagot kap, mert őszintén szólva többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hopi

2017. január 11.

Tetszik, hogy nagy kiszerelésű, ezért sokáig kitart, pedig nagyon dús hajam van. Az illata nekem tetszik, finom, friss, nem hivalkodó. Puhává varázsolja a hajam, nem zsírosítja, de azt nem vettem észre, hogy kifejezetten fényessé tenné. Ettől függetlenül jól táplál, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

love_cinderella

2016. július 28.

Az illata nemigazán tetszik, viszont a hatása szuper! Több kallos hajpakolást próbáltam már, és az eredményt tekintve ő a legjobb. A száraz göndör hajamat nagyon szépen rendbe teszi. Jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Banszky

2016. április 29.

Teszi a dolgát,könnyebb,selymesebb tőle a hajam,nagy kiszerelèsű,olcsó de... Nekem akkor sem az igazi. Nem volt szerelem első látásra/használatra. Èn az a fajta buta kislány vagyok,akinek fontos a csomagolás,az èdes kis kiszerelès,a luxus èrzete. Ezt a fantasztikus hatása mellett sem adja meg nekem. Sajnálom. Egyèbkènt nem vonok le semmit az èrtèkèből mert tènyleg jó kis termèk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Aemit10

2016. január 17.

Szuper a hajnak, legalább is nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Szuper a hajnak, legalább is nekem.

Langel

2015. november 20.

Van amikor hatékony, van amikor nem az, nem tudom mitől függ.
Bár van benne alkohol, most pl nagyon puha és fényes a hajam és nem is irritál - ami sok kereskedelmi de jóval drágább termékről nem mondható el. Van, amikor viszont szénaboglya. A samponom is alkoholmentes, mert érzékeny rá a bőröm. De az is igaz, hogy most nem használtam a hajszárítót (ionos) és kivasaltam, ami ugye dob rajta, de szép fényes és puha most :-)
Még a nem egyenletes hatás miatt is 4*, az ára miatt és mert nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Van amikor hatékony, van amikor nem az, nem tudom mitől függ.
Még a nem egyenletes hatás miatt is 4*, az ára miatt és mert nem irritál.

Petyuska

2015. augusztus 26.

Megéri az árát, már másodjára vettem újra. :) A póthajamat szépen hidratálja, az illata is kellemes, én elégedett vagyok vele. Samponozás után rápakolom a hajamra, felkapok egy zuhanysipkát, közben szőrtelenítek, bőrradírozok, relaxálok. :) 10-15 perc után omlik tőle a hajam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

kimo

2015. július 30.

Nem volt rossz. Szintén nagyon olcsó, a mennyiség pedig, amit adnak érte, hatalmas. Megéri mindenképpen, én balzsamnak használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol