Kallos

Ár:   155 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clisanlezz, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Kallos Illatosított Oxi Krém 12%. Stabilizált hidrogén-peroxid emulzió hajfestékekhez, hajszínező és szőkítő készítményekhez. Válassza a készítmények használati ajánlásában javasolt töménységű és mennyiségű Oxi krémet a hajkezeléshez.

Ár: 700Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: 3/4-ig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
drozsi

2015. július 11.

Tényleg híg, jó erős a cucc és a szaga is. Hajamra nem kennék ilyen erős oxit, ezt cipő gumi besárgulása esetén szoktam rákenni és voilá csodás fehéren új cipő gumit kapok! Kb 1 napig rajta hagyom utána lemosom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

illusia

2014. március 14.

Nekem sose tűnt fel, hogy ez illatosított, mivel szerintem pont olyan büdös mint bármelyik másik. Viszont olcsó és jó, szagolgatni meg úgysem szokásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

muffinmonsuta

2014. január 21.

Nagy kiszerelés olcsón! Én 1 litert 600ftért vettem!:) Ahhoz képest egy kicsi 60milis 105ft. Engem is zavart,hogy híg a másikhoz képest. De azért nem olyan rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 21.

clisanlezz

2013. április 15.

Illatosított, viszont a KJMN-es verzióhoz képest szerintem kellemetlenebb az illata. Pár forinttal drágább, mint amaz. Állaga elég híg. Egyébként teljesen jó, de nekem a KJMN-es jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Hidratálók: Hexyldecanol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!