Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. január 5.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan tisztítja a vízálló szemfestéket, miközben ápolja a szem érzékeny területét.

Kiszerelés: 100 ml

brbara

2017. november 21.

Szépen lehozza még a vízálló sminket is, de rettenetesen olajos és a bőrt is azzá teszi, elég nehéz lemosni, van ennél sokkal-sokkal jobb lemosó is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

bubilany

2017. augusztus 24.

Szuper szemfestéklemosó! Nagyon kis mennyiség is elég belőle egy vattakorongon és gond nélkül lehozza a vízálló szemfestékeket is.
Valóban nagyon olajos,de a szem környékére ez teljesen jó, egyáltalán nem hátrány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Lilla90

2017. június 19.

Az egyik legjobb szemfesték lemosóm. Előtte próbálkoztam drágább ár kategóriás termékekkel és egyik sem szedte le olyan maradéktalanul a szemfestéket mint ez, könnyen lehozza még a vízálló szempilaspirált is és kevés is elég belőle, a kis kiszerelése ellenére nekem sokáig elég. Nem gondoltam volna, hogy egy flakont 2-3 hónapig is fogok használni. Kicsit olajos érzetet hagy maga után ez az egy negatívuma amit fel tudnék sorolni viszont inkább legyen olajos mint bármilyen más alkoholos összetevőjű. Mindig újra veszem én csak ajánlani tudom.

Update: Mindig is a kallos termékeit szerettem a legjobban még a hajápoló szerek közül is de nem gondoltam hogy ennyire jól be válhat ez a szemfesték lemosó. Kevés mennyiség is elég belőle a vatta korongra és nagyon szépen lehozza még a vízálló szemfestéket is és elég ráadásul elég gyorsan teszi a dolgát. Nekem nagyon tetszik, szeretem hogy olajos mert nem szárítja a bőröm a szem körüli területet. Egy dolog miatt vonok le csak csillagot a csomagolás miatt nem záródik rendesen és szivárog belőle az olajos cucc. Ezen a gyártó változtathatna amúgy ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

susieesonic

2017. április 20.

Nagyon szépen leszedi a sminket, bár tény hogy olajos eléggé sajnos. Én utána még áttörlöm az arcom , szemem egy micellás vízzel átitatott vattával

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

kriszti98

2016. november 8.

Nekem kicsit túl olajos, bár tény, hogy nagyon szépen leszedi a szemfestéket, és nem irritálja a szemem környékét. Olcsó és jó. Kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

tillisilli

2016. október 6.

A legjobb ever! Tökéletes méretű csomagolas, szerettem a fél kézzel egy mozdulattal kinyitható kupakot, és kb minden más fancy kétfázisú lemosóval ellentétben ez sose csípte a szemem vagy a szemkörnyékem. Csak vízálló spirált használok, uh kell az olajos lemosó, más nemigen hozza le. Ez volt AZ igazi (ált. nem vagyok a hiperolcsó termékek nagy barátja). Sajna ahol régebben vettem, megszűnt, és nem tudom hol beszerezni.
Már annyi mindent kipróbáltam, semmi a nyomába se ért (mind csípett, vagy csípett és nem szedte le rendesen, esetleg nem csípett de nem szedte le...)
Az olajos állagát is szerettem, száraz bőrre nekem nagyon jó volt. Ha netán nagyon beolajozódtam langyos vízzel leöblítettem és kész.
Tudja valaki hol lehet ezt beszerezni (Pesten)??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Tudja valaki hol lehet ezt beszerezni (Pesten)??

gzsofi94

2016. március 3.

Borzalmas ez a sminklemosó, annyira olajos hogy szinte olyan mintha étolajat kennék magamra. Még jó, hogy 300 ft volt, bár azt is sajnálom érte. Biztosan nem veszem újra és azt se tudom mire fogom elhasználni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

bogczi

2016. január 12.

Sokféle állagú lemosót próbáltam már, nemrég visszatértem a natúr olajokhoz amúgy is, mert a bőröm megbolondult, így jött szembe velem ez a polcon. Nem nagyon volt még kétfázisúm, valahogy kimaradt az életemből teljesen eddig :D
Talán picit olajosabb szerintem, mint kellene, de ha utána áttörlöm a szemem sima, nedves pamaccsal, szépen leviszi a felesleget és puha a bőröm. A sminket szépen leszedi, bár én nem rakok magamra kész vakolatot, szóval bírkózni se nagyon kell neki. Arra pont tökéletes, amire nekem kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Aylawitch

2015. október 25.

Tőlem azért nem kap maximális pontot, mert egyrészt a flakonja nem valami praktikus, másrészt pedig nagyon olajos lesz tőle a bőr. Bár ez csak részben zavaró, ugyanis miután áttörlöm egy popsi törlőkendővel, finom puha és hidratált érzetet kelt. Eddig sminklemosásra csak a törlőkendőt használtam, de elég sokat kellett dörzsölni, mire mindent maradéktalanul leszedett. Ez a lemosó pillanatok alatt leszedi a sminket, csak hát utána még át kell törölni valamivel az arcot, ez nekem annyira nem tetszik. Összességében nem rossz, elképzelhető hogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

jekatyerina

2015. augusztus 16.

Ez az egyetlen ami nyom nélkül szedi le nekem a Kallos vízálló tusát, nagyon szeretem, baromi olcsó. Kicsit olajos marad utána a bőröm, de könnyen letörölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid