Kallos Kjmn Color Hajpakoló Krém Lenmagolajjal és UV Filterrel Festett, Töredezett Hajra

Kallos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló lenmagolaj és UV filter hatóanyag tartalmának köszönhetően regenerálja és vitalizálja a festett hajszálakat. Használatával a haj hosszan megőrzi csillogó színét. Selymes, lágy tapintású, könnyen kezelhető lesz.

paranoidcat

2020. december 15.

Az utolsó két összetevője az ún. "itchy M's", azokra érzékenyeknél viszketést, irritációt vált ki. Ez számomra is úgy derült ki, hogy durván előjött az ekcémám, fejbőrön is, es minden kozmetikumomat alaposan áttanulmányoztam, és cseréltem, ami nem oké. Ez volt a kedvenc balzsamom mostanság, de elviselhetetlen viszketést okozott. Amúgy 5 csillagos hatása van a hajam hidratáltságát illetően, ha valaki nem ennyire érzékeny bőrű, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

bleauwsy

2020. augusztus 4.

Nagyon szeretem mert tényleg rendbe rakja a hajam. Ez a lenmagolajos kivitelezés nagyon tetszik, hidratáltnak, selymesnek tűnik a hajam utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Malachite

2019. december 29.

Szerintem meghallgatták a sok panaszt, mert megújult a kinézete, és valószínűleg a formulája is, amit én vettem egyáltalán nem büdös :). Oké, nem egy finom parfümös kence, de egyáltalán nem kellemetlen, tolakodó vagy tartós az illata. Sokat világosíttattam a hajamon, de már nem világosodhat tovább az alapszíneim és tövem miatt, így annak reményében vettem, hogy ezt megelőzhetem vele, és a szőkítés utáni kiszáradást se lenne rossz megelőzni. Egyelőre csak kétszer használtam, bőségesen, negyed órára kentem fel. A hajam puha, könnyen kezelhető és fényes (mint valami reklámszöveg úgy hangzok :D), egyelőre elégedett vagyok, de persze majd több idő után fog eldőlni, mennyit segít a szín megtartásában. Egyelőre megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Kimberly95

2019. január 26.

Imádom! Évek óta használom, hajmosás utan ezt a balzsamot kenem a száraz-szőke hajamra, könnyen kifésülhetővé és puhává válik. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Anetta80

2018. december 1.

Szőke hajra szerintem ez az egyik legjobb hajpakolás.Évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Szőke hajra szerintem ez az egyik legjobb hajpakolás.Évek óta használom.

exhocmomento

2018. szeptember 7.

Hát igen, az illatával büntetni lehetne. :D Hihetetlen maró, közel olyan szúrós, mint egy hajfesték szaga. Egyszerűen vegyszerszagú, jobb szót nem találok rá, kicsapnak belőle a fullasztó kemikáliák, aztán meg jól arcon is csapnak. Van mellette valami parfümösség is persze, ami próbálja elnyomni, csak épp nem sikerül neki. :D Ráadásul ez a buké úgy megmaradt a hajamban, hogy hajmosás után estére már szabályszerűen kezdtem rosszul lenni tőle. Reggelre viszont már elcsendesül, szinte teljesen elillan, csak akkor érzem, ha szándékosan beleszimatolok a tincseimbe.

A hatása egyébként kifogástalan. Remekül együttműködik a Helia-D hajmaszkjával, amit a hajvégektől hajközépig kenek, ezt pedig hajközéptől felfelé, a töveket kihagyva. Csodapuha, hidratált, fényes, rugalmas hajzatot kaptam és szépen előjöttek a természetes hullámos fürtjeim is tőle.

De ez a szag - noha csak 1 csillagot vonok le érte - nem éri meg az UV filtert, festett haj ide vagy oda. :D Még jó, hogy csak a 275 milis minit vettem meg. Ha elfogy, más Kallos pakolást próbálok ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

noriri

2017. július 11.

Szerintem kifejezetten büdös. Sajnos nem lehet elmenni mellette, mert amúgy nem egy szuper termék. Mondom ezt úgy, hogy igazán kedvelem a kallos hajpakolásokat. Pozitívum, hogy egyáltalán nem lapul le a haj tőle. De nekem kicsit száraz is maradt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

fancsi_921230

2017. május 11.

Csodaszer! Puhít, nem nehezíti a hajamat, fényessé teszi és szuper az illata. Leginkább haj végére használom, bőven teszek rá, aztán rajta hagyom kb. 20-25 percet és lemosom. Ajánlom, két éve használom minden mosáshoz, balzsam helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

fanniblue

2017. május 3.

Ez sajnos nagyon k*ki. :T Leárazva vettem pár 100 ft-ért.. nemhittem volna hogy ilyen nulla lesz. :T Egy kicsi ideig puhítja a hajat, de nem sokáig. Két nap után brutál zsíros tőle. A Syoss hajpakolásom elfogyott, gyorsan akartam valamit helyette.. de ehh :T és büdös is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Odil

2017. március 31.

Emlékszem még, milyen kis büdös volt a régi verzió, ehhez képest az újnak bódítóan tiszta, ártatlan boldogságszimata van, jelenleg az egyik legjobb illatú kozmetikumomként tartom számon.
Különben az egyik legjobb szilikonmentes hajpakolásomként is már öt-hat éve, de azt már csak úgy hozzáteszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol