Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: tiak, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Színvédő, kondicionáló sampon festett hajra. Hosszantartó csillogást és vitalitást biztosít a festett hajnak. Megvédi a festett hajat a kifakulástól, használatával a hajszín tartósabb lesz. Elősegíti a színkezelés - festés, melírozás - során igénybevett haj regenerálását. A haj lágy esésű és fényes lesz.

Kiszerelés: 500 ml

zoja

2018. június 2.

Hosszú hajra, napi hajmosásra nekem kiválóan működik. Az illata is kellemes, kicsit citrusos. A pumpás adagoló nagyon praktikus. Ár-érték aránya nagyon jó. 5-6x újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Black Fairy

2017. július 25.

UPDATE!
Egy idő után iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm, és korpásodok tőle...-3*, a korpát semennyiért nem éri meg elviselnem, hiába jó az ár-kiszerelés arány.

Én 1160 Forintért vettem egy litert belőle - olcsó volt, a Kallos hajfestékek a legmegbízhatóbbak, amiket eddig próbáltam, pedig sokkal drágább termékekkel is próbálkoztam már.

Az illata finom, a színt tényleg megtartja - vagyis nem kopik olyan gyorsan a festék a hajamból, pedig makacsul ellenáll általában még a szőkítésnek is - a kiszerelés/ár aránya elképesztően jó, de félek rá fogok unni az illatára...Szépen tisztít, jól habzik, korpát se okoz, a fejbőrömet nem bántja, viszont szárítja a hajvégeimet...Az eredetileg csaknem fekete hajam ezüstszőkére lett leszőkítve, és a festék nem szokta szárítani a hajamat, illetve bármelyik másik sampont használtam szőkített hajon, teljesen normális maradt a hajam "hidratáltsága" tőle...Szerencsére van jó kondícionálóm, és legalább nem zsírosít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

UPDATE!

Litta

2016. február 23.

Nekem nem nagyon jött be. Hiába olcsó, és nagy kiszerelés, de elég folyékony, és jóval több kell belőle a hajra, mint egy jobb fajta samponból. Emiatt gyorsabban fogy, tehát, lehet hogy mindent összevetve mégsem olyan olcsó. A hatása átlagos, tisztít, de mellette nagyon szárít is (a kezem is teljesen kiszárad tőle hajmosáskor, el tudom képzelni, hogy akkor a hajammal mit művelhet). Balzsam nélkül semmiképpen sem ajánlatos használni. Az egyetlen pozitívum, hogy tetszik az illata. Vendégségben mostam vele hajat párszor, de elég is volt, otthonra biztos, hogy nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

lolesandro

2015. november 8.

Nekem nagyon bevált. 750 ft-ért vettem egy 500 ml-t ami nagyon megérte.Az illata tényleg nem jó és rövid hajam van de még így sem elég egy pumpányi az egész kobakomra:) Balzsam sem kell mert olyan puha lesz tőle a hajam hogy öröm hozzáérni. Csak azért nem kap 5 csillagot mert az illata tényleg erős és nekem sem jön be...nálam az illat elég fontos:) Viszont az nagyon jó hogy pumpás.

Sajnos le kell pontoznom mert elkezdett hullani a hajam tőle. Amióta nem használom azóta ez megállt. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Alexxis

2015. január 12.

Átlagos termék, nem rossz, de nem is tűnik ki semmivel. A pumpás adagolót szeretem, bár az én hajhosszom több pumpálást igényel.
Az illatát nem szeretem, erős pacsuliszag mosás közben, szerencsére megszárítva már sokkal kelllemesebb a hajon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

tiak

2012. július 23.

Nem rossz termék, de valamiért nagyobb durranásra számítottam. Az, hogy pumpálós adagolós, az nagyon tetszik benne :) Az illatát is eltalálták számomra, és további plusz pontot érdemel, hogy könnyen kimosható a hajból. Egy csomó samponnál megszívtam már azzal, hogy nem akart kijönni :-D
Ami mindenképp negatív nálam, hogy alig habzik...
Összegezve: Nem csodaszer, de ár-érték arányban megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Ami mindenképp negatív nálam, hogy alig habzik...
Összegezve: Nem csodaszer, de ár-érték arányban megállja a helyét!

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.