Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajra Fekete áfonya kivonattal és Avokádó olajjal

Magas koncentrációjú antioxidáns-, ásványi anyag- és vitamin tartalmának köszönhetően, azonnal revitalizálja a száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajat. Tiszta Avokádó olaj hatóanyaga mélyen táplálja a hajszálakat és a fejbőrt. Használatával a haj egészséges, rugalmas és fényesen csillogó lesz.

Hathor14

2019. március 10.

Imádom. Balzsamként is ezt használom, mert csak ettől lesz szép sima, fényes és könnyen kifésülhető hajam. Hajpakolásként pedig úgy szoktam használni, hogy keverek hozzá egy kis mézet és olívaolajat, amit legalább 1 órán át a hajamon hagyok. Nagyon szép lesz tőle a hajam. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Gesztenye4

2018. november 24.

Majdnem egy évre elegendő ami a dobozban van. Táplál, könnyen fésülhetővé tette a hajamat, nagyon puha és fényes lett tőle 2-3 hét után. A doboz háromnegyedénél már nagyon hozzá volt szokva a hajam, nem vettem észre hogy bármit tenne. Nekem nagyon macerás volt a használata, mert lassan szívódik be, és én szeretem, ha jó illata lesz a balzsamtól vagy pakolástól a hajamnak, ez a termék ilyesmire nem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

hanna

2018. november 19.

Nekem bevált, a hatalmas nagyon göndör száraz hajam finom tapintású és fényes lesz tőle, és a nagy kiszerelés is isteni, végre nem csak pár alkalomra elég a hajpakolás. Olcsó, viszont jó,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Kori

2018. szeptember 21.

Én borotváláshoz használtam. Mindenképpen nagy mennyiségű, jó árú, nem vizes balzsamot kerestem. A célnak igazából megfelelt, puhította a szőrszálakat, nem száradt és pattogzott ki a bőröm, de valahogy mégsem az igazi. Valamivel sűrűbb, más illatú pakolást keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Klayura

2018. szeptember 3.

Elsősorban azért vettem meg, mert a Kallos nem kísérletez állatokon, másodsorban azért, mert szerettem volna valami nagy kiszereléses, olcsó pakolást ami "rendbe tehetné" a festés során roncsolt hajamat.
Nos mindamellett, hogy magyar termék, ráadásul olcsó is.
No de a hatásról:
Balzsamként:
Én hajmosás után használva, kicsavart hajon 3-5 percig szoktam rajtahagyni, szigorúan a hajvégeimen mivel a hajtövem fénysebességgel szokott bezsírosodni bármitől ami nem Panten sampon :/ Ezzel elértem, hogy kb 1-2 napig ne legyen sprőd a hajam, könnyen fésülhető és fényes lett tőle.
Hajpakolásként:
Hajmosás előtt használva... nos így kb. semmit se ér.
Hajmosás után használva (20 perc) nos kb. ugyan az a hatás mint a 3-5 perces hatóidőnél, viszont ilyenkor a teljes hajamon használom, szép fényes és életteli végeredmény a következő hajmosásig (meg a zsíros hajtövek).
Amúgy nem értem mi ez a hiszti az illata körül. Az hogy valamiben, valaminek a KIVONATA van, nem azt jelenti, hogy 100%ban olyan lesz az illata is hanem pl. olyan aminósavak, összetevők kerültek bele koncentráltan, ami az esetünkben a fekete áfonyában megtalálható. :)
Én szeretem. Biztosan újra veszem még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Nos mindamellett, hogy magyar termék, ráadásul olcsó is.
No de a hatásról:
Balzsamként:
Hajpakolásként:
Hajmosás előtt használva... nos így kb. semmit se ér.
Én szeretem. Biztosan újra veszem még!

b3ttuvagyok

2018. július 17.

Igazából semleges a véleményem. Már a tégely felét elhasználtam. Illata kellemes, de semmi különleges hatást nem tapasztaltam. Szoktam balzsamként illetve pakolásként is használni. Ára nagyon kedvező, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

PinkAlien

2018. május 26.

Borzalmas illata van, egyáltalán nem hasonlít az áfonyára.
Ennek ellenére a hatása kiváló, így elhasználom de újra vásárolni biztosan nem fogom.
3 és 4 csillag között szavaznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Borzalmas illata van, egyáltalán nem hasonlít az áfonyára.
3 és 4 csillag között szavaznék rá.

szekelyeni

2018. január 14.

nekem nem jött be, amit sajnálok, mert a lattés változatot sehol nem találom. Nem lett puha a hajam semennyire, lehet majd én is borotváláshoz használom el, ahogy itt olvastam, más ötletem nincs :D az ára, illata viszont jó, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

llidia

2018. január 14.

Hatalmas kiszerelés, megfizethető áron.
Hatása is nagyon jó, bár én hajmosás előtt rakom fel száraz hajra és egy fél órát hagyom állni.
Nagyon elégedett vagyok vele.
Megéri kipróbálni pakolásként is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Hatalmas kiszerelés, megfizethető áron.
Nagyon elégedett vagyok vele.
Megéri kipróbálni pakolásként is!

Stella1104

2017. november 30.

Pár napja vásároltam az Eurosban. A csomagolása tetszett meg elsőként, illetve régebben használtam kallos körömlakkot(nagyon elégedett voltam vele) ugyh gondoltam kipróbálom a hajpakolást. Szerintem tökéletes ár-érték arányban. A hajam puha, de nem elnehezült kiöblítés és szárítás után.Nagyon kevés is elég belőle(nekem derékig érő barna hajam van és egy púpozott műanyag evőkanálnyit használtam belőle, de picit soknak tűnt így elsőre.)
Illata semmi extra, szerintem megéri:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Illata semmi extra, szerintem megéri:)

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL