Kallos

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   6x10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: miramiruska, Módosítva: 2014. november 27.

Kiszerelés:   6x10 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj botox formulája Keratinnal, Kollagénnel és Hialuron savval dúsítva, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékony szálú, száraz és töredezett hajat. Különleges hatóanyag tartalmának köszönhetően rendkívül gyorsan helyreállítja és regenerálja a sérült hajszálak szerkezetét, valamint visszaállítja a haj természetes rugalmasságát. Használatával a haj tökéletesen strukturált, ragyogóan fényes és egészséges lesz.

Kiszerelés: 6×10 ml

Odil

2020. május 18.

Hülye állagú, valamilyen talán avonos parfümre emlékeztető illatú trutyi, egy ampulla két normális "kezelésre" és két hajvégápolós akcióra elég, pedig már elég hosszú (55 cm) a hajam.
A szilikonja vízben oldódó, tehát jófej fajta, nem is szárítja ki a hajamat vagy gátolja meg a hasznos dolgok felszívódását, miközben egyértelműen véd. Összességében a hatása rettenetesen ígéretes. Puha, csillogó, erős, strukturáltnak ható, nem szálló, erős loboncot csinál, biztos vagyok benne, hogy a kúra hatásos lesz. Kb. egy hónap múlva szőkíteni akarok a hajamon, ezért fel akarom készíteni rendesen, és utólag is ezzel fogom ápolni pluszban az egyébként sem gyenge (növényi olajos, Serical Lattés, panthenolos) rutinom mellett. Ez a művi izé tényleg erős. A vegyileg terhelt hajvégeim egy pillanatra sem száradnak ki, amióta használom, a hatása tartós. Mindent összevetve biztonságban érzem a hajam állapotát tőle.

Ud. A kúra működik, a hatása még mindig tartós és látványos, mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Gigike

2020. január 10.

Rettentő büdös, de a hajamnak furcsa mód nagyon tetszett :D
Én törölköző száraz hajon oszlattam el egy bő maréknyit, aztán szárítottam, formáztam.
A szaga, mert ez nem illat.. Az meg olyan idős férfi pacsulijára emlékeztetett...
De ha látok még valahol, veszek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Rettentő büdös, de a hajamnak furcsa mód nagyon tetszett :D
De ha látok még valahol, veszek :D

cattitude

2017. december 17.

többször vettem már belőle 1 darabot, hajfestés után szoktam balzsamba tenni hajolajjal. az állaga elég fura, nyúlós, de balzsamban szépen elkeveredik. hálistennek a benne lévő szilikon vízben oldódó, úgyhogy ez egy olyan dolog, amit bátran tehetek a hajamra, csak arra kell vigyáznom, ne keverjem össze a tök ugyanúgy kinéző hair pro-tox ampullával... mindenestre ez egy korrekt kis termék, egy ampulla akár 2-3 használatra is elég, csak az a baj, hogy ritkán jutok el fodrászkellékeshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

nyusziii

2017. november 26.

csodaszer !!! több, mint 10 éve festem a hajamat, az összes árnyalattal meggyötörtem már, ráadásul házilag, otthon, hidrogénnel is többször.. természetesen néha vasaltam is. Ezidő alatt mindössze egyszer látott fodrász, mert tudtam hogy kikerülhetetlen a vágás - én pedig növeszteni szerettem volna.. Mikor már a vállamig feltörött (mell alá ért anno) megadtam magam. 2 cm engedtem vágni, és mivel a keratin kezelést akkor nem engedhettem meg magamnak, ezt ajánlotta. Azt mondta, picit bele is vasalhatom, jobban beépül a hatóanyag. Úgy tettem és teszek azóta is, hajmosás után törölköző száraz hajba belesimogatom ( töveket kihagyni!!) , azután hagyom még száradni, ameddig éppenhogy valami nyirkosságot érzek csak már itt-ott és egy beszárítós körkefe segítségével kicsit rávasalok. Egy ampullát kb két alkalomra osztok el ( vékonyszálú, ritkásabb, mellig érő hajhoz kb ) Rendszeres használat mellett még látványosabb, szinte a tartós keratinos hajregenerálás kezelést idéző az eredmény! (azóta egy olyanon is átestem) kb 6 éve festem feketére a hajamat, és töredezettség , szálkásodás szinte egyáltalán nincsen, így végre észrevehető a lassú növekedés.
TIPP : Már kékesfekete helyett a legsötétebb feketés- barna festéket veszem, az SLS (Sodium Laurenth Sulfate összetevő) samponokat lecseréltem baba samponra (nem márka, hanem a babáknak szánt termékre gondolok) , ahogy időm engedi meglepem természetes pakolásokkal ( ricinusolaj, olivaolaj, kókusztej, tojás stb) és természetesen a kallos hair botoxxal minden vagy minden második hajmosásnál. ja, a hajgumira is oda kell figyelni! olyan anyagból legyen ami nem tépi, nem gubancolódik bele, és kerüljük a nagyon szoros copfokat/kontyokat!:) A sörényem nagyon hálás, egészséges, fényes, egyenes és fekete lett - pont úgy néz ki, amilyennek mindig is szerettem volna !. Annyi mindent kipróbáltam, csak az odafigyelés, a rendszeresség és a lelkiismeretesség együtt válik be ;))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

szerka

2017. április 15.

Nekem szokitett száraz szalma szeru hajam van. Ráadásul vékony szálú es kevés is. Sajnos az en hajlammal nem tett semmi jot. Negyedik ampullat használom . Mosás után fel száraz hajra teszem. Kb fel órát hagyom rajta. Azután a hajam ugyanolyan nehéz kifesulni, mintha nem raktam volna ra semmit sem. Eddig nekem csak a Kerastase segített, de az nem is ilyen ar kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

Saria

2016. május 20.

Én ajándékba kaptam egy ampullát (ami valljuk be elég kevés) a hajamra a fodrászomtól amikor nagyon töredezett volt az állandó vasalás miatt. Szerintem nagyon jó kis termék, már az egy ampulla is csodát tett a hajvégeimmel. El is raktam a kis tégelyt, hogy ha eszembe jut, bevásároljak belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ancsibaba1993

2015. március 14.

Haj botox... Enyhe túlzásnak vélem,de tényleg szép fényes és puha lesz tőle a haj.. Az a kicsi ampulla elég volt a félhosszú hajam teljes hosszára ami pozitív csalódás volt számomra.Valami dúsító hatást is érzek,és nem töltődik tőle a hajam még hajmosás után sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

miramiruska

2014. november 21.

Hát, nekem a leszőkített hajamon volt mit dolgoznia. A szalmakazal hajamat megmostam egy hidratáló samponnal, azután puhábbnak tűnt már, majd rátettem egy argánolajos balzsamot, amitől öblítéskor szinte folyt, majd rákerült ez. Az állaga undorító nyálkás, és ahogy rákerült a hajamra, azonnal visszatért a száraz érzés (vizes hajon!), csikorgott a hajam öblítés után is. Áldom az eszem, hogy nem keztem vizesen kifésülni a madárfészek-szerű kóckupacot a fejemen, hanem egyből elkezdtem szárítani, és csak félszárazon kezdtem kibontani. Azt hittem ez egy semmire sem jó vacak, bántam, hogy megvettem. Majd mikor már száraz volt a hajam, jól meglepődtem! Az eredmény: selymes, hidratált haj! Az eltört végekkel nem kezdett semmit, de nem is vártam tőle, viszont még így is a "halálból" hozta vissza a hajam!! Azt hittem teljesen tönkrement, és fiúsra kell vágni, de így már csak 2-3 centitől kell megválnom. Nem egyedül az ő érdeme, de csodát tett! Köszönöm Kallos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.