Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: Tina0014, Módosítva: 2015. január 21.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Speciális haj botox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz, töredezett hajszálakat. Finoman tisztít, miközben Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen táplálja és hidratálja a hajat. Használatával a haj tökéletesen strukturált, ragyogóan fényes és egészséges lesz.

Micc

2017. augusztus 21.

Kellemes illat, megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kellemes illat, megfelelően tisztít.

Leonie88

2017. július 12.

Nagyon nem jó, nem tisztít és szárítja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Nagyon nem jó, nem tisztít és szárítja a hajam.

Ettike

2017. január 30.

Már egy éve ezt használom, és meg vagyok vele elégedve. Nem szárítja a hajam, és nem is drága. Szerintem ár-érték arányban megéri, nem zsírosít, nem lesz tőle száraz a fejbőröm, úgyhogy biztos újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

PinkSnow

2016. július 10.

Nem jo! Nem jo! Nem jooo! :( szörnyen el.szta a hajamat! Sprőd lett tőle,szárította, nagyon nem vált be! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

viireich

2016. május 9.

Az abszolút kedvenc, ha samponról van szó! Körülbelül háromnegyed éve ezt a sampont használom, sokszor újravettem, és nekem nagyon bevált. Nem szárította a hajam, szépen táplálta, a fejbőrömet sem irritálta (sok más samponnal ellentétben) az illatát nagyon imádom és ár-érték arányban pedig a legjobb szerintem. Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

haaszrebekaanna

2016. március 22.

1000 ml-es kiszerelést vettem 998 Ft-ért. Vettem hozzá egy pumpát, így még gazdaságosabban lehet adagolni így került összesen 1 315 Ft-ba. már önmagában sokat mond a termékről. nagyon finom illata van, első használatra úgy tűnik jól végzi a dolgát, és nem kell belőle sok. semmi extra, de ár-érték arányos. :)
de ha elfogyott, majd még update-lek.

ja, én már hair pro-tox néven vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

de ha elfogyott, majd még update-lek.

ja, én már hair pro-tox néven vettem. :)

Deena

2015. július 22.

Én nagy reményeket fűztem ehhez a samponhoz , mivel van benne minden ami egy egészséges hajhoz kell ,főleg a KERATIN volt az ami megfogott, 2x mostam vele idáig hajat ... nekem olyan durva száraz lett tőle a hajam, ellenem szóljon ,hogy 2 hónapja szőkítettem. De azóta használtam más márkásabb termékeket azokkal nem volt gond, és mivel láttam elég nagy kiszerelés ,a leírása nagyon reménykeltő volt , így úgy gondoltam egye fene, de most rajtam maradt az egész flakon... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

béengé

2015. június 24.

Sosem ragadok le egy samponnál,de ezt nagyon megszerettem. A végén már sajnos kicsit zsírosított,de nekem alapból nagyon könnyen zsírosodik a hajam,és könnyen megszokja a samponokat,másnak így ez nem lehet probléma. Puha lett tőle a hajam,és az illata csodás :) Bátran ajánlom kipróbálásra,és az ára sem vészes ilyen nagy kiszerelésért,kb 6-700 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol