Kallos

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   12 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Akara, az összetevőket feltöltötte: Balisto, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kiszerelés:   12 x 10 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Tökéletes védelmet nyújt az érzékeny fejbőrnek a hajfestés során fellépő irritáció ellen. Savas kémhatású formulája csökkenti a pH-t, ezáltal megelőzi a fejbőr csípő, viszkető érzését és kipirosodását. Válogatott aktív, nyugtató hatóanyagainak - Tejprotein, Selyem protein, Aloe Vera kivonat, Jázmin, kivonat, Orchidea kivonat, Kalendula kivonat, Alga kivonat – köszönhetően egyedülálló ápolást nyújt a hajtövektől a hajszálak végéig a festés folyamata alatt. Azonnal regenerálja a sérült hajszálak szerkezetét, a haj tökéletesen struktúrált, fényes és egészséges lesz.

LydiaDeetz

2018. március 13.

5-6 hetente festetem a hajamat és minden alkalommal viszem magammal a fodrászhoz ezt az ampullát. (Nála is van hasonló termék, de nekem mániám, hogy amennyiben lehetséges cruelty-free verziót használjak, a fodrászom által preferált márka nincs rajta a KM cruelty-free listán, szóval rábeszéltem, hogy hadd vigyek saját ampullát.) 100%-ban betartja, amit ígér, ápolja, védi a fejbőrt festés közben, nálam előtte sem volt vészes az irritáció, ezzel az ampullával 0-ra csökkent. Ennyi pénzért szerintem megéri mindenkinek, aki hajat fest vagy festet és valaha tapasztalt már égő érzést vagy viszketést bármilyen festéktől. Az 1800 forintos árában benne van egy egész doboz - 12 ampulla - az év minden hónapjára, szóval egy 150 forintos plusz kiadás a festék vagy fodrász mellé havonta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Mona01

2017. június 19.

Fodrászkellékesben ajánlotta az eladó, nem bántam meg. Hajfestékbe keverve valóban csökkentette a fejbőröm irritációját, plusz nagyon szép fényes, ápolt lett a hajam tőle. Fogok belőle vásárolni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Pünyike

2016. november 15.

Amit ígér azt be is tartja! Már az első használatnál tapasztaltam a pozitívumokat. Alfaparfnak az olaját használtam sokáig, de váltottam és egyáltalán nem csalódtam, sőt! Szóval: a hajfestés alatt jelentkező csípő, viszkető érzés ezúttal elmaradt (hosszú évekig gyötört, a drága olajjal is!), s nem csak a festés ideje alatt, hanem szárítás után sem jelentkeztek ezek a problémák. A hajam valóban fényesebb lett, s ezáltal ápoltabbnak tűnik. Balzsamot, sampont nem váltottam, ezért kénytelen vagyok az ő számlájára írni azt is, hogy nem gubancolódik a hajam, könnyen fésülhető. Tökéletes. Az ára nagyon baráti az egy éves adagnak (én havonta festem). Meg sem várom, hogy elfogyjon, veszek még belőle, nehogy megszüntessék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Lásd még: algakivonat.