Kallos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Vitaminokban, ásványi sókban és tejproteinben gazdag összetevői által újjáépíti a haj természetes szerkezetét. Regenerálja a száraz, töredezett, kémiailag kezelt hajat, amely ezáltal selymes, lágy tapintású és ragyogó lesz.

umpalumpa

2018. január 14.

16.11.16.: Minden hajmosás után balzsamként használom. Eléggé puhítja a hajamat, szerintem megelőzöm vele a töredezést, a kifésülést feltétlenül segíti. Olcsó és nagy mennyiség. Lush-os hennát használok a hajamra, ami eleve jobb karban tartja a kókuszolajnak köszönhetően, de ez is hozzátesz. Jó pont még a pumpa, mert nem kell tégellyel vacakolni. Nekem pont megfelel mostanában.

18.01.14.: Már decemberben elfogyott, sajnos. Nem jártam mostanában olyan helyen, ahol Kallos cuccok kaphatók, ezért nem tudom létezik-e még. Megkaphatja az 5 csillagot, mert már régen nem hennázom a hajam, hanem fodrász festi a makacs ősz hajszálaimat és ez a palokás-balzsam emelett is jót tett a hajamnak. Nem töredezett, nem lett sprőd, selymes és puha lett tőle. Hatalmas mennyiség, nagyon sokáig elég volt. Ha találkozom vele feltétlenül veszek újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Blackxentric

2016. december 7.

Abból amit ígér nem sokat tart be. Nálam annyit ért, mint a többi balzsam. Ára nagyon kedvező, puha lesz tőle a hajam, de hogy újjá építené a haj szerkezetét azt erősen kétlem. Az illata nagyon kellemes, engem a tejkaramellára emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Kingácska0807

2016. február 27.

Hát ez nem sok mindent ért sajnos. Nyilván ilyen árban ne várjunk szerintem csodát egy terméktől sem, de ha negyed annyit betartott volna abból amit ígért, nem két csillagot kapott volna tőlem. Így viszont csak annyit kap,azt is csak az ára illetve az illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

marryjane

2015. augusztus 30.

Semmit nem érő folyékony trutyi. 3 éve diszíti a kád szélét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Semmit nem érő folyékony trutyi. 3 éve diszíti a kád szélét.

Heli

2014. február 28.

Nem egészen 1000 Ft-ért vettem az 1 litert. Az első használat után nagyon meggyőzött az eredmény, csillogó, puha, könnyen kifésülhető haj és még nem is zsírosított. Azóta viszont mintha nem remekelne annyira. Jó-jó, de már nem gondolom csodaszernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil