Kallos

Ár:   2830 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffinmonsuta, az összetevőket feltöltötte: Balisto, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Minden szakmai színtelenítő technikához megfelelő univerzális formulájú színtelenítő, mely teljes hajszőkítésre vagy melírozásra alkalmas.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Amikor szőkés hajam volt, ezzel a termékkel is volt csinálni, nekem használt, jól kiszőkítette a barna hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

JucMagic

2016. augusztus 13.

Barátnőm haját szőkítettem vele.. hirtelen felindulásból kitalálta, hogy ő márpedig szőke akár lenni hirtelen. Valljuk be, 1 év vörös hajszín után nem a legegészségesebb és a legegyszerűbb a hajszínváltás.
Nem vártam, hogy majd pikk-pakk kiszedi az összes vörös pigmentet a hajából, amit az nagyon hypeolt Olia festék tönkretett és foltosan kikoptatott, de azért reménykedtem na :D
A végeredmény végül nem volt gáz, de legalább nem lett zöld meg más fura színű a haja.
Ráfestettem a következő reggel a hajára a márka sötétszőke festéket, és egész jól nézett ki, bár ő nem rajongott az eperszőke aljért, de így jár az aki nem bírja várni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Olcsó és jól végzi a dolgát.Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Olcsó és jól végzi a dolgát.Semmi extra.

kikiri22

2016. június 5.

tokeletes, megallja a helyét:))))
10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

tokeletes, megallja a helyét:))))
10/10

tothbernadett

2015. november 19.

Párszor világosítottam a hajam ezzel a porral. Semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, teszi, amit kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Benji

2015. június 5.

nagyon de nagyon jó szőkítő, nekem a rövid hajamra elég egy tasak 9%os oxival és gyönyörűen leszivja a sötét barna hajamat 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

victorika

2014. november 21.

Más szőkítő porokhoz képest ez kevésbé marja a fejbőröm, és a hajamat sem tette tönkre annyira, mint az elődei! Évek óta őhozzá nyúlok, ha világosítanom kell, szeretem!

eszty.3

2014. május 30.

amikor kiöntöttem a tálkába, nagyon porzott, orrfacsaró szaga van, de a hatása tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

GI85

2014. május 14.

2014. március 29.
Én ezzel szőkítem otthon a hajam. De közben kipróbáltam a syoss szőkítőjét...Sajnos arra allergiás lettem és azóta minden más festék(a hab állagú palette-t kivéve iszonyatosan csíp, valami hólyagosra is) irritál. Előtte sem volt azért kellemes, de hát ez szőkítő. A hajamat egyáltalán nem roncsolta viszont. Pedig átmentem párszor vele, hogy szőke legyek vörösből, a hátközépig érő hajammal. Most gyönyörű világos szőke hajam van. Szóval teszi a dolgát, lehet, sőt biztos,hogy van ennél jobb is, de ezért az árért szerintem érdemes használni. Én váltani fogok egy olyanra, ami elvileg nem irritál és ammónia mentes. De nem váltottam volna, ha a syossal nem szívok akkorát.
Update:2014.05.14.
Hát fel kell, hogy pontozzam ötösre. Gondoltam adok neki még egy esélyt(maradt még másfél tasak). Úgy is ideje volt kiszőkíteni a hajtövem...Egyáltalán nem csípett, semmit. Azt hittem, hogy soha nem fogok helyrejönni a syoss után. Szuperül kiszőkített.Ja, és szintén kallos hidrogén peroxidot használok. Szóval úgy néz ki, hogy maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

2014. március 29.
Update:2014.05.14.

illusia

2014. február 22.

Meglepődtem hogy milyen jól kiszőkültem tőle, pedig nem használtam erős oxit hozzá. Negatívuma hogy rettentően porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.