Kallos

Ár:   970 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clisanlezz, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Stabilizált hidrogén-peroxid emulzió hajfestékekhez, hajszínező és szőkítő készítményekhez. Válassza a készítmények használati ajánlásában javasolt töménységű és mennyiségű Oxi krémet a hajkezeléshez.

xxEDITxx

2015. június 5.

Szőkítőporral használtuk a világos barna hajamon, elsőnek narancssárgás lett, másodjára vmivel értelmesebb, de még mindig elég sárga. Persze a hajam tönkre is ment, de ez nem hiszem h a termék hibája, hanem fokozatosabban kellett volna szőkülni.
Egyébként tényleg nem büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Egyébként tényleg nem büdös.

Mossyka

2014. augusztus 8.

Mindig ezt használom. Olcsó, tényleg nem büdös és nagyon sokáig elég.

Up.: Csalódtam benne, szerintem valamit változtattak rajta. Sem a hajfesték, sem a szőkítő nem úgy működik vele, mint eddig. Nem szív úgy, olyan mintha csak 9%-ossal csinálnám a hajam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Mindig ezt használom. Olcsó, tényleg nem büdös és nagyon sokáig elég.

Gladys

2013. július 5.

Tényleg nem büdös. Használtam már szőkítőporral és mostanában hajfestékhez használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

clisanlezz

2013. április 15.

Kellemes illata van, pedig nem illatos. Elég olcsó is. A szőkítő porral nagyon jó hatást ért el a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.