Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

medina01

2021. december 2.

Az ajánlott 5 perc helyett kb 30 percet hagyom fent a hajamon, alaposan kiöblítem. Egy csodaszer, újravevős! Sokáig elég és árban is nagyon jó. Próbáltam drágább terméket is, de ez a kedvencem. Általában hullámos a hajam és nagyon "borzi" hatása van, de amióta használom ezt a terméket, olyan mintha kivasalnám a hajam. Puha, selymes, egyenes lesz tőle. Mindig csodálva néztem azokat, akiknek a haja természetesen is szép egyenes. Mostmár nem kell hajvasalóhoz nyúlnom, hogy nekem is egyenes és szép hajam legyen. 5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 2.

Anr

2021. október 20.

Puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, elég belőle kevés is, így sokáig elég. + Az ára is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

alexa930802

2021. október 16.

Szuper hajpakoló, szeretek kísérletezgetni, kipróbálni más pakolásokat de mindig visszatérek, csak ez és a hair pro-tox-os társa képes pihe puha fényes hajat varázsolni, az amúgy vastagszálú, sűrű festett, szőkített hajamból. Nyilván szükséges a hatóidő, én kb 30-40 percig hagyom rajta, zacsit húzok rá, arra törölköző, és hajszárítóval 10 percenként felmelegítem. Így tényleg szuper a végeredmény, egyfolytában tapicskolom milyen puha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

njuli84

2021. szeptember 29.

Jó kis pakolás. Puhít, fényesìt, és egészségesebb a hajam mióta használom. Kb diónyit viszek fel a végekre, a fejbőrre nem mosott hajra, fél óráig rajta hagyom és langyos vízzel lemosom, majd hideggel is, de jó sokáig, míg abszolut nem "sikos" és naturnak érzem a hajam. Bevállt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Annaakiss

2021. szeptember 18.

Szeretem a Kallos hajpakolásokat de eddig ez hozta a legjobb hatást. Már 5-10 perc után is nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam. És ami a legjobb, másnapra sem múlik el a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Anna2001

2021. szeptember 1.

Egy fodrásztanuló ajánlotta nekem a kallos hajpakolásokat, azon belül is ezt. Évekig Garniert, Elseve és Schauma hajpakolásokat és balzsamokat használtam. Ez egy csodaszer! Messze lekörözi a nála drágább drogériás hajápoló szereket, nem lesz két nap után száraz tapintású a hajam és fényes marad. Szép fényes, sima, selymesen puha, nem nehezíti el, szalon kinézetű hajam lett. 5 percig hagyom rajta, ameddig a csomagoláson is írja. Valószínű kipróbálom a Kallos többi termékét is.🤩 Csak ajánalni tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Palma2003

2021. augusztus 30.

Elmúlt időszakba többször volt feketéből szőke hajszínem és fordítva.. többet nem is mondok😬 olvastam az itteni véleményeket, megvettem, egyszerűen hihetetlen.. nekem 1-2 órát rajta volt otthon a hajamon, hibátlan, puha a hajam, szálak végei nem állnak szét, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

mucskalaura

2021. augusztus 14.

Szokásos Kallos hajpakolás minőség, eddig minden pakolása tökéletes volt nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Szokásos Kallos hajpakolás minőség, eddig minden pakolása tökéletes volt nekem

xXMariann91Xx

2021. július 28.

Nálam ez egy csodaszer! Egyszerűen imádom. Rengeteg hajpakolást kipróbáltam már, de mindegyiktől zsírosodott a hajam, ettől nem. Puha, selymes, fényes és ápolt lesz a hajam tőle. Eddig nálam újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Banita87

2021. július 27.

Nálam egyenlőre a legjobb, ami ár/érték arányban kapható. Puha, selymes tapintású lesz tőle a hajam, jobban kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol