Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SzCsLola

2023. február 2.

Évek óta rendszeresen veszem, időnként kíváncsiságból kipróbálok más termékeket, de végül mindig visszatérek ehhez, szerintem tökéletes hajpakolás, pedig a hajam nagyon igénybevett. Puhává és fényessé varázsolja festett hajam. Ár-érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

kisskincso

2023. január 16.

2017 óta használom, amikor először kiszőkíttettem a hajam és szüksége lett egy kis extra törődésre. Nekem ez a tökéletes hajpakolás, samponozás után közvetlen viszem fel és kb 5 percig hagyom a hajamon. Alapvetően nagyon kócolódik a hullámos hajam nedvesen, de ezzel a pakolással milliószor könnyebb kifésülni, nem zsírosítja a hajam és én az illatát is szeretem. Magamnak mindig ezt veszem, de ha ajándékba kapok más hajpakolást, akkor is rájövök, hogy ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

Mothcslaura

2022. december 23.

Szőkitett vékonyszálú hajamra használom, a nagy pakk már hónapok óta tart, pedig nem sporolok vele. Csodaszer számomra, nem törik tovább a hajam, puhává és fényessé varázsolja. Néha néha próbálgatok más drogériás hajápolókat, de ehhez mindig nyúlok, mást nem keverve is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

KisCsi

2022. december 19.

Miután a Kérastase tízen-ezres hajpakolásai után sem éreztem azt, hogy a hajam hidratált lenne, nagy elánnal berendeltem ebből a termékből egy liternyit potom 1000 Ft-ért. Még csak kétszer használtam, este felkentem a hajam hosszára, ami pikk-pakk be is szívta a diónyi mennyiséget, pedig jó tömör krém, másnap reggel pedig megmostam. Az illata engem nem zavar. Egyelőre nem vettem észre semmi hatását, később jövök updatelni.

Update: Már bánom hogy a nagy kiszerelést vettem belőle. Leave-inként egyáltalán nem működik, a hajam csak szárazabbnak tűnik tőle és kócosodik. Nehéz kimosni, ezért balzsamként sem szuperál olyan jól. Még próbálkozok vele, de lehet elajándékozom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

lillad2000

2022. december 5.

fantasztikus. selymes és puha a hajam tőle, illata is kellemes. az ára nagyon baráti. a kisebb kiszerelés van meg belőle. legközelebb új illatot próbálok ki belőle. előtte a banánosat használtam, jó volt az is nagyon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 5.

Lettike77

2022. november 27.

Jó áron van, az egyik kínai üzletben vettem kemény 490 Ft-èrt. Én a kisebb kiszerelèst vettem meg, de az is elég volt fél évig. 2-3 hajmosás között használtam, akár órákra is fent hagytam a hajamon. Selymes, puha lett tőle a hajam. Az agyon szőkített hajamra tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 27.

Lsheartshapedbox

2022. november 20.

Antidepresszáns szedése elég rossz hatással volt a hajamra is, száraz és fénytelen lett, hiába szedtem a vitaminokat. Elsô használat után edzésen többen is megjegyezték, milyen szép lett a hajam, fodrásztól jövök vajon? Nagyon jól esett, szerintem szuper termék és neten rendelve elég megérôs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 20.

Zood

2022. november 15.

Puha lesz a hajam és ápolt, és nem utolsó sorban jó áron van. De ha drágább lenne is megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

LolitaLolly

2022. november 7.

Amit én használok, annak nem ugyanilyen a doboza, szóval nem tudom van-e különbség, de az is keratinos, szerintem a régebbi kiadás. Mindenestre gyönyörű a hajam, ha ezt használom, valószínűleg közrejátszik az olaj is, amit a hajamra kenek, de a kettő együtt bomba. Régen voltam ilyen elégedett a hajammal, gyönyörű egészséges, hullámos loknik😊 semmi szénakazal hatás, pedig meg is szoktam szárítani valamennyire.

Upadate: mint kiderült, az egy másik termékcsalád a keratinos pakolásból, a Serical. Az nagyon jó, ez nagyon rossz a hajamnak.. ezt le kell pontozzam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

gynniki

2022. szeptember 1.

Imádom 😍 gyönyörű szép, ápolt, puha lesz tőle a hajam 5-7 napig is. Tény, hogy könnyen el tudja zsírosítani a hajat, ha jut a fejbőrre is, de ilyen árban, ilyen fantasztikus pakolás nincs még egy.
Nagyon sokszor fogom még újravenni. 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

Nagyon sokszor fogom még újravenni. 😍

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol