Kallos

Ár:   600 Ft és 1310 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2023. május 16.

Ár:   600 Ft és 1310 Ft
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

• regenerálja a száraz, sérült és kémiailag kezelt hajat
  • selymesen lággyá teszi a hajat
  • könnyebbé teszi a haj kezelését
  • fényt ad a hajnak
  • keratin – regenerálja a sérült hajszálakat
  • tejprotein – táplálja és lágyítja a hajszálakat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jotunderkeresztanyu

2024. június 3.

A hajam imádja, viszont ahol a bőrömhöz ér, eltömíti a pórusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 3.

A hajam imádja, viszont ahol a bőrömhöz ér, eltömíti a pórusaimat.

Dory33

2024. május 21.

Nem tesz csodát a hajjal, de ár- érték arányban szerintem a legjobb.
Én mondjuk balzsamként használom, de így is teszi a dolgát. Amit még észrevettem, hogy ad egy kis tartást a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 21.

Nem tesz csodát a hajjal, de ár- érték arányban szerintem a legjobb.

sztkata

2024. május 4.

Uj festekkel egyutt vásárolt 😁
Elso hasznalat utan rendben van. Kellemes szolid illat, nem ragad, tapad.
Ara is teljesen rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 4.

Uj festekkel egyutt vásárolt 😁
Elso hasznalat utan rendben van. Kellemes szolid illat, nem ragad, tapad.
Ara is teljesen rendben van.

gyaflo

2024. április 9.

Best! Mindig van otthon, nem hagy cserben és hozza, amit egy pakolásnak kell!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 9.

Best! Mindig van otthon, nem hagy cserben és hozza, amit egy pakolásnak kell!

tamagoSan

2024. április 5.

Nagyon száraz hajam van, és a legtöbb keratinos termék amit próbáltam nem volt túl jó. De ez segített a hajamon, nem mondom hogy egy csoda, de az áráért nagyon jó, főleg hogy háromszor ilyen drága hajmaszkok nem hozzák ezt a teljesítményt. Nagyon sok fényt ad a hajamnak, ami kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 5.

Kittina12

2024. március 29.

Rosszat nem tudok róla mondani, jó illata van, könnyen kifésülhető és puha lesz tőle a hajam. Nem csodaszer, de teljesen megfelel és jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 29.

Zoni

2024. március 24.

Nem az igazi. Az első napon tényleg puha lett a hajam tőle de sajnos utána az amúgy is zsíros hajam még zsírosabb lett ezért sűrűbben kellett hajat mosnom, viszont cserébe jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 24.

nikii0724

2024. február 23.

Hát.. bizakodva vettem meg a terméket.. először azt gondoltam nagyon jó.. aztán végül nem sokat segített a hajamon..sőt.. nekem nem vált be, de jobb, mint sok dragább társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

karpatizsofi

2024. február 1.

Zsíros fejbőröm van és nagyon nagyon vékony szálú hajam. Egy ismerősöm ajánlotta, olcsón találtam rá és nem is vártam tőle sokat. A hajam viszonylag puha és egy kicsi fényt is ad neki, de aki ezt csodaszernek nevezi, az meg nem próbált igazán minőségi hajmaszkot.
Nem személyes kedvencem és nem is venném újra, de ennyiért egyszer megéri kipróbálni, még ha csodát nem is tesz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 1.

eva06

2024. január 21.

Évek óta használom. Számos más hasonló terméket próbáltam, akár 20x árban is. A hajam vékonyszálú, vízhiányos, festett, elől töredezett, nagyon sérülékeny. Hetente 1-2 alkalommal használom, kb. 1 órát hagyom fent. A lemosás után szép selymes, kezelhető lesz a hajam, némileg a töredezettséget is csökkenti. El kell mondanom, hogy számomra (!) ár-érték arányban ez magasan a legjobb. Mégiscsak óriási mennyiséget kapunk pár száz forintért. És hangsúlyozom, nem volt jobb a 30 ezer forintos termék sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.