Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

indiigo

2020. augusztus 12.

A hajam festett végével (már csak néhány centi szerencsére) sajnos nem tud mit kezdeni, ezért kár, de a lenőtt részén nagyon szépen teljesít, nem nehezíti el, könnyen fésülhető lesz. Ennyi pénzért ekkora adag meg aztán végképp megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Kitsyke

2020. augusztus 7.

Nem rossz, nem rossz.. nyugodtan belehet kenni az egész hajat, tövétől végéig, nem zsírosítja.. jól teljesít de néha használom, mert hozzászokik a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

tothbius

2020. július 28.

Száraz hajamra csodaszer. Jó az illata és sokáig elég.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Száraz hajamra csodaszer. Jó az illata és sokáig elég.
Nekem bevált.

alexandraaa

2020. július 27.

A samponja mellé vettem meg. Ezzel talán tűrhető volt a kombináció, de a sampon kegyetlenül kiszárította a hajamat, a balzsam pedig úgy, ahogy helyre tette. Vártam, hogy túl legyek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Nobilis

2020. július 21.

A hajam szinte semmilyen balzsamot\pakolást sem tolerál, mert vagy brutálisan zsíros lesz tőlük, vagy egyszerűen nincs hatásuk. Itteni ajánlásra megvettem ezt a terméket, és egy igazi csodaszer! Eddig kétszer használtam, de puhábbá, selymesebbé, fényesebbé teszi a hajam, jó az illata és kitolja a mosások idejét (elég 3-4 naponta, amióta használom). Ráadásul hatalmas mennyiséget kapunk aprópénzért...
Részemről hatalmas egymásra találás ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Részemről hatalmas egymásra találás ez. :)

cseteeglerkitti

2020. július 8.

Mostmár 4.alkalommal használom a hajamon ami szőkítve van így elég nagy odafigyelést és ápolást igényel.Nagyon puha lesz tőle a hajam és úgy érzem vissza kapja a hidratáltságát. Jópár napig fényes selymes és egészséges hatása lesz a hajamnak szóval teljesen megvagyok elégedve vele mindamellett hogy ár/érték arányban is kiváló.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Dorothy22

2020. június 18.

Csak ezt használom már több mint 2 éve. Mivel festett a hajam és alapból is nagyon száraz, ez a termék végre életet ad neki. Váltogatni szoktam fél évente de csakis ez a márka és ez a fajta hajpakolás közül, viszont ezt találom a legjobbnak. Beleszoktam fésülni a hajvégekbe és utána mosom le, 5 napig gyönyörű tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

johannakrds

2020. június 6.

Ha egy dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre akkor ez lenne az.
Tudom a márka nem a csúcskategória,de én még soha nem találkoztam ilyen hajpakolással,ami tényleg ennyire jó.
Hosszú,vékonyszálú hajam van, és mivel kiengedve hordom egész nap,estére sem kötöm fel vagy fonom be így sajnos néha (értsd:mindig) hatalmas csomók voltak benne. A gubancokra a fodrász ajánlotta ezt a pakolást és amit ez a hajon művel az elképesztő!
Rövid hatóidő után pihe puha haj,ami könnyen átfésülhető és száradás után látszik a fényén is,hogy tettél valamit a hajadért. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Ha egy dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre akkor ez lenne az.

Miruska

2020. május 22.

Sok jót olvastam itt róla, így megrendeltem. Még csak kétszer használtam, de már most megvagyok vele elégedve. Puha, selymes a hajam, s szárítás után sokkal jobb tartása van. Nem nehezül el, s nem is lesz túlpuhított. Az illata is kellemes. Ennyi pénzért nem kérdés, hogy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Candy21

2020. május 1.

Tényleg jó termék egész jól ápolja a száraz hajamat szép puha a használata után könnyen kifésülhetővé válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol