Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

sziluetta

2019. augusztus 30.

Megláttam, megvettem. Olcsó és nagyon szépen puhítja a hajam. Sokkal jobb illatú, mint az algás (attól alig vártm hogy megszabaduljak), hatásban hozza a Kallos pakolásokra jellemző ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Annacska22

2019. július 25.

Csodaszer. Imádom, annyira selymes lett tőle a hajam, és könnyen kifésülhető.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Csodaszer. Imádom, annyira selymes lett tőle a hajam, és könnyen kifésülhető.:)

wickygirl777

2019. július 22.

Örök kedvenc! Rengetegszer újra vettem. A vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajamat egyáltalán nem nehezíti el és nem zsírosítja. Az illatát szeretem, könnyed, friss és a legnagyobb előnye, hogy jobban nő tőle a hajam. Gazdaságos a kiszerelése , nekem fél évig legalább elég. Bármikor meg adnám rá az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Julifoldvari

2019. július 14.

Fantasztikus ár érték arány! Könnyen kifésülhetővé tette a hajamat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Fantasztikus ár érték arány! Könnyen kifésülhetővé tette a hajamat!

saeszti

2019. június 18.

Szeintem nagyon jó termék, selymesebbé teszi a hajam és fantasztikus az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Szeintem nagyon jó termék, selymesebbé teszi a hajam és fantasztikus az illata.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Imádom ezt a hajpakolást, rendkívül puha lesz tőle az igénybevett hajam 😍🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Imádom ezt a hajpakolást, rendkívül puha lesz tőle az igénybevett hajam 😍🤩

newsfeed

2019. június 2.

Decemberben jutottam hozzá a samponjával kézenfogva potom összegért a helyi fodrászkellékesben. Meglepődtem, milyen súlyos kiszerelés. :D 4 hónapja használom többé-kevésbé heti szinten, és még mindig van az “üvegben”.
Évek óta gondom volt vele, hogy a rossz idő beköszöntével szárítanom kellett a hajamat, ami tavaszra tönkrevágta, hiába balzsamoztam, meg próbáltam ápolni. Ez volt az első tél, ami után azért még kinéztem valahogy. Jó, puha a hajam tőle és kevesebb a töredezésem, nem mellesleg jó illatú is. :) Januárban voltam vágatni, de szerintem most nyárig is ki fogom bírni, hiába nyírbáltam eddig a szárítóval. :) Sőt, mióta használom, mindig dicsérik a frizurám selymességét, ami nagyon meglepett, mivel nem az az éke a puszta lényemnek egyáltalán. :D
Jó, zsíros, krém állagú, amit eleinte samponnal kimostam használat után, mert féltem, hogy ragadni fogok, mint egy vidámparki édességes bódé, azonban legnagyobb meglepetésemre tiszta vízzel is kimosható, mindenféle ragadós utánérzet nélkül. A használati útmutató néhány percet ír, de én mindig egy órára fenn hagyom, ha tehetem, pusztán megszokásból. :) Az tény ellenben, hogy ha a hajtöveimre is kerül belőle, akkor hamarabb bezsírosodik. Viszont a használata után elhagytam a balzsamozást, mert annyira táplál, hogy időkidobásnak éreztem még egy terméket rádobni a hajamra, amikor ez is tökéletesen teszi a dolgát.
Összegezve; mostantól alap termék lesz itthon, nagyon nagyot csalódtam pozitívan benne. Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. :)
Off: Azóta még mindig van a bödönben. :D Plusz körülbelül másfél hónapja 2-3 percet tudom csak időszűkében a hajamon hagyni és így is hatásos, a hajam alig töredezik, nem mellesleg hatásában ugyanúgy kivált egy márkásabb balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Lichike

2019. május 25.

Agyonszőkített roncsoltabb hajamat egy fokkal jobbá tette, de a vélemények alapján én egy kicsit jobbra számítottam. Ár/érték arányban kiváló. Ilyen eredményt hoz a többi drogériás hajpakolás többsége is, amik jóval drágábbak. Egy próbát megér mindenkinek. 5 csillagot adog, mert tényleg olcsó, és ahhoz képest jó, de ez sem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Ivy1986

2019. május 23.

Nagyon sok jót hallani róla, igy kapott egy lehetőséget. Először türelmetlen voltam rajtahagyni de így tenyleg jó. Nagyon puha a hajam utána. És szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

timoo98

2019. május 20.

Nekem nagyon bevált pedig alapbol eleg igenybevett hajam van mivel szőkitem
Van hogy rakok olajakat a hajamra hajmosas elott, es utana nagyon nehez kiszedni belole, meg samponnal is, ossze ragad es nem lehet szet szedni, de ha ezt ra rakom egybol jo lesz es szep puha lesz tole hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Nekem nagyon bevált pedig alapbol eleg igenybevett hajam van mivel szőkitem

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!