Kallos

Ár:   910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. július 4.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

hdori23

2020. február 24.

Első termékem a márkától. Nagyon megszerettem, ár érték arányban is jó. A gond hogy zsírosodásra hajlamos amúgy is a hajam és ha sok kerül a fej bőrömre akkor az másnap már katasztrófát okoz nálam ..azóta megtanultam hogy csak a hajam végére így viszont tökéletes, fényes és puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

lawolpertinger

2020. február 24.

Már néhány próbán túlesett és nagyon tetszik! Zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú hajam van, ezért csak a hajvégeken használom, számomra így nem rontotta tovább ezt a problémám. Eredményként pedig egészséges kinézetű és tapintású, puha, selymes, mintha a "fodrásztól jöttem" volna haj amit kapok. Én ajánlom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

molnarviki1209

2020. február 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Árához képest nem rossz pakolás, de nagy változásra nem kell számítani. Az én vastagszálú, dús hajammal nem tesz csodát.
Nem veszem újra. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Nem veszem újra. :/

Gigike

2020. január 10.

Naaagyon szeretem!!! A Hair Botoxossal együtt szoktam használni amig tespedek a kádban.
A Hair Botoxnak mennyei illata van, ennek meg inkább nem rossz, de ennyi penzért meg.. :)
Szinte sose fogynak el, pedig derékig érő a hajam és nem sajnálom használni sem..
Nem egy Joico, de a mindennapi használatra tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nem egy Joico, de a mindennapi használatra tökéletes :)

monkap2

2020. január 5.

Nagyon szolid, finom illata van. Hatalmasadag fillerekert! Naponta mosok hajat mert annyira zsiros, es a sok elozo velemennyel ellentetben, nem hiszem, hogy zsirosabb a hajam tole. Az viszont biztos, hogy szaritas utan a hajam sokkal egeszsegesebnek nez ki es ami a legfontosabb, hogy a hajvegek nem tunnek toredezettnek. Eddig a legjobb hajpakolas amit itthon kiprobaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Skatie013

2020. január 4.

Az összes Kallos hajpakolás szuper. Pár perc és már könnyen kifésülhető tőle a haj :) Szuper ár-érték arány, megszelidíti a göndör tincseket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Zita85

2019. december 26.

Az eddigi legjobb hajpakolás, amit használtam (és hasznaltam jó néhányat). Minden hajmosáskor felteszem (3-4 naponta) és minimum 15 percre, de inkább tovább rajta hagyom a törülközőbe csavart hajon. Félhosszú, vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajam mindig nagyon rugalmas, puha, telt lesz tőle. Kb. 1 hónapja használom, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Mia0602

2019. december 10.

December 3.
Tegnap próbáltam ki először és le kell írjam amit első benyomás alapján tapasztaltam.
Sokkal sűrűbb az állaga, mint a többi Kallos hajpakolásnak. Ezáltal nem csúszik ki a tenyeremből úton a tégely és a hajam között.
Selymes, könnyű állagú és a hajam is nagyon puha tapintású a használata után.
Illata minimális, alig-alig érezhető, de kellemes.
Én beleszerettem!!!
December 9.
Tegnap éreztem először késztetést, hogy hajat mossak. 3-4 naponta szoktam, most 5-6 napig bírta. És puha, selymes tapintású, nem lapult le,végig tartotta a formáját a hajam. Ez más termék használatakor nem jellemző. Nem száradt ki a fejbőröm se, pedig szokott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

December 3.
Selymes, könnyű állagú és a hajam is nagyon puha tapintású a használata után.
Illata minimális, alig-alig érezhető, de kellemes.
Én beleszerettem!!!
December 9.

Pecci

2019. december 6.

Alapvetően egy jó pakolás lenne, mert szép, puha, csillogó lesz tőle a haj, de az én göndör, vöröses hajammal nem kompatibilis. Kócos, sprőd lesz tőle a hajam, szárít, és nehezen tudok fésülködni utána. Picit viszketek is tole. Meglepett, mert használom a márka Hair Protox-át, és azzal nincs semmi problémám. Harom csillagot adok azert, mert anyukám szőke haján viszont működik és nincs semmi gondja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

noradrenalin

2019. december 5.

Gazdaságos hosszú haj esetén is. Illata finom, jól ápol, könnyen kifésülhető, puha tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol