Kallos

Ár:   355 Ft és 915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: lildiko, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   355 Ft és 915 Ft
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag mangóolaj hatóanyagával helyreállítja és megőrzi a haj egészségét, fényessé, puhává és rugalmassá teszi a hajszálakat. Gondoskodik a könnyen fésülhető hajról, dús és ragyogó hajat eredményez, anélkül, hogy elnehezítené a frizurát. Vitamin tartalmának köszönhetően, a mangóolaj ösztönzi a haj hidratáltságát biztosító faggyútermelést, ezért különösen ajánlott a száraz, töredezett haj kezelésére. A mangóolaj védőburkot képez, így védi a hajat a kiszáradástól és megóvja a további károsodásoktól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Eszti12

2021. június 23.

Hát nekem nem jött be annyira. :/ Az illata visszafogott, de kellemes mangós, nem mű. Állagra kicsit lágyabb. Igaz, nem hagytam fent sokáig a hajamon, de nem tapasztaltam semmi extrát. Sőt, igazából a hajam kicsit szárazabb tapintású, kinézetű lett utána. Nem varázsolt szép, egészséges tincseket sem. :D Más termékekhez képest, amiket eddig próbáltam is a gyengébbek közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

zsofi207

2020. január 20.

Ez a mangós sokkal könnyebb, lágyabb állagú mint a keratinos. Azt hittem hatásában is gyengébb lesz, de igazából ez is nagyon jól bepuhította a hajamat, szép fényes lett és nem zsírosította le. Egyébként ingyenes szállítás mellett 940Ft-ért jutottam hozzá, tehát nem hagyhattam ki ajánlat volt, megérte! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

vorosroka

2019. október 18.

Az itteni jó értékelések miatt vettem meg. A dobozra az van írva, hogy hajmosás után pár percig fent hagyni, majd leöblíteni. Így nem sok változást tapasztaltam az elvékonyodott, sérült hajvégeimen. (a hajtövemen igen, azt hamar zsírosította, így oda már nem kenem)
Legutóbb hajmosás előtt kentem fel nedves hajra, hagytam egy órát állni, csak utána mostam meg. Így puhábbnak tűnik a hajam, nem olyan száraz. Rendszeresítem ezt a technikát, aztán jövök az update-tel. Addig ez csak négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Jucuus

2018. november 30.

Szép puha lesz tőle a hajam, és valamiért egyenesebb is száradás után. :D nagyon jó hajpakolás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

agiv

2018. október 28.

Imádom, ahogy a többi kallos hajpakolót is! Nagyon puha,táplált selymes a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

bbrigi0033

2018. október 8.

Nagyon szuper illata van, nagyon puha lett a hajam, egy órát hagytam rajta. Könnyű ki mosni is, kicsit sűrűbb az állaga mint a csokisnak de nekem 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

lildiko

2018. augusztus 25.

Mostanban a mangós dolgok a mániáim, ezt megláttam a neten, és mivel a Kallos hajpakolásokban még nem csalódtam, megvettem a nyaralásomra. Igazából semmi különöset nem vettem észre, ugyanolyan szuper, mint a többi Kallos hajpakolás, amiket eddig próbáltam. Olcsó és szuper, jó az illata is, bár sajnos nem mangós. :D Elájulva nem vagyok, meg annyira nem tetszik az INCI, szóval elengedem, nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert annyira nem varázslatos, hogy ne találjak helyette jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

KBeatrix98

2018. május 31.

Nekem egyszeruen csodat tett a szaraz, agyonszokitett, vekonyszalu hajammal 🙏🏻
Masodjara hasznaltam, de mar feltuno a valtozas es negyed annyiba kerul mint mas hajpakolasok.
Csak ajanlani tudom, ujravevos lesz az biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Nekem egyszeruen csodat tett a szaraz, agyonszokitett, vekonyszalu hajammal 🙏🏻
Csak ajanlani tudom, ujravevos lesz az biztos!

Hidratálók: Propylene Glycol